Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline blu

sfjhfsakugfsauifsaugiafsuafsaugfsaugsafkafsgafsjkjakfs

 

normaalne, normaalne, hullult, lahe, jee stroofid, luule, heliotroobid, issand kuilahe, ajaluule, sonett, eleegia, alleogooria ja KÜIIGEST ELULÄHEDUSLIIKUMINE!!! JAH JAH!!!!!

 

5 lehte puhtalt materjali otsida ja üpmber kirjutada, jEEE!!!!!!!

 

4 tundi juba teinud, juhhuuuu!!!!! + bio ja geo kt ka veel.

sfhfsahffh JEEEEEEEEEEEE!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sfjhfsakugfsauifsaugiafsuafsaugfsaugsafkafsgafsjkjakfs

 

normaalne, normaalne, hullult, lahe, jee stroofid, luule, heliotroobid, issand kuilahe, ajaluule, sonett, eleegia, alleogooria ja KÜIIGEST ELULÄHEDUSLIIKUMINE!!! JAH JAH!!!!!

 

5 lehte puhtalt materjali otsida ja üpmber kirjutada, jEEE!!!!!!!

 

4 tundi juba teinud, juhhuuuu!!!!! + bio ja geo kt ka veel.

sfhfsahffh JEEEEEEEEEEEE!!!!

 

Küll sa oled ikka õnnelik inimene :D

Käid üheksandas nagu ma Sonetist aru saan?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Küll sa oled ikka õnnelik inimene :D

Käid üheksandas nagu ma Sonetist aru saan?

 

 

sonnettti õpiti kahksenad, aga jah!!! MA OLEN ÕNNELIK!!!! MIDAGI POLE NAGU ÕPPIDA; AINULT FAKING 5 tundi kepi persse seda kirjandus, ajaluule on sitaks huvitav koos mingi faking eleegia ja elulähedusliikumisega, faking lahe on.

mmm, käsitsi mingi 5-6 A4 materjali otsida ja pähe õppida (::!!!!

 

 

musid teile!!!

tänan tähelepanu eest.

 

GEOD KJA BIOD ÕPPIMA!!!! hommikul mingi faking vene keel ka, juhheui!!!

 

shit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oioioi...tapavad nii Siimu ära veel :D

Suht korralikult lastakse tuupida ikka, käid mingis eliit-koolis?:D

Et nagu nii palju teha lastake..ma saadaks rahulikult õpetaja perse ja pakuks talle lühema variandi välja :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Oioioi...tapavad nii Siimu ära veel :D

Suht korralikult lastakse tuupida ikka, käid mingis eliit-koolis?:D

Et nagu nii palju teha lastake..ma saadaks rahulikult õpetaja perse ja pakuks talle lühema variandi välja :)

 

 

vot sulle nalja, eesti esikool, jah!!

juhhei

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol käisin n e o netis ja lambist leitsin:D suht naersin.

2d9d3k5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Ahjaa, mis sellest et mu vanemad vaatasid ja ma üle väljaku karjusin VITTU KÜLL.!:-)

 

Tegelikult Ropendame PÄRIS PALJU. Meistrikatel kollase kaardi saanud ropendamise eest! :D

 

 

tra sa minuga ka räägid või?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, Shadow, me peame talle olema moraalseks toeks, et ta saaks oma tööd tehtud, homseks on tüüp surnud kui koolist tagasi jõuab :Q


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Jah, Shadow, me peame talle olema moraalseks toeks, et ta saaks oma tööd tehtud, homseks on tüüp surnud kui koolist tagasi jõuab :Q

 

 

üldiselt, kui lugeda ette nn. eliit-kooli kuradi tavad, tunnid, õppimised, siis ma usun igaüks sureks siin paar korda päevas.

kasvõi juba seetõttu et nädalas on 5 tundi rohkem kui seadus ette näeb vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
üldiselt, kui lugeda ette nn. eliit-kooli kuradi tavad, tunnid, õppimised, siis ma usun igaüks sureks siin paar korda päevas.

kasvõi juba seetõttu et nädalas on 5 tundi rohkem kui seadus ette näeb vms.

 

Nojaa, aga kui hakata mõtlema selgelt siis tuleb see sulle kasuks, kuigi see sulle hetkel ei meeldi.

Ise ma küll käia ei viitsiks nii palju koolis ja tarkust nii räigelt taga ajada, kuidas seal "poppi" laskmisega lood on, on võimalusi? ma olen kuulnud koolidest kus on mingid kiibid vms, õnneks meil Sakus seda pole :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

einoh, mis teha. ma ei saa oma keskmist kätte naguinii (4.2) (kõik neljad 2 viite, või 2 kolme 4 viite), niiet vahetan kooli.

reivin end teisse kohta.

 

ja uues koolis räägitakse (ja on ka tõesti nii, et...) meie kooli kolmed neljad, on mujal neljad, viied...

 

parem lõpetan mingi muu kooli neljade-viitega kui enda praeguse kooli kolmede, neljadega vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht rott ja karm on seis, praegu saaksid maakad ka veel eliit-koolidesse sisse kui soovi oleks ju, enam pole neid mingeid sisseastumiseksameid vms, sügisest pidavat juba jälle olema :)

Mul on keskmine hinne...ma ei teagi kurat..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.