Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mul klassis käib üks EMO tüdruk.

Vahepeal on ta normaalne, aga kui ta läheb hoogu vms.

Siis hakkab jubedalt mölisema ja värki.

Sitaks ajab närvi...

 

Tunnen ka üht emotüdrukut, ta küll mölisema lambist ei hakka, pigem ärritub kergelt, solvub väga ruttu ja võtab üldse asju väga tõsiselt, kui teed nalja siis pead seda ikka mainima kah, muidu homseks on suicide valma.

Blablabla, mis toimps?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D

Suicide valma:D

 

Ei ma mõtlen seda tõsiselt, tal on käsi suht ära lõigutud kuigi ma ei saa aru milles teema seisneb, nahhui sa oma keha rikud, ilus tüdruk on muidu suht, läheks paragraafi alla ainult :eat::wink::-)

Et jahm, kui kellegil on ka sellise "eluvaatega" tuttav/sõber siis tuleb suuvärgiga ettevaatlik olla, muidu võib tõesti nii juhtuda.

Ja need kes ajavad et emod on mingid räiged tavaliste inimeste vastased, bullshit..nad käivad ainult rohkem endasugustega ringi ja suhtlevad kah sellistega, muidu on normaalsed inimesed, ajus midagi puudu natsa ainult :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Parim video mis ma see kuu näinud olen.!

http://www.aegmaha.com/videos/8147#title


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Parim video mis ma see kuu näinud olen.!

http://www.aegmaha.com/videos/8147#title

 

Päris vinge :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

türa kui hästi paneb. :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Joo, teeme 3000 lehte täis, krt ma ei saa aru mingid pilukad vallutavad vahvlit w???? Igas teemas mingi tont spammib chaina tähtedes ja siis sinna tähtede vahele on peidetud mingid lingid kuhu vajutada saab, jumala eest ärge igaks juhuks sinna vajutage!


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õhtust.

Mis keegi homme / ülehomme teeb?

 

Ise putitan võrri edasi. Kõik jupid värvitud ainult mootor lahti võtta veel ja siis kogu võrr kokku panna ning DONE! :) Arvan, et pühapäevaks saab valmis kui mitte homme õhtuks :P

Kui homme / ülehomme päeval valmis saab siis pühapäeval kindlasti käin jõe juures ja uurin kalainfot. Kui ilm lubab siis kalale! :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nonii saan nyyd 2999 lehele postitada ka:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hehh, ma panin just ennem oma monkey pmst kokku, homme veel silku peale panna, ketiratas ka paika ja korras, saab testisõitu teha:)

Kalale tahaks ka minna.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oot, mis juhtkonnast jutt oli.??


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

" A lot of nigger's is dead or lock'd away...sleepin in the ghetto.."lalalala

Super versioon sellest laulust, video on palju originaalsem kui päris video.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mida iganes. Peaks magama sättima.

Homme vaja palju teha.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oot, mis juhtkonnast jutt oli.??

 

Mis kilidega toimub, miks nad siia lambist sisse täna imbuma hakkasid, eile juba hakkas see pihta tegelt...?

ESIMENE POSTITAJA 3000 LEHEL!!! SUCKERS! :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

3k lehti.

Pole paha!

peaks selle teema ära kustutama. Liiga palju spammi! :D:D:D

 

mis kilidega toimub, miks nad siia lambist sisse täna imbuma hakkasid, eile juba hakkas see pihta tegelt...?

Esimene postitaja 3000 lehel!!! Suckers! :D

 

 

 

misasjadega.??????????


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.