Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Jap, Tallinna Kaubamajast, mul ons elle asutusega ennem ka probleeme olnud, päris korralikult, videokaamera jukerdas siis viisisn seda sinna garantiisse 4 korda, mp3 oli ostes katki (aku ei pidanud üldse) sain tagasi, olid kõrvaklapid perses, läksin tagasi peale seda kui olin kodus karbi uuesti avanud, ütlesid mulle et ise lõhkusid ära kuigi ma alles võtsin karbist välja, röövlid on raisk, külastan võimalikult harva seda kohta, riideid vb vahest ostan aga tehnikat küll enam mitte.

No kui sul juba seal varem tõrkeid on tekkinud, siis võib nüüd sama asi olla. Ma muidugi kindel pole, aga suht loogiline tundub. :dead:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Veab mu elu sakib peaks suitsiidi tegema-.-


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kui sul juba seal varem tõrkeid on tekkinud, siis võib nüüd sama asi olla. Ma muidugi kindel pole, aga suht loogiline tundub. :dead:

 

Ma ise arvan ka, et värdjad lasid mu jälle üle..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ise arvan ka, et värdjad lasid mu jälle üle..

Mängudega pidevalt jamad. Eriti lisapakettidega.

Ma ostsin kunagi mingi Simsi lisapaketi. Seal polnud karbil seerianumbritki kirjas. Poes öeldi et ise kaotasid ära. Pärast pidin ikka netist otsima.

Midagi hullu nagu polnud, aga ikkagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei endal on kh hea meel, et hästi läheb:)

 

Pmt hüppasin rõõmust lakke kui ta ütles, et armastab:)

 

igatahes on seda näha

 

 

AGA huvi pärast küsin kellel veel oma tüdruk nagu kellega lähedasemad(suudlete jne)

Muidugi öelge oma vanus kh

 

ise olen 16

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jap, vaatasin torrentzisse ja thepiratebay'sse, ei leidnud neid versioone, sitta sellega, need teised on ka netis jõhkralt lõbusad :D

Käin söömas :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei endal on kh hea meel, et hästi läheb:)

 

Pmt hüppasin rõõmust lakke kui ta ütles, et armastab:)

 

igatahes on seda näha

 

 

AGA huvi pärast küsin kellel veel oma tüdruk nagu kellega lähedasemad(suudlete jne)

Muidugi öelge oma vanus kh

 

ise olen 16

 

Anna pilt;D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eto minu.

Siiamaani kõik hästi, tülisid pole olnud, koos olnud umb 8 kuud vist juba.

grete.jpg

 

grete2.jpg


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Toivol on vedanud. :%

 

Eh, tänud.

Ilus ja tark tüdruk on, neljasid saab koolis väga harva, enamus viied, vahest "õpetab" mulle kah matematika saladusi :O


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siis on hea. :P

 

Ma saan gümnaasiumi siis sisse, kui mõni koht vabaneb. :D Ühesõnaga, mata läks sitasti. :%

apoh, ma ei viitsigi gümnaasiumisse oma aega raiskama minna tegelt. otse kutsekasse.

 

Mida õppima?:)

Ma ei mõelnud üldse Gümna peale, ma ei jaga nii hästi matat, füüsikat, keemiat, seniajani kõige hullemad tunnid..

Varsti peaks pesema minema :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida õppima?:)

Ma ei mõelnud üldse Gümna peale, ma ei jaga nii hästi matat, füüsikat, keemiat, seniajani kõige hullemad tunnid..

Varsti peaks pesema minema :)

IT-d arvatavasti. Autoelektrikuks tahaks ka tegelt, aga tervet mehaaniku eriala ei viitsi õppima minna eriti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma lähen mehaanikuks just, mai tea krt, niikui kuskil mootoripõrinat kuulen siis on kohe suu kõver peas :D

IT, jube raske minumeelest, üldse nagu ei laksa sellest midagi, kuigi tahaks, kasvõi niipalju et oma arvuti eest ise hoolitseda/teha/vahetada kui vaja läheb, muidu vii linna, maksa mingi 500 kr ainuüksi üle vaatamise eest ja siis teine 1000 veel maksad selle eest et korda tehakse, mõni kopikas vähem või rohkem, autoelektrik ei teeks küll paha, jõhkralt ajavad tüübid pappi kokki, vaatan, kuidas rahade ja muude asjadega on, ehk peale mehaaniku pabereid võtab elektriku omad kah ära, rajan pisikese firma laenude peale ja loodan et kõik läheb õnneks, ei tegelt, usun et kui sellised paberid tasku saan siis lasen eestist minekut, ei näe eriti tuleviku siin.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma lähen mehaanikuks just, mai tea krt, niikui kuskil mootoripõrinat kuulen siis on kohe suu kõver peas :D

IT, jube raske minumeelest, üldse nagu ei laksa sellest midagi, kuigi tahaks, kasvõi niipalju et oma arvuti eest ise hoolitseda/teha/vahetada kui vaja läheb, muidu vii linna, maksa mingi 500 kr ainuüksi üle vaatamise eest ja siis teine 1000 veel maksad selle eest et korda tehakse, mõni kopikas vähem või rohkem, autoelektrik ei teeks küll paha, jõhkralt ajavad tüübid pappi kokki, vaatan, kuidas rahade ja muude asjadega on, ehk peale mehaaniku pabereid võtab elektriku omad kah ära, rajan pisikese firma laenude peale ja loodan et kõik läheb õnneks, ei tegelt, usun et kui sellised paberid tasku saan siis lasen eestist minekut, ei näe eriti tuleviku siin.

Egas siin Eestis pole jamh mingit tulevikku enam. Suht perse keeratud see elu siin.

Mu sõbra tuttav saab arvuti järgi lükkamisel juba 500.- (autoelektrik).

pmst tõmbame Ameerikasse kohe?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

American Dream, ma usun et kui välismaale siis oleks see esimene koht vast kuhu ma läheks, ma ei viitsiks mingi Rootsi, Norra ja Soomega jamada.

Saaks juba paberid (A).


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.