Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

saada mulle kirjapomm pls

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
wiiiiii, ma kustun jälle ära:D mul juba uni kallal, peaks minema burksi tegema aga ma ei viitsi, sest 2 inimest on meie MSN chatiga liitunud:D

 

jajah :D

 

aa mu adre w? Tartumaa Kuuse 5

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pro nuuuuuuub, saada sina kah mulle pomm siis-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tavai puhu veidi saksa keelt :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miten ni, puhu Suomea?

No tottakai puhun jos tarvii, mut ei perkele sulle huiarille!

Tõlke võid ise mõelda...:%:D

 

Oletko soumulainen? Mitä sinä puhut? Mitä sinä teet? Ime munaaa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lolz :D palju said siis soomest pappi :P?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ok, ega siis muud üle ei jää, kui loota, et moderaatorid ei oska Soome keelt ja ropendamise eest ei hoiata Xd

 

irw, täpselt, mina ei tea palju ma seal palka sain, mul on isal seal firma ja ega ma palka ei tahtnudki, võtsin ainult natukene kaasa sealt, et saaks mõned asjad osta endale mis vajalikud on ja kui ta nüüd nv tuleb siis ma saan uuesti küsida kui vaja on, ma ei näe raha mõttetul kulutamisel otstarvet, mõni vb näeb:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
irw, täpselt, mina ei tea palju ma seal palka sain, mul on isal seal firma ja ega ma palka ei tahtnudki, võtsin ainult natukene kaasa sealt, et saaks mõned asjad osta endale mis vajalikud on ja kui ta nüüd nv tuleb siis ma saan uuesti küsida kui vaja on, ma ei näe raha mõttetul kulutamisel otstarvet, mõni vb näeb:D

 

aa okei, ma kohe minema vist..suht igav on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irw, Täpselt, Mina Ei Tea Palju Ma Seal Palka Sain, Mul On Isal Seal Firma Ja Ega Ma Palka Ei Tahtnudki, Võtsin Ainult Natukene Kaasa Sealt, Et Saaks Mõned Asjad Osta Endale Mis Vajalikud On Ja Kui Ta Nüüd Nv Tuleb Siis Ma Saan Uuesti Küsida Kui Vaja On, Ma Ei Näe Raha Mõttetul Kulutamisel Otstarvet, Mõni Vb Näeb:d

 

 

Kõik Kõrist Alla !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.