Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
:O:O

Sain e-tankerisse kutse. Väga haige :D

 

Mis asi/koht see e tanker on:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sheeri mulle ka. :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siim su signa näeb täna eriti seksikas välja :P

ei tegelt...igav on...miks laupäeva õhtul kõik kodus?:D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Siim su signa näeb täna eriti seksikas välja :P

ei tegelt...igav on...miks laupäeva õhtul kõik kodus?:D

 

Ma tänan :D

 

Ilm ei kutsu. =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muide, kas kriips on tõesti 15 nagu ta profiilis on? Kui see nii on siis ta siuke sitt ju:D r22gib et ostab igap2ev omala õlut ja playboy ajakirja ja siis joob 6lut ja vahib ajakirja:D ja pmst r22gib et ta on t2iskasvanu. Ise ta mingi varas ju, oli mingi pro nub ehk scammer ehk varas. Jube.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht külm on õues jah..

Viitsid seleta mulle ära mis moodi sa seda foorumit endiselt "dikteerid" kuigi sa pole enam isegi mode?

Tegin puid päeval et ära ei külmuks (A).


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Suht külm on õues jah..

Viitsid seleta mulle ära mis moodi sa seda foorumit endiselt "dikteerid" kuigi sa pole enam isegi mode?

Tegin puid päeval et ära ei külmuks (A).

 

 

Ei saanud pihta... :h:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muide, kas kriips on tõesti 15 nagu ta profiilis on? Kui see nii on siis ta siuke sitt ju:D r22gib et ostab igap2ev omala õlut ja playboy ajakirja ja siis joob 6lut ja vahib ajakirja:D ja pmst r22gib et ta on t2iskasvanu. Ise ta mingi varas ju, oli mingi pro nub ehk scammer ehk varas. Jube.

 

Saa üle sellest juba..See on vana teema, kuid ma ei salga et sa selle üles tõid, no kiusasin teisi, so what?

Ja olen jah 15..päris olen ju, kus sa seda playboy'd nägid? See oli FHM mille ma ostsin, ennem ikka kontrolli oma väiteid vms.

See kasutaja oli tehtud selle mõttega ey anda souly välja, kuid paar kuud hiljem mil Souly oli välja antud, küsis üks foorumlane, et kas ma ei tahaks tagasi tulla, et ilma minuta olevat foorum teine, ehk siis igavam tema sõnade järgi, kui siin sellised on nagu sina siis ma saan aru miks ta tahtis et ma tagasi tuleks oma väljaütlemiste eest seisma.

Ja ma pole õelnud et igapäev ostan FHM-i kuna see on iga kuu erinev number ja õlut, segane jutt sul...[/b]


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ta ei tea mida ta räägib Kriips. :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei saanud pihta... :h:

 

Pmst, ma spämmin, saadad sina mulle kirja "kui veel nii teed, siis hoolitsen selle eest et saad bänni või 2p warni"


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Ma arvan samuti nii :D

 

Pmst, ma spämmin, saadad sina mulle kirja "kui veel nii teed, siis hoolitsen selle eest et saad bänni või 2p warni"

 

 

Mina? :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hah, me pidime täna 2700 lehte tegema, GOGOGOGO !!


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

späm


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei taha (:

 

Aga saad ikkagi, ei viitsinud pilti teha.

 

Tere.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Ma luban et kui sa jagad pinnide õpetust veel saad sa banni.

3 korda olen lasknud moderaatoril seda kustutada.

enam sa niisama ei pääse.

 

SA EI VÕI SEDA JAGADA, NII ON MODERAATORID ÖELNUD!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei tea vahvils on suht palju mõtetuid tüüpe kellel ego laes ja niisama kõvad vennad ja ülbed


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei tea vahvils on suht palju mõtetuid tüüpe kellel ego laes ja niisama kõvad vennad ja ülbed

 

Äkki mainid kes nad on?

Ennem, siis kui Siim troonil oli, oli ta paras vänt, kuid nüüd löödi toolipealt maha ja on normaalne, tegelikult polnud tal ennem ka midagi viga, mina olin lihtsalt kaak ja mölisesin koguaeg talle vastu ja sõimasin, aga noh, mis sa ikka teed kui vahest krutib, kes sa eston oled?

Kui sa vahvli "ajalugu" nii hästi tead.///Miks neid õpetusi jagada ei tohi, kui pinne võib raha eest müüa? Enamus neist saadud ju pmst vargusega?

Eks see teemajääb pikaks ajaks siia foorumisse, kes varastab ja kes mitte.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üks nendest on Siim Csis. Täna sai omangut mul partys, böö.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

endal pole kuskil kodulähedal poodi?

kõike saab ju ise ka osta:)


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.