Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
ei au rocki poistele aga asi ei ole veel lõppenud

 

Türa mis au vittu nad ei saa seal Zalgirise vastu ju kui nad võidavad kalevit krt. Kalev kukub välja ja järgmine hooaeg on kalevist siis kõik kadunud, praegugi suht hull ju, järgmine aasta läheb kangur kindlalt ära ja lyde ka arvatavasti ja ma arvan Pace ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Türa mis au vittu nad ei saa seal Zalgirise vastu ju kui nad võidavad kalevit krt. Kalev kukub välja ja järgmine hooaeg on kalevist siis kõik kadunud, praegugi suht hull ju, järgmine aasta läheb kangur kindlalt ära ja lyde ka arvatavasti ja ma arvan Pace ka.

 

Ma arvan et kalev langeb siis suht madalale , kalevil lihtsalt eelarve suur et endale neid neegerid v2lismaalt sebida , Fox minuarust seal tegija ja siis Kangur .


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tere mis teema Käib ? :D sain mage 95 just :D


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma arvan et kalev langeb siis suht madalale , kalevil lihtsalt eelarve suur et endale neid neegerid v2lismaalt sebida , Fox minuarust seal tegija ja siis Kangur .

 

Fox lemmik mängija eestis:) ja Linehan ja Kangur ka.

Teate miks Fox yldse ameerikast ära tuli?

Ta tuli kuna ta jäi ameerikas narkootikumitega mendile vahele ja tuli ära ja tahtis kuskil saada ja keegi ei tahtnud teda ja siis Kalev võttis ta kuna oli vaja Fox-i

Fox arvatavasti jääb kuna: http://www.youtube.com/watch?v=FSoy8Jo0WMQ

 

// Sorry, Fox tuli hoopis saksamaalt(ei teadnud)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keegi rulaga sõitab ?


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma sõidan kollase pesumasinaga, millel on roosa külgkorv.

 

Sa pidid mulle selle punase pesumasina ju müüma rsk...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

luuakad said arvuti korda ?


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Haha filthy häid kilde paned koguaeg:D:D Iga inimene kes midagi ytleb siis sa paned ka kohe:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sain smith 63 :D


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
QUOTE(Barky @ 30 dets 2008, 13:34)

Eile oli täiesti võimalik sõita, aga käima saamisega oli probleeme (peksin vänta u. 20min :D)

[align=right:285lg4i2]http://www.******.ee/index.php?act=findpost&pid=1379771[/align:285lg4i2]

 

:D Kahepoolne asi jällegi.....ma alguses mõtlesin et ajas rolleri vms käima...et pidi 20 minti järjest vänta taguma.... Aga siis tuli natuke labasem mõte kh pähe.....rikutud maailm

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.