Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ära mingit kokkupandud BMXi osta (komplekti), nood sitad imo.

Keegi tark ütles mulle kunagi. :D

 

Ehk tead sa mõnda tarka, kes paneks mulle ratta kokku (7000 krooni piires või vähem) ja ma ostaksin selle temalt ära?

Kui siis paremaid juppe jms saab, muidu võiks ise ka neid juppe osta aga jahm, pole eriti jalgrattaid kokku ja lahti lappinud, juppidest tean ma veel vähem midagi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tõmbad Sakust bmxiga Pärnu? :D

 

We have "edelaraudtee" in here, you know.. :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaa aga ma usun et see umb 150km ots veniks päris pikaks mul, ma olen sõitnud Raplast Sakku bmx-iga millel oli esikumm pool töss...jube, tund ja 45 minutit sõitsin, vennaga koos (A).


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jaa aga ma usun et see umb 150km ots veniks päris pikaks mul, ma olen sõitnud Raplast Sakku bmx-iga millel oli esikumm pool töss...jube, tund ja 45 minutit sõitsin, vennaga koos (A).

irv :D päris raske elu sul. :D

ma olen kõige rohkem sõitnud ~45km jutti. pmst 22km oli üks ots.

kodust Pärnu poole burksi järgi ja siis tagasi. :D suht hull oli. mingi koerad ajasid pidevalt taga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irv :D päris raske elu sul. :D

ma olen kõige rohkem sõitnud ~45km jutti. pmst 22km oli üks ots.

kodust Pärnu poole burksi järgi ja siis tagasi. :D suht hull oli. mingi koerad ajasid pidevalt taga.

 

Jäime rongist maha, aga soov oli too päev jõuda Sakku koju, jõudsime rongijaama ja rong hakkas just-just liikuma, ebaõnn..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jäime rongist maha, aga soov oli too päev jõuda Sakku koju, jõudsime rongijaama ja rong hakkas just-just liikuma, ebaõnn..

vedas. :D

 

suht igav on. pakkuge tegevust. :D peaks plaate kirjutama hakkama, kuna varsti saab läpaka ära osta.

eile tegin mingi 6 ruumi puid käsitsi. Mingi 20+ ruumi peaks kokku olema. suht korralikult saab pappi. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eh, puid lõhkuda on minumeelest suht vägev, kunagi lõhkusime väiksemana mingi ühe ruumi 25 krooni eest vist, korralik orjatöö oli aga meile meeldis, sai raha et igasugu pahna osta jms.

Avastasin ükspäev et mu Battelfield 2 plaat on praak, plaat maksis 800krooni ja sellel on kirjas et peal on kõik lisad, Euro Forces, Special Forces ja mingi kolmas on veel, + tavaline.

Mul töötavad ainult Speacial Forces ja tavaline, milles huvitav jama on...

Kui ma netist tõmbaks selle mängu, ja paneks oma õige CD key, hakkaks tööle?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ehk tead sa mõnda tarka, kes paneks mulle ratta kokku (7000 krooni piires või vähem) ja ma ostaksin selle temalt ära?

Kui siis paremaid juppe jms saab, muidu võiks ise ka neid juppe osta aga jahm, pole eriti jalgrattaid kokku ja lahti lappinud, juppidest tean ma veel vähem midagi.

 

Ei usu et sellist tean kes kokku paneks :S

Soz.


amfnv9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eh, puid lõhkuda on minumeelest suht vägev, kunagi lõhkusime väiksemana mingi ühe ruumi 25 krooni eest vist, korralik orjatöö oli aga meile meeldis, sai raha et igasugu pahna osta jms.

Avastasin ükspäev et mu Battelfield 2 plaat on praak, plaat maksis 800krooni ja sellel on kirjas et peal on kõik lisad, Euro Forces, Special Forces ja mingi kolmas on veel, + tavaline.

Mul töötavad ainult Speacial Forces ja tavaline, milles huvitav jama on...

Kui ma netist tõmbaks selle mängu, ja paneks oma õige CD key, hakkaks tööle?

Peaks hakkama küll. Plaat korralik ikka? Ilma kriimudeta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Peaks hakkama küll. Plaat korralik ikka? Ilma kriimudeta?

 

Plaat on nüüdseks suht kriibitud, kuid see mäng on kohe peale installitud niikui selle sain, seal olid need kohad et kuhu pidin need cd key'd sisestama, sisestasin ära aga mänge millegipärast mängida ei saa.

Ei ole midagi Silver.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Plaat on nüüdseks suht kriibitud, kuid see mäng on kohe peale installitud niikui selle sain, seal olid need kohad et kuhu pidin need cd key'd sisestama, sisestasin ära aga mänge millegipärast mängida ei saa.

Ei ole midagi Silver.

a maeitea siis. pole eriline professor ka. :D kust ostsid plaadi muidu? mingid kirjad tulevad ette miks tööle ei lähe?

 

tra see pauligi reklaam ajab nii närvi. :dead:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ajab küll närvi jah, ennem materdasin ka sellega mis siin vahvlis on.

Ei viska midagi ette, näitab et patchib, teeb kõik ilusti ära, erroreid ette ei viska ega midagi aga kui saab installitud siis ei ole arvutis kuskil mingeid kaustu ega ikoone millega saaks mängida.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ajab küll närvi jah, ennem materdasin ka sellega mis siin vahvlis on.

Ei viska midagi ette, näitab et patchib, teeb kõik ilusti ära, erroreid ette ei viska ega midagi aga kui saab installitud siis ei ole arvutis kuskil mingeid kaustu ega ikoone millega saaks mängida.

mm..väga kahtlane. äkki peidab ära kuhugi. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mm..väga kahtlane. äkki peidab ära kuhugi. :D

 

Ma ei tea, Euro Forces ja tavaline on desktopil kohe olemas ja mängi kui tahad, teisi pole isegi add or remove all...


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga tavalise Battlefieldi mängumenüüst vms ei saa valida seda lisapaketti? Või autorun menüüst vms?

 

Niimoodi leiab ainult Special Force'i ja tavalise, ma ei tea, ma olen selle plaadiga mitmesse arvutisse proovinud aga ikkagi, kellegil pole teist kahte :O


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jap, Tallinna Kaubamajast, mul ons elle asutusega ennem ka probleeme olnud, päris korralikult, videokaamera jukerdas siis viisisn seda sinna garantiisse 4 korda, mp3 oli ostes katki (aku ei pidanud üldse) sain tagasi, olid kõrvaklapid perses, läksin tagasi peale seda kui olin kodus karbi uuesti avanud, ütlesid mulle et ise lõhkusid ära kuigi ma alles võtsin karbist välja, röövlid on raisk, külastan võimalikult harva seda kohta, riideid vb vahest ostan aga tehnikat küll enam mitte.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.