Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Capsikam.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ja põlvevalu läinud.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tere.

Mis teete :D?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina, mina nägin seda ridaelamu 6 eite, tra mis raam, alumiinium vist raisk, kaal umb 28kg selline püss et hüppa ahju, sellist püssi pole te varem näinud, raisk selline elukas eit, läksin külla, tegin pisikesi jõnglasi ja panin punuma, huvitav kas ta sai hiljem kilekoti peast ka kätte mille talle teibiga pähe tõmbasin kuna tal suu haises? Jube

+1 Post teie kasuks :Q


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina, mina nägin seda ridaelamu 6 eite, tra mis raam, alumiinium vist raisk, kaal umb 28kg selline püss et hüppa ahju, sellist püssi pole te varem näinud, raisk selline elukas eit, läksin külla, tegin pisikesi jõnglasi ja panin punuma, huvitav kas ta sai hiljem kilekoti peast ka kätte mille talle teibiga pähe tõmbasin kuna tal suu haises? Jube

+1 Post teie kasuks :Q

irw:D ei tgelt normaalne ju :D


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irw:D ei tgelt normaalne ju :D

 

Räige ikka, ma ütlen, need pimekohtingud pole naljaasi!

Satud sellise sea otsa et jube, siga trukkida ei või aga tappa võib eitesid tappa ei või aga trukkida võib, kus see loogika on? :D Okei okei, see oli juba straight from da Läbulaulud :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Räige ikka, ma ütlen, need pimekohtingud pole naljaasi!

Satud sellise sea otsa et jube, siga trukkida ei või aga tappa võib eitesid tappa ei või aga trukkida võib, kus see loogika on? :D Okei okei, see oli juba straight from da Läbulaulud :D

 

:D Kott pähe kõlbab ka...


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D Kott pähe kõlbab ka...

 

Eks sa proovi seale kotti pähe tõmmata, lükkab sulle kärsa persse ja trukib hoopis sind läbi :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eks sa proovi seale kotti pähe tõmmata, lükkab sulle kärsa persse ja trukib hoopis sind läbi :D

 

Lollor irl. :huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.