Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Meil mingi 6petaja teeb katseklaasidega katset ise on oma viinast t2is ... siis kukkutab maha neid , tikke kukkutab ka maha , igast asju teeb ... Mingi s66d n2tsu tunnis korjad k6ik lauaalused n6tsust puhtaks (Y)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kid Rock - Sweet Home Alabama

 

Pigem Kid Rock - All Summer Long, see on selle õige nimi :) täitsa kuulatav laul.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Meil mingi 6petaja teeb katseklaasidega katset ise on oma viinast t2is ... siis kukkutab maha neid , tikke kukkutab ka maha , igast asju teeb ... Mingi s66d n2tsu tunnis korjad k6ik lauaalused n6tsust puhtaks (Y)

 

 

Siiski eesti keeles eksisteerib selline sõna nagu: KUKUTAB, mitte KUKKUTAB.

AITÄHH:)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ükskord panin kodus pidu nii, et mina sain kolme kordselt oma maha joodud raha tagasi :P

Mingi 150kr vist :D:D

 

norm , ma olen niimodi kihla vedanud segipeaga , et ise jumala segi ja sõber kaine .

 

Siis mingi seletan joome võidu :D , ise olen maru audis juba :D

 

Oleksin kaotanud nii 300.- aga sõber ei tahtnud seda raha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

I du go magama, vaatab kuidas und jagub, vb jõuan ikkagi kehalisse, kuigi viitsimist pole küll eriti kell 8 mingeid kange ja asju tõsta..

Seega head ööd n näge(katusega S).


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

läheks hea meelega magama kui saaks :D

aga ja odra iva on päris shit. silmas.

hommikul saad ärkada ainult 1 silmaga :D


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.