Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Pool õpitud, rohkem ei viitsi ka.:S

Mingi fucking vene keele jutt oli teha:S:S:S:S:S:s see SAKIB!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Varsti hakkab Top Gear!

Öelge kumb signa parem kas see:

10s9jeb.png

Või see mis mul praegul on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oli lund kah?

 

Lund oli normaalselt, ilm oli super, polnud külm ega midagi, kuid minu lumelauatamise oskused andsid soovida (esimest korda enamvähem korralikul lumelaual).

Panin paar korda korraliku koble maha, hetkel kõik kondid valutavad nii et ei saa pmst kõndidagi korralikult, lebotada kah ei saa..jube koht see ikka, järgminekord uuesti ^,


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lund oli normaalselt, ilm oli super, polnud külm ega midagi, kuid minu lumelauatamise oskused andsid soovida (esimest korda enamvähem korralikul lumelaual).

Panin paar korda korraliku koble maha, hetkel kõik kondid valutavad nii et ei saa pmst kõndidagi korralikult, lebotada kah ei saa..jube koht see ikka, järgminekord uuesti ^,

 

 

 

Mnja, ma tean mida sa tunned. Ma mäletan kui ma esimest korda lumelaua peal seisin.! :-)

 

//Ja muidugi hiljem ka sõitsin. Austrias oli.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mnja, ma tean mida sa tunned. Ma mäletan kui ma esimest korda lumelaua peal seisin.! :-)

 

//Ja muidugi hiljem ka sõitsin. Austrias oli.

 

Seal veel hullem, ma hakkasin ise liigapalju endalt "võtma" kah..üritasin seda kantimist seal vaikselt harjutada, siis vaatasin et s'''a kah, panen parem täie kiirusega mäest alla, mõeldud-tehtud.

Jõudsin poole mäeni ja laud libises küljega ette ja ma ei taibanud et peaks kallutama, panin korraliku koble maha :D

Kahju et keegi näpunäited seal ei jaganud, oleks kuulanud huviga ja harjutanud.

Suuskadega polnud nii vägev, algul sõitsin nedega aga igav oli, tiirutad seal ja nagu ongi kõik...dööööhh..:cool:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

seal alati lund :D Lumekahurid töötavad...Suvel ka seal lumi mudu :D suur lumehunnik aga se on kaetud saepuruga et 2ra ei sulaks.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.