Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Küsimus ,et kui uuendada ipad 2 ,kas siis sellele läheb ka võrgulukk peale või ei ?

Kiire !


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hey, keegi oskab aidata : Kui ma tahan striimida Cs : Go ja panen ta sinna Allikatesse OBS-is siis mul ei tule mängu, must pilt jääb. Jah ma teen mängu lahti ka ja ikka mitte midagi. Aga näiteks proovisin minecrafti ja see tuli küll kohe.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

17 aastane sõber läks poodi ja tahtis joindi jaoks lehti(paberit) osta, küsiti dokumenti, sõber küsis mille jaoks, müüja vastas, et Joindi lehed on tubakatoode. Kas on see tõsi, igastahes sain kõhutäie naerda.


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meh, ütleme siis nii, et lõplikult. Aegajalt käin Eestis. Kord paari kuu jooksul vms, seda ka pere tõttu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ld0YjVF.gif

Suarez lapsena

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
oo[K]i[E];2430508']17 aastane sõber läks poodi ja tahtis joindi jaoks lehti(paberit) osta' date=' küsiti dokumenti, sõber küsis mille jaoks, müüja vastas, et Joindi lehed on tubakatoode. Kas on see tõsi, igastahes sain kõhutäie naerda.[/quote']

 

Ükskord käisin ka ostmas, õeldi, et noorsoopolitseiga on neil ära räägitud, et alaealistele ei müüda neid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelikult võib neid osta, nad ei tohi keelata seda. Ma võin neid pabereid vabalt muul otstarvel ka kasutada. See pole tubakatoode, kuna ta ei sisalda tubakat.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitage head laptopi ~700€ max :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Siin kirjas mis vahe on http://windows.microsoft.com/en-us/windows/compare Aga tavakasutajale polegi vaja kõiki lisasid OS poolt. Pro on rohkem asutustele sest sellel saab kasutada domeeniga sisse logimist. Aga sul kui tavakasutaja kodus pole sellist võimalust üldse vaja, piisab täitsa Tavalisest windows 8.1 sulle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aidake ruttu . Ajasin arvutile mineraalvett peale. Proovisin kohevtt välja raputada ja kurvisim taga kaant lahti niipalju kui sain ja raputasin. Aga arvutile ei tule pilt ette .. tehnika vuriseb all nagu ikka aga pilt ei tule ette .. ja lõpeb mingi aja pärast vurisemise .

 

//enam ei lähe tööle ka

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aidake ruttu . Ajasin arvutile mineraalvett peale. Proovisin kohevtt välja raputada ja kurvisim taga kaant lahti niipalju kui sain ja raputasin. Aga arvutile ei tule pilt ette .. tehnika vuriseb all nagu ikka aga pilt ei tule ette .. ja lõpeb mingi aja pärast vurisemise .

 

//enam ei lähe tööle ka

 

ggwp öeldakse cs:go's :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aidake ruttu . Ajasin arvutile mineraalvett peale. Proovisin kohevtt välja raputada ja kurvisim taga kaant lahti niipalju kui sain ja raputasin. Aga arvutile ei tule pilt ette .. tehnika vuriseb all nagu ikka aga pilt ei tule ette .. ja lõpeb mingi aja pärast vurisemise .

 

//enam ei lähe tööle ka

 

läppar või lauakas, aga proovi mingi föön kuskile panna, et kuivatab vee ära mby, aga arvatavasti on arvutiga kööga.

 

Genius: 67 + 2,95 postikulu. Kõik perfekto klappidel, gamemiseks ülihead

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Emaplaat läks ka vast.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rääkides jointipaberitest. Kas nad ei või samal põhjusel olla keelatud, mis põhjusel on need KickUp-tuspsulaatsed-padjakesed. Meenutavad ja seeläbi "reklaamivad" tubakatooteid. Lastešampus võiks ka seetõttu bännitud olla, aga noh, see on juba liiga karastusjookimeenutav.

 

Pole ausaltöeldes õrna aimugi, aga ma arvan, et mingisugune ettekirjutis on kindlasti olemas.

 

WP8 WP8.1-le ka võimalik uuendada?

 

Rolloutivad topend telefonitele enne (1080 ja 1580 ja w.e) ja siis alles teistele WP-dele. Minu 820 veel uuendust pole tulnud. Ostsin 32GB microSD juba selletarbeks ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.