Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Admin

Jube heas mõttes ikka. :P

 

 

 

Vot vot :D

Sellised laulud on head :)


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul arvuti dnb & dubstepi täis. 15GB umbes. Muud ei kuulagi. :)

 

Saada talle oma viimane töö..see mis sul oli 47minutit pikk, tra sellel on haige bass.. ma ei saa oma teemat üle 6-e keerata, tool hakkab värisema rämedalt, kuna mul on üks suur kõlar tooli taga ja teine jalgade ees :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tahaks kah korraliku dnb-d..niisiis, kunnid, saatke linke :)

 

Teen otsa lahti, see on suht pandav teema.

http://www.youtube.com/watch?v=8ix8gYj3Wjk


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Head sõbrapäeva . :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi teab mis moodi ma saaks oma arvutil xp service pack 3e installida, eile viskas ise ette aga teeb pidevalt resasid ja ära tüütab, ehk see aitaks kui ma selle ära installiks aga ma ei leia seda mullikest kuskilt :S


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Panin tirima, tänud, mis see service pack 3 üldse on? ja kas seda teemat tasuks siin usaldada mis ühel tüübil püsti oli et teeb piraat xp seaduslikuks?

Ei taha eriti esimene katsejänes olla vms..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei tänud, keegi teab milles võib viga olla et pidevalt resasid ise teeb? hommikul ei läinud näiteks tööle ja pidin juhtmed tagant ära kiskuma ja uuesti sisse panema et jääks tööle.

(Keegi teab kus kohast saaks sellist Age Of Empires III-e tirida mida oleks vaja ainult unrarida, ma neid crackide tõstmisi ja muud ei oska, kui keegi aidata tahab siis sobib see cracki teema kah :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Panin tirima, tänud, mis see service pack 3 üldse on? ja kas seda teemat tasuks siin usaldada mis ühel tüübil püsti oli et teeb piraat xp seaduslikuks?

Ei taha eriti esimene katsejänes olla vms..

 

SP3 ei tee mitte midagi sul legaalseks. See on lihtsalt pakk kus on kõik SP2 uuendused sees, aga jah..piraatlus on paha.:?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SP3 ei tee mitte midagi sul legaalseks. See on lihtsalt pakk kus on kõik SP2 uuendused sees, aga jah..piraatlus on paha.:?

 

On küll, ma ei taha vistat kah, mul on plaat olemas aga tulemused on juba läpakas näha, sellest enam aeglasemat arvutit pole leiutatud, ma jääks xp juurde aga kuidagi tahaks seda korda saada :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal on teises arvutis service pack 3, aga ei tea kuidas see sinna sai. :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.