Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

oo[K]i[E];2411647']Mida ma tegema peaksin. Homseks on vaja teha referaat olümpiast ja ma pole veel alustanudki. Kehalises kõik viied ja kui referaati ei too ära siis paneb mulle veerandi 2. Im fucked!

Tahad väita, et ei jõua tänase päevaga ühte referaati ära teha? You are fucked for life siis...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oo[K]i[E];2411647']Mida ma tegema peaksin. Homseks on vaja teha referaat olümpiast ja ma pole veel alustanudki. Kehalises kõik viied ja kui referaati ei too ära siis paneb mulle veerandi 2. Im fucked!

 

:D::D see on ülilebo ju, ainult kirjutamise vaev

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D::D see on ülilebo ju, ainult kirjutamise vaev

Ei ole lebo ju, otsimine ja vastava info otsimine erinaevatest allikatest võtab tohutu palju aega. Kirjutamine ka samuti. Veel peab selle välja printima kuskilt aga mul pole kodus printerit.


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oo[K]i[E];2411666']Ei ole lebo ju' date=' otsimine ja vastava info otsimine erinaevatest allikatest võtab tohutu palju aega. Kirjutamine ka samuti. Veel peab selle välja printima kuskilt aga mul pole kodus printerit.[/quote']

 

Igas koolis on printimis võimalus olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui turu all pole, siis ei ole.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Defitsiit.

 

a09MNyB_460s.jpg

 

 

 

EDIT: btw silks, sind juba igatsetakse :D

 

ssa.png

 

No ei saa rahu...

 

adasd.png

Muudetud liikme Dydl'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oo[K]i[E];2411666']Ei ole lebo ju' date=' otsimine ja vastava info otsimine erinaevatest allikatest võtab tohutu palju aega. Kirjutamine ka samuti. Veel peab selle välja printima kuskilt aga mul pole kodus printerit.[/quote']

 

Ctrl+c, ctrl+v, muudad sõnastust natukene, mõned pildid juurde, nimi peale ja vsjo...


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oo[K]i[E];2411666']Ei ole lebo ju' date=' otsimine ja vastava info otsimine erinaevatest allikatest võtab tohutu palju aega. Kirjutamine ka samuti. Veel peab selle välja printima kuskilt aga mul pole kodus printerit.[/quote']

 

Mäletan aega, kui internet ja arvutid ei olnud nii levinud. Koolis oli ülesanne kirjutada referaat, selle jaoks pidi minema raamatukokku, otsima 10 erinevat raamatut ja siis hakata lappama, et leida fakte ja tarkusi antud uurimustöö/referaadi valdkonna kohta. Üldjuhul venis see kogu kirjutis umbes 6-7 tunniseks kodutööks + bussisõidud raamatukokku ja viimase järjekordades seismised.

 

Korraliku referaadi interneti abiga saab kirjutatud kahe tunniga maksimaalselt.

 

 

Sain just kätte uue mänguasja :)

IMG_1484.JPG


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mäletan aega, kui internet ja arvutid ei olnud nii levinud. Koolis oli ülesanne kirjutada referaat, selle jaoks pidi minema raamatukokku, otsima 10 erinevat raamatut ja siis hakata lappama, et leida fakte ja tarkusi antud uurimustöö/referaadi valdkonna kohta. Üldjuhul venis see kogu kirjutis umbes 6-7 tunniseks kodutööks + bussisõidud raamatukokku ja viimase järjekordades seismised.

 

Korraliku referaadi interneti abiga saab kirjutatud kahe tunniga maksimaalselt.

 

Mõnikord on mõnele isegi internetist informatsiooni otsimine raske, kuigi kõik on põhimõtteliselt kandikul ette toodud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

 

 

EDIT: btw silks, sind juba igatsetakse :D

 

ssa.png

 

No ei saa rahu...

 

adasd.png

 

Heh, oli õhtuni tegemist jälle, nüüd teisipäevani saan korralikult mängida, siis ei pea igatsema :D

Muudetud liikme Silks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tundub, et peab ka ruuni pelama hakkama, LoL on nii üle visanud juba. Keegi p2p välja ei taha teha? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei raatsi osta, ehk ei viitsi mängida :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Osta bond saad odavamalt memb kui 6.95€.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Misasi see bond veel on? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.