Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Karm, kas keegi teab kas ja kus müüakse veel windows XP plaate, originaale odavalt? tallinna läheduses võiks olla.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Karm, kas keegi teab kas ja kus müüakse veel windows XP plaate, originaale odavalt? tallinna läheduses võiks olla.

 

Endiselt sooviks infi :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Endiselt sooviks infi :)

 

 

 

Ma teen ise pira plaate, aga siis lihtsalt teed õige licence key koodiga legaalseks.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahepeal müüdi neid odavalt ju, mingi 600 eeku avamata pakendis plaat.

Vaatasin hinnavaatlusest seal oli 1200 midagi kõige odavam, seda küll ostma ei hakka, mõtlesin et kui natukene peaks raha tekkima ostaks lõpuks kah originaali.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Omg?? Ma sain warni jälle:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma mõtlen sellepärast osta et mul paneb vaikselt näkku juba, mingi windows geniu märk tekis desktopile, mis segab.

Ei saa isegi vahetada desktopi pilti, vahetab ise mingi aja pärast mustaks tagasi..saaks sellest lahti vähemalt.

Shadow, kus kohast ma selle key peaks saama?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Omg?? Ma sain warni jälle:D

 

 

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?p=493091#post493091

 

Ei imesta üldse.:uni:


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
XP home , müün maha kui soovid .. asun Tartus kahjuks .

 

Palju hind oleks?

Ja se ei ole hetkel ühelgi arvutil peal?

Vb annaks isegi kokkuleppele jõuda, eks arvatavasti peaks posti kaudu tegema, kui saaks kaubale.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palju hind oleks?

Ja se ei ole hetkel ühelgi arvutil peal?

Vb annaks isegi kokkuleppele jõuda, eks arvatavasti peaks posti kaudu tegema, kui saaks kaubale.

 

:ty


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.