Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.
kes siberia v2 kasutab siis kas müra summutus neil klappidel on hea ?

Nii palju kui ma ühele Võrru ostsin siis kiidab neid tavani, et pole paremaid kõrvaklappe saanud, et peas on mõnus ja kõik heli olevat nii puhas ja mõnus jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
õiged ärimehed käivad ajaga kaasas mitte ei istu xp-s ja toksi päevast päeva runeskeipi

Ahsoo, eks ma siis teen mobiil-id ja olengi ärimees valmis. Ei teadnudki, et nii kerge see asi:)

Muidu olin arvamusel, et ärimees on see, kes suudab oma idee rahaks teha, aga vot tak, loeb hoopis see, et mis viisil allkirju jagad.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
õiged ärimehed käivad ajaga kaasas mitte ei istu xp-s ja toksi päevast päeva runeskeipi

Gtfo please. Praegune aasta on 2014 ja väljas on selline "tuleviku asi" nagu Windows 8. Ma hetkel vaatan, et sa ise istud kuskil vistas ja mängid ruuunskeipi 24/7, välimaailmaga(ei oska seda paremini defineerida) ei suhtle ja mõistust sul ka selle tõttu pole. See oli lihtsalt minu arvamus.

 

1986bllvwy2tqgif.jpg


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kas siin foorumis saab inimesi ignoreerida ka, nagu ei ühtegi tema postitust, ei saa sulle privaat sõnumit saata jne. Mõned lambad viskavad üle

 

Sorry, et ma sul üle viskan. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.