Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

sitt et ma kokkutulekuks liiga noor olen. :(

 

Kui see toimub siis ma arvan et lähen, kui just Võrus või kusagil ei toimu, Tartu kanti läheks isegi kohale, kuna tuttavaid seal kelle juurde kokkutulekult edasi minna, Moded, Toimub see ikka?!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kokkutulek on 16+ siis ?

 

ma saan mais 14.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No, Gabriel kas see on normaalne, et eeskujulik möliseb kõigiga?

Saan aru, et ta on su mingi girlfriend või kes iganes aga miks ta eeskujulik on?

Vähemalt niipalju kui mina teda siin foorumis näinud olen siis ta koguaeg möliseb kellegagi.

Ta siis võiks nii normaalne olla ja mitte möliseda.

 

Nii Graffit.. Ma ütlen sulle niipalju, et sul tasuks oma suuvärki vaos hoida kui sa ei tea kellega sa räägid ja kellest sa räägid. Girlfriend Peaks naerma? Selle kohta ütleks "Pole just kõige teravam vikat kuuri seina peal" Esiteks ta ei saaks olla minu GirlFriend kui ta on poiss. Teiseks ma pole H*mo ega tema pole h*mo. Nii Ja selle ülbitsemise kohta. Ta ülbitseb ainult nendega kes temaga ülbitsevad ta pole selline kes laseks endale pähe patsutada... Ja eeskujulik on ta sellepärast, et ta on eeskujulik. Erinevalt teistest.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No, Gabriel kas see on normaalne, et eeskujulik möliseb kõigiga?

Saan aru, et ta on su mingi girlfriend või kes iganes aga miks ta eeskujulik on?

Vähemalt niipalju kui mina teda siin foorumis näinud olen siis ta koguaeg möliseb kellegagi.

Ta siis võiks nii normaalne olla ja mitte möliseda.

 

Eks sa too siis näiteid kus mina alustan ülbitsemist.

See kui keegi minuga ülbitseb ja mina midagi vastu ütlen ei tee mind süüdlaseks.

Ma ei ole selline kes lasbe endale pähe istuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma 17 mai 14.

 

olen väike veel.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kes iganes soovivad et Keitzz maha võetaks eeskujuliku staatusest, teadmiseks teile, SEDA EI JUHTU!

Selliseid asju oli minumeelest rs2eesti ajal kah, üks hea näide oleks Siim? :)

Niikaua kui oli rs2eesti oli tema siin kunn, tegi mis tahtis ja ütles mis tahtis, meil tavakodanikel pole siin midagi öelda, tuleb elada selle orjuse all, kui ei meeldi, lahkume :) eks?

Pmst, piskte see teema endale p***e nüüd, ei viitsi seda siin vabateemas arutama jäädagi, nagu moded tabavalt ütlevad "Rääkige pm-i kaudu asjad selgeks" vms :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma saan 16 mais :P

 

gratzz:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kes iganes soovivad et Keitzz maha võetaks eeskujuliku staatusest, teadmiseks teile, SEDA EI JUHTU!

Selliseid asju oli minumeelest rs2eesti ajal kah, üks hea näide oleks Siim? :)

Niikaua kui oli rs2eesti oli tema siin kunn, tegi mis tahtis ja ütles mis tahtis, meil tavakodanikel pole siin midagi öelda, tuleb elada selle orjuse all, kui ei meeldi, lahkume :) eks?

Pmst, piste see teema endale p***e nüüd, ei viitsi seda siin vabateemas arutama jäädagi, nagu moded tabavalt ütlevad "Rääkige pm-i kaudu asjad selgeks" vms :)

 

Siim kui ta oli Eo Reborn oli ta väga normaalne, kui sai modeks tõusis ära ikka.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

soovitage must-valget printerit kuni 1000 eeki.

vaja spikrite tegemiseks :)

viimased nädal aega sõpradel toetunud, tahaks nagu ise teha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siim kui ta oli Eo Reborn oli ta väga normaalne, kui sai modeks tõusis ära ikka.

 

Kui ta oli Eo Reborn aastal 2006. oli ta täielik vänt, ta ei seedinud seda et ma talle pidevalt vastu mölisesin kui mul õigus oli, nüüd on ta normaalne vana :) suuremaks kasvanud vb.

Miks seda arvad Gabriel et need nimed ei tule, arvad et nad lööks pasale? vabandust väljendi pärast, sobis hästi :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Kui ta oli Eo Reborn aastal 2006. oli ta täielik vänt, ta ei seedinud seda et ma talle pidevalt vastu mölisesin kui mul õigus oli, nüüd on ta normaalne vana :) suuremaks kasvanud vb.

Miks seda arvad Gabriel et need nimed ei tule, arvad et nad lööks pasale? vabandust väljendi pärast, sobis hästi :)

 

 

Usu mind, pange kes iganes modeks 1-2 kuu pärast tõuseb ära.

Ajatakse küll, et "xomg zomg, pange mind modeks kustutan vääraid postitusi" kuu aja pärast on kopp ees ja sa lihtsalt ei viitsi ja sul on taipohh.

ning siis on aeg mängida paneelide ja warnidega.

 

omal nahal kõik läbi elatud :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui ta oli Eo Reborn aastal 2006. oli ta täielik vänt, ta ei seedinud seda et ma talle pidevalt vastu mölisesin kui mul õigus oli, nüüd on ta normaalne vana :) suuremaks kasvanud vb.

Miks seda arvad Gabriel et need nimed ei tule, arvad et nad lööks pasale? vabandust väljendi pärast, sobis hästi :)

 

Pigem on asi selles, et kuidas nad käituvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eks sa too siis näiteid kus mina alustan ülbitsemist.

See kui keegi minuga ülbitseb ja mina midagi vastu ütlen ei tee mind süüdlaseks.

Ma ei ole selline kes lasbe endale pähe istuda.

 

vägev siis ju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vägev siis ju

 

Sa pidid mulle näiteid tooma ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.