Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ma tean milles probleem on. Mul oli alguses sama jama.

 

Sul avas praegu ikka BS Playeriga nagu sa näed. Sul on see always use the selected program vms peal BS Playeri kasutamise ajast.

 

Tee niimoodi: Parem klikk failil ja open with... -> choose program ->

 

asdfg3t6we6.bmp

 

Tegin nii, aga endiselt, viskab mingi jama ette, pilti ei näe aga häält kuulen...:h:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga avas VLC Playeriga?

 

Mhm, avasin sellega, siis viskas mingi imeliku kasti ette kust hakkas muusikat tulema.

See Kristi on mu eesti keele õpetaja :D

Normaalne tädi on, suht noor ja hästi säilinud kah, hea õps pealekauba.

Aitas mul just E-kooli parooli saada ja niisama latrame kah.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mhm, avasin sellega, siis viskas mingi imeliku kasti ette kust hakkas muusikat tulema.

See Kristi on mu eesti keele õpetaja :D

Normaalne tädi on, suht noor ja hästi säilinud kah, hea õps pealekauba.

Aitas mul just E-kooli parooli saada ja niisama latrame kah.

Mhh, seekord ma ei oska sind tõesti aidata. Ma mõtlesin, et sul äkki koodekid puudu, aga siis on just vastupidi - pilt on aga heli pole.

 

Sorri. :-(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ole hullu :D

Ma vaatan, teen sellest kah pildi käbe, ehk siis oskad midagi öelda :P


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Edit!

Sain korda Timo, tänud sulle, ma ei proovinud seda parema klõpsuga süsteemi kuigi arvasin et proovisin :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kriips, õpsi ikka ei kabistaks. :D:D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kriips, õpsi ikka ei kabistaks. :D:D

 

Ei kabistagi, õpetab mulle "sulghäälikuid" :D

Ei tegelikult on norm õps, jah Timo, sa oled geenius ruudus!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuradi, muidu sain selle vaadatud kuna anult 20 minutit pikk ja olen nüüd mõne fakt võrra targem, kanep on tapnud inimesi (inimesed on üksteist selle mõju all tapnud).

Ja et ühel hektaril oleks mõtet kasvatada kanepit kui puitu paberi eesmärgil, päris mitu korda sai kanepi paberit rohkem :P


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hehh...tra mul on asi julmalt perses, pean homme minema vereanalüüsi andma aga nv tegin manti...las ma arvan kas vanemad saavad teada või JAAA!!!???!!! jõhker seis...

Tra see on see kui ei mõtle ette...teadsin seda analüüsi asja juba suht ammu :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kriips siuke munn ytlesin enne nsm "käi perse" (mitte talle, mitte kellelegi), see jobu hakkab oma leiva juttu rääkima.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus ja milleks seda v6etakse?:)

 

Mul on varvastega mingi jama...

Pmst ma ei tea aga ma kuskilt kuulsin et veenist, siis on kindel et vahele jään, sul on väga imelikud naljad ropendaja.

Nii et jah, mis teha, eks ma pean midgai kokku valetama :D

Võetakse Saku Perearstikeskuses.

 

Las ma geniaalitsen jälle..

ära mine homme!

 

Mul ei jää vist palju muud üle ma kardan...


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.