Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui ma nüüd 19ndal lähen autokooli, siis mingi 2 ja poole kuuga peaks selle ära tegema? Mõni räägib, et on teinud pool aastat neid lube. Oleks vaja kindlasti enne Oktoobrit need kätte saada.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ma nüüd 19ndal lähen autokooli' date=' siis mingi 2 ja poole kuuga peaks selle ära tegema? Mõni räägib, et on teinud pool aastat neid lube. Oleks vaja kindlasti enne Oktoobrit need kätte saada.[/quote']

Oleneb kuidas sul loengud ja sõidutunnid on, mina ise sain 8 nädalaga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui ma nüüd 19ndal lähen autokooli' date=' siis mingi 2 ja poole kuuga peaks selle ära tegema? Mõni räägib, et on teinud pool aastat neid lube. Oleks vaja kindlasti enne Oktoobrit need kätte saada.[/quote']

 

Autokooli saab kiiresti tehtud kuid kõik oleneb arkist, kui pikad järjekorrad. Kõik oleneb ka autokooli sõidu õpetajatest, kui aegu pole siis läheb kaua aega.

 

saad küsida seda paberit et tohid sõita juba ju

 

Enam pole mingit paberit vaja. Nüüd piisab id-kaartist.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hmm, olgu. No eks näha ole :D


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleneb, kus linnas sa neid teed. Suuremates linnades on Arkis pikemad järjekorrad. Võib ainuüksi Arki eksamitele aja broneerimisega minna 2-3 kuud.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui ma nüüd 19ndal lähen autokooli' date=' siis mingi 2 ja poole kuuga peaks selle ära tegema? Mõni räägib, et on teinud pool aastat neid lube. Oleks vaja kindlasti enne Oktoobrit need kätte saada.[/quote']

 

Ise lähen 11ndal autokooli, kui kõik ilusti ära teed, siis 2 kuud läheb. Elan saaremaal, ulme pikki järjekorde pole, siis 2 kuuga peaksin tehtud saama.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui ma nüüd 19ndal lähen autokooli' date=' siis mingi 2 ja poole kuuga peaks selle ära tegema? Mõni räägib, et on teinud pool aastat neid lube. Oleks vaja kindlasti enne Oktoobrit need kätte saada.[/quote']

 

Ise tegin e-autokoolituses, kulus täpselt 8 kuud gg. Aga ARKi sain teooria 4 päeva pärast autokooli lõpetamist ja sõidu kohe järgnevaks päevaks. Tallinnas.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Um okei, no ise plaanin Pärnus Aides teha, no usun et järjekordadega on nii ja naa.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aides kui ise aktiivne oled siis saad mitu sõidutundi järjest ka lükata. Tavaliselt teooria läheb nobedalt, vähemalt minul läks. 6 nädalat vist oli ainult, 2x nädalas.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hello :)


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pärnus korduvalt RS5te näinud, ka punane. Väga nice see


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nägin täna linna peal Audi A7 Matt Hall. Prolly oli rs7 aga mdea, fuck my life.

 

Ehm, neid sigineb kiirelt. Inimestel on liiga palju raha selgesti.

 

Btw.

 

Homme Madridi järgi uuele masinale. Mitte endale, vaid pruudile midagi uuemat ja suuremat.

Mõista mõista, mis auto on:

http://screencast.com/t/IkG9aF1w0Q


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.