Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Jõu, doktori juurde raisk ei jõudnudki, avastasin et raha pole et linna minna, vanemaid polnud kah kodus :D:D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Yeah..

Pelasin just AOE III-e, suht pandav mäng, jõudsin vist viimasesse campaign "maailma" ja raisk, kuna VISTA on nii tore siis läggib kui merepeal lahingut pead, tra paadid sõidavad igalpool ja mina neile midagi teha ei saa :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on olemas see, mai tea, mul lihtsalt pask arvuti, kuigi kõik nõuded on vist täidetud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

haha h4te, g4s ja new beginner said perm ban praegu.

T2nu minule:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kriips, kes sa enne foorumis olid? Ütle pm-ist vms :D?

 

P r o nub olin, senikaua kuni kurjale teele korraks sattusin :D

Igav on, tehke tsirkust?:y:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi saab anda lingi kust saab tasuta mingi plaadi peale põletamise programmi mingi nero vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Äkki kui sa juba väike nokusõbrake oled, siis tuled siit läbi ja teeme gei orgia?

 

Pista oma 2 sentimeetrine Taskusse tagasi.

 

Aga seda, et mida te taidelte keitzziga? Ma tahaks näha kui kõvad mehed te siis olete kui te teda IRL näete.. Niisiis aga kui kellegil tuleb isu Keitzziga juttu puhuda siis pmst võite elvasse tulla:) Ja mulle helistada vms:) Siis vaatame kes nii julgelt hüppab?


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
geeeeNiusss .

 

 

saad KO-ga aidata ?

 

Saab ikka.

Lisa msni [email:gdgqdqqp]tonis-s@hotmail.com[/email:gdgqdqqp] või küsi KKK knight onlines küsimusi.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No, Gabriel kas see on normaalne, et eeskujulik möliseb kõigiga?

Saan aru, et ta on su mingi girlfriend või kes iganes aga miks ta eeskujulik on?

Vähemalt niipalju kui mina teda siin foorumis näinud olen siis ta koguaeg möliseb kellegagi.

Ta siis võiks nii normaalne olla ja mitte möliseda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pista oma 2 sentimeetrine Taskusse tagasi.

 

Aga seda, et mida te taidelte keitzziga? Ma tahaks näha kui kõvad mehed te siis olete kui te teda IRL näete.. Niisiis aga kui kellegil tuleb isu Keitzziga juttu puhuda siis pmst võite elvasse tulla:) Ja mulle helistada vms:) Siis vaatame kes nii julgelt hüppab?

 

Ma ei saa tegelikult üldse aru milles kala on, vaatasin paar nädalat tagasi vist juba et mõnel vennal on köht lahti või lihtsalt seedehäired.

Lohutage ennast sellega et varsti on vb "kokkutulek" tulemas, "Getod" tulge sinna? Mina küll seda Keitzzi ei tea ega poolda kumbagi, aga ta on vahest liiga "tark", teeb suu vale koha peal lahti aga see selleks, getod, minge kokkutulekule ja lahendage asi ära, nagu eestlastele kohane? hark või labidas kätte ja läheb andmiseks, kes hiljem püsti seisab on selgelt võitnud nii sõnasõja kui päris nn "kakluse", senikaua kui tegusid pole, ärge klähvige.;)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sitt et ma kokkutulekuks liiga noor olen. :(


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.