Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

vedas sul. mul jäi täna kool ära :)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere, koolist tagasi, tulemused = suht hull...

Kuna ma pidevalt mölisen ja laterdan tunnis ja muud moodi segan siis viskas täna ühel õpetajal kopa ette ja viis mu dire juurde, mina muidugi naersin et sitta kah, kirjutan kolm-neli lauset mingit Seletuskirja, aga oh ei, oleks see vaid nii lõppenud...tra, dire pani mu kirjutama teemal "Miks ma selline olen?" kirjandit, oi bljäääd...üks A4 ja mõlemad pooled pidid täis olema, ei tohtinud eriti suur käekiri kah olla, mingi üle 400 sõna oli seal raudselt, jõudsin umb poolteist lehte valmis, küsisin et kas sellest äkki aitab, et pole millestki muust enam kirjutada, siis ütles et ei ole midagi, kirjuta aga kirjuta :D

Mingi pool tundi istusin niisama ja ei teadnud mida kirjutada, muidu kokku kirjutasin seda kaks tundi vist dire kabinetis, perse oli hiljem korralikult valus, pastakas oli kah rõvedalt paks, oleks enda omaga kirjutanud poleks vb käsi ära väsinud nii ruttu, läksin tundi tagasi ja dire karjus "Toivo, kui sa veel lobiseda tahad tunnis siis tuled kirjutad uue sellise!" :D, mina muidugi lollitasin edasi, mitte eriti palju aga parajalt :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Küll mul ikka juhtub, peab veits madalamat profiili hoidma koolis see nädal :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hommik suht kah jah epic fail :S


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hommik suht kah jah epic fail :S

 

Mul ei olnud fail, ma ei faili kunagi, ma vahest ainult kukun oma üritustega per**e aga see on ka kõik, ma ei kasuta sellist labast sõna nagu "fail" :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Wuut lvl :D

 

 

Sa tead kellega tarvas täna mängib.??


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tarvas polegi surnud?:wa:

 

 

Oled loll või mängid lolli ?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

auf wiedersehen :, välja minek :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.