Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Noniii .... Tulin töölt , olen väsinud , nüüd vihatsen natuke selle peale mis siin toimus eile.

Mis KURADI IMBETSIIL PANEB TEISTE INIMESTE PILTE KOHT KUS DEBIILSED LAPSED SAAVAD MÕNITADA!? Ning jah , ma ütlesin seda välja ... VÄGA PALJUD INIMESED ON SIIN FOORUMIS LAPSED , KES EI TEA ELUST MIDAGI! Mina olen kohe täiskasvanu ning ma ei tea võibolla kõike , aga ma tean suht palju ....

Tra meeldib teile kui tehakse teist salaja ( Leitakse vana pilt ) mis on teie jaoks piinlik või isiklik ja pannakse foorumisse järsku!? KEERAD TEISTELE SITTA , SAAD 2X TAGASI! ELU REEGEL! ÕPPIGE SELLEST!

 

Ma panin enda pildi ka Eeskujulike alla kuna seal on normaalsed inimesed , aga kes suudaks uskuda et Vsu on selline? Kuradi laps raisk.

 

Lõpetuseks ütlen seda ... KUI TE EI TAHA ET TEIE KALLAL MÕNITAKSE MILLEGA ÜLE , SIIS ÄRGE TEHKE TEISTELE SEDA! KÕIK HALB MIS TEISTELE TEED TULEB TEILE TAGASI JA KARMIMALT! Ei saa aru? Räägime siis nagu RUNESCAPE KEELES MIDA TEIE VIST MÕISTATE! Kellegi Pilejumpid / hackid / scammid , siis varem või hiljem saad sina Pilejumped kui kaotad 15x rohkem asu /Hackitakse sind 100% ära ning võibolla kõik kasutajad või teeb su kasutaja banned / Uue scammi või lureiga tehakse tagasi kus kaotad 15x rohkem asju.

 

 

KUI TE IKKA EI SAA ARU SIIS MINGE ÕPPIGE ELUST NATUKE!!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noniii .... Tulin töölt , olen väsinud , nüüd vihatsen natuke selle peale mis siin toimus eile.

Mis KURADI IMBETSIIL PANEB TEISTE INIMESTE PILTE KOHT KUS DEBIILSED LAPSED SAAVAD MÕNITADA!? Ning jah , ma ütlesin seda välja ... VÄGA PALJUD INIMESED ON SIIN FOORUMIS LAPSED , KES EI TEA ELUST MIDAGI! Mina olen kohe täiskasvanu ning ma ei tea võibolla kõike , aga ma tean suht palju ....

Tra meeldib teile kui tehakse teist salaja ( Leitakse vana pilt ) mis on teie jaoks piinlik või isiklik ja pannakse foorumisse järsku!? KEERAD TEISTELE SITTA , SAAD 2X TAGASI! ELU REEGEL! ÕPPIGE SELLEST!

 

Ma panin enda pildi ka Eeskujulike alla kuna seal on normaalsed inimesed , aga kes suudaks uskuda et Vsu on selline? Kuradi laps raisk.

 

Lõpetuseks ütlen seda ... KUI TE EI TAHA ET TEIE KALLAL MÕNITAKSE MILLEGA ÜLE , SIIS ÄRGE TEHKE TEISTELE SEDA! KÕIK HALB MIS TEISTELE TEED TULEB TEILE TAGASI JA KARMIMALT! Ei saa aru? Räägime siis nagu RUNESCAPE KEELES MIDA TEIE VIST MÕISTATE! Kellegi Pilejumpid / hackid / scammid , siis varem või hiljem saad sina Pilejumped kui kaotad 15x rohkem asu /Hackitakse sind 100% ära ning võibolla kõik kasutajad või teeb su kasutaja banned / Uue scammi või lureiga tehakse tagasi kus kaotad 15x rohkem asju.

 

 

KUI TE IKKA EI SAA ARU SIIS MINGE ÕPPIGE ELUST NATUKE!!

 

Õige jutt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

T*ra Siim kuidas sa saad selliseid asju vaadata.

P***i jalad võttis nõrgaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

päris eeskujulik oled jah :D

varsti mingi mirkon1 või meiser teeb oma klassikaaslastega sama :D:D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma olen selline imelik vahest, annate andeks :D

 

Olgu kes nad olid igatahes mul oli neist rämedalt kahju.

Sellist surma ei sooviks oma vihatuimale vaenlasele ka.

Keegi lihtsalt järksu ronib noaga kõri kallale.

Ennem laseks ennast pommiga õhku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa arvad et mul pole? :O

 

Kust mina tean:huh:

Räme on vaadata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nice .


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Ikka haige jah, tra nad ise veel irvitavad...

Niipalju kui mina aru sain oli ühes kohas -->Hea titt kardab

Mis nad küll ise teeksid kui niimoodi oleks ?:dead:


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ikka haige jah, tra nad ise veel irvitavad...

Niipalju kui mina aru sain oli ühes kohas -->Hea titt kardab

Mis nad küll ise teeksid kui niimoodi oleks ?:dead:

 

Ennem kuul pähe kui nii sureks.

Nõrganärviline olen ja mega julm on vaadata selliseid asju.

Ise kakluses olen siis annan tuima, pole üldse kahju, aga kui teisi kuskilt näen mingi sellise video pealt siis on rämedalt kahju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ennem kuul pähe kui nii sureks.

Nõrganärviline olen ja mega julm on vaadata selliseid asju.

Ise kakluses olen siis annan tuima, pole üldse kahju, aga kui teisi kuskilt näen mingi sellise video pealt siis on rämedalt kahju.

 

Täpselt nii =/


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis rahvus see oli?

See on lihtsalt hale kui nad sõjavange niimoodi tapavad.

See on vägagi argpükslik.

Nendest idamaadest oli mul juba ennem halb mõtteviis ja nüüd läks ainult hullemaks.

Pooldan, et venemaa saadaks mingi tuumapommi sinna :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nad saavad sellisest piinamisest "mõnu".

 

Pole kõlle atm ei kuulnud mis nad rääkisid.

Need kes piinasid saavad mõnu?

Ma vaatasin et nad ei olnud väga julmad nende vastu.

Peale selle, et nad muidugi kõri läbi lõikasid aga jah.

Tavaliselt piinamise ajal pekstakse jne aint.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On ahvid rsk .


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.