Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

American Dream, ma usun et kui välismaale siis oleks see esimene koht vast kuhu ma läheks, ma ei viitsiks mingi Rootsi, Norra ja Soomega jamada.

Saaks juba paberid (A).

Sama siin. :P Pmst Soome oleks ka mõeldav veel tegelt. Aga Ameerika parim ikkagi. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Krt, mul oleks hea seal äri püsti panna ma usun, kuna mul on soome pass, isiku kood jms, + isal on päris palju tutvusi, küll mitte mehaanika alal kuid ikkagi, tema tuttavad vb teavad kedagi kes sellise asjaga tegelet kuid, LA Here I Come!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Krt, mul oleks hea seal äri püsti panna ma usun, kuna mul on soome pass, isiku kood jms, + isal on päris palju tutvusi, küll mitte mehaanika alal kuid ikkagi, tema tuttavad vb teavad kedagi kes sellise asjaga tegelet kuid, LA Here I Come!

NY pls. :D

 

Pmst meil suht kahekõne siin. :D norm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina pole kellelgi keelanud midagi öelda, kui tahavad, kustutagu see teema ära, ega ma siin postcounti taga ei aja, sisustan oma väikest aja pausi.

Ny on külm krt, Cali on ülekõige (A).

Normaalne ilm koguaeg, vahest on tornaado aga krt, keda see segab, vahest põleb paar miljonit ruut km metsa, keda kotib?:D okei okei, päris nii hull vist asi pole aga peaaegu on, ma valiks LA ennem kui NY kuna seal on soe, aga samas Ny on rohkem selline tööstuslik vms, nagu seal on igasugu erinevaid kuulsaid kohti jms, nagu Los Angeleses'ki.

Ahh, perse, mida ma unistan, saaks ennem kooli läbi, oleks sellegagi õnnelik :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina pole kellelgi keelanud midagi öelda, kui tahavad, kustutagu see teema ära, ega ma siin postcounti taga ei aja, sisustan oma väikest aja pausi.

Ny on külm krt, Cali on ülekõige (A).

Normaalne ilm koguaeg, vahest on tornaado aga krt, keda see segab, vahest põleb paar miljonit ruut km metsa, keda kotib?:D okei okei, päris nii hull vist asi pole aga peaaegu on, ma valiks LA ennem kui NY kuna seal on soe, aga samas Ny on rohkem selline tööstuslik vms, nagu seal on igasugu erinevaid kuulsaid kohti jms, nagu Los Angeleses'ki.

Ahh, perse, mida ma unistan, saaks ennem kooli läbi, oleks sellegagi õnnelik :D

ega jah. mitmes klass sul praegu? :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ega jah. mitmes klass sul praegu? :O

 

Üheksas, oleks kõik nii läinud nagu oleks pidanud, lõpetaksin sel aastal 11-at.

Täiesti masendav kuidas "kolimine" muudab elu.

 

Päris karm teema sul seal tunnis.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jap, kui nüüd tagasi mõtlema hakata siis jahm, kahju et sinna pidin kolima, oleks tahtnud oma kooli ära käia ja oleks rahu olnud, tra, nüüd pean käima koolis kuni ma saan 21 :O

Siis... peale kooli tuleb arvatavasti sõjavägi (max 11 kuud), tra, ma olen 89 kui ma ükskord oma elu saan elama hakata :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jap, kui nüüd tagasi mõtlema hakata siis jahm, kahju et sinna pidin kolima, oleks tahtnud oma kooli ära käia ja oleks rahu olnud, tra, nüüd pean käima koolis kuni ma saan 21 :O

Siis... peale kooli tuleb arvatavasti sõjavägi (max 11 kuud), tra, ma olen 89 kui ma ükskord oma elu saan elama hakata :D

oww..21 ja lõpetad kooli. päris õudne lugu. :dead:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ma räägin ju :D

Tra, haige ikka..

Aga noh, selle eest oskan ma nüüd soome keelt, kahju et seda eestis vaja pole läinud..döööhh...


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jap, kui nüüd tagasi mõtlema hakata siis jahm, kahju et sinna pidin kolima, oleks tahtnud oma kooli ära käia ja oleks rahu olnud, tra, nüüd pean käima koolis kuni ma saan 21 :O

Siis... peale kooli tuleb arvatavasti sõjavägi (max 11 kuud), tra, ma olen 89 kui ma ükskord oma elu saan elama hakata :D

 

 

Dude, ima also goin school alot ..

aga näe, fuck that, ikka elan oma elu ;oo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dude, ima also goin school alot ..

aga näe, fuck that, ikka elan oma elu ;oo

 

Mhh, sa ei saa aru, pere, töö, igapäeva rutiin ja kõik selline, kui ma ühikas elans iis poel vist kõige targem endale peret soetada, kui siis tüdruk aga mitte laps ju?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nooo, laps küll jah, aga face the fact, sitta teeb migni 18 aastane lapsega ?

ja 1-toalises koos tüdrukuga on mõnus imo ^^

 

Mis kuradi 18 aastane, kui ma 21 olen, võib mul neid lapsi juba kümme olla selle aja sees?:D

Eino, sa võtad asja teise nurga alt, arvad, et ma sooviks peret et kiiresti põhja minna?

Ei aitäh, sa ei saa poindile pihta noh :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

AHHH .. IMO ..

9 klassis on veel vara selliseid plaane tegema hakata :)

idk,

 

miks küik pole sellised nagu mina :D ?

tuimalt, ei planeeri midagi, võtan seda mida elu annab, annan seda mida elu võtab, i dont give a shit, peaasi, et voodi / kompuuter / raha olemas oleks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pmst teeks mingi 10 last omale, saaks lasteraha. lapsed annaks eidele, raha võtaks endale. norm ju. :D

 

ja siis see naine hakkab sinult nõudma tittede eest alimente, aka miinimum 2.1k per child, seega 21,000 kuus maksta oma " strateegia " eest ..

NOT NICE EH ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pmst teeks mingi 10 last omale, saaks lasteraha. lapsed annaks eidele, raha võtaks endale. norm ju. :D

 

Minu Moto :D

 

Amazing: Usun mind, ilma planeerimata kaugele ei jõua, enamasti lähevad küll plaanid metsa kuid alati saab uued teha, mul küll elu ei ole kompuuter, raha, ja voodi, nagu, keegi peab seda raha teenima ka ju, või tahad öelda et sa viitsiksid elada 20 aastat järjest oma tüdrukuga seal ühe toalises korteris kus on ainult natukene raha, voodi ja kompuuter, ma endale sellist elu küll ei sooviks .. :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.