Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

 

Nägin ka paar päeva tagasi. Väga väga jõhker ikka..


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis tänapäeva facebook-l viga on??? Hetkel vaadates näen ainult ülinõmedaid õllemängu videosid, rasedaid emasid/väiksed beebisid ja palju mõttetuid reklaame ...


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väidetavalt on varsti Facebookis põhiliselt 40+ vanused inimesed. Tundub ka loogiline, kui just millegi uue ja innovaatilisega lagedale ei tulda.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis tänapäeva facebook-l viga on??? Hetkel vaadates näen ainult ülinõmedaid õllemängu videosid, rasedaid emasid/väiksed beebisid ja palju mõttetuid reklaame ...

Ma siin juba mõtlesin, et kas mõni Vahvel.net jüts on ka õllemänguga kuuslust kogunud. Mind isiklikult jätab see külmaks, aga vahest on koomilisem lugeda videode kommentaare kui video ise on. Aga mis nende rasedate emmede ja väikeste beebidega on? Liiga palju eputamist kõhu ja lastega? :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis tänapäeva facebook-l viga on??? Hetkel vaadates näen ainult ülinõmedaid õllemängu videosid, rasedaid emasid/väiksed beebisid ja palju mõttetuid reklaame ...

Milline see mitte ''tänapäeva'' facebook siis oli?

 

snäptšät

Duud, sul snäptšät? Lisame? Saadame pilte? Paljalt? Mitte paljalt? Kõike võib!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Well, minuteada facebook peegeldab vaid seda, mida sa likenud oled. Kui mõni inimene mind facebookis häirib, siis ma kickin ta sõbralistist ja vsjo või kui enamvähem häirib, siis lisan tutvusringkonda ja lõpetan ta jälgimise. Minuarust on päris mugav, kui oled näiteks erinevaid uudiseportaale likenud, enda maitse järgi huumorilehti, välismaa populaarteadust jm ennast huvitavat teemasi. Väga mugavaks on muutnud gruppide koostamise, ürituste korraldamise jne. Millegipärast seostatakse facebooki vaid sõprade ja laikimisega. Minuarust on see lihtsalt mugav, aga seetõttu ka kuradi ajavampiir.

 

"Ütle, kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes oled sina".

Muudetud liikme Princeps'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eos dope kraam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Milline see mitte ''tänapäeva'' facebook siis oli?

 

Aeg, kui sai reaalselt ka inimeste eluga kursis olla. Ei postitatud ühest asjast 10 erinevat uuendust. Kui inimene käis kuskil ja tegi pilte - tore oli neid vaadata. Või kui keegi ostis uue auto, korteri, kolis kuhugi. Leidis uue elukaaslase. Läks kuhugi mujale tööle. See oli aeg, mis mulle meeldis ja ma lausa nautisin vanade tuttavate ''uudiseid'' lugeda.

 

Nüüdseks aga on enamustel nutikad telefonid ja mõningad postitavad ühe päeva jooksul kolm erinevat täiesti tähenduseta pilti. Või ainult sheerivad mingeid auhinnamänge, mis on 100% reklaaminipp ning keegi ei võida nigunii. Õllemäng on ka juba üle mõistuse populaarseks saanud. Mis seal huvitavat on vaadata, kuidas täisealine mees joob pool liitrid õllet. Sounds like every second day for me.

 

Ma ei ole ei beebide, ega ka rasedate tüdrukute/naiste vastu midagi. Aga kas peab iga päev seda tegema erinevate riietega ja tekstiga ''ohoo, täna kõht ei kasvanudki'', ''beebi kasvas 0.0001mm võrreldes eilsega'', ''jejeje, uued papud beebil''. See on väga tore, et saite emaks/isaks, aga palju huvitavam oleks lugeda, kui ka beebipildil oleks tähendus.

 

 

Ma ei väida seda, et kõik inimesed on sellised. Ikkagist on fb hea koht, kus olla tuttavate eluga kursis, aga lihtsalt mõttetute postituste hulk ületab huvitavate postituste kogumit mitmekordselt.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Robert on mingid ossid vihale ajanud, hea töö :)

 

Aeg, kui sai reaalselt ka inimeste eluga kursis olla. Ei postitatud ühest asjast 10 erinevat uuendust. Kui inimene käis kuskil ja tegi pilte - tore oli neid vaadata. Või kui keegi ostis uue auto, korteri, kolis kuhugi. Leidis uue elukaaslase. Läks kuhugi mujale tööle. See oli aeg, mis mulle meeldis ja ma lausa nautisin vanade tuttavate ''uudiseid'' lugeda.

 

Nüüdseks aga on enamustel nutikad telefonid ja mõningad postitavad ühe päeva jooksul kolm erinevat täiesti tähenduseta pilti. Või ainult sheerivad mingeid auhinnamänge, mis on 100% reklaaminipp ning keegi ei võida nigunii. Õllemäng on ka juba üle mõistuse populaarseks saanud. Mis seal huvitavat on vaadata, kuidas täisealine mees joob pool liitrid õllet. Sounds like every second day for me.

 

Ma ei ole ei beebide, ega ka rasedate tüdrukute/naiste vastu midagi. Aga kas peab iga päev seda tegema erinevate riietega ja tekstiga ''ohoo, täna kõht ei kasvanudki'', ''beebi kasvas 0.0001mm võrreldes eilsega'', ''jejeje, uued papud beebil''. See on väga tore, et saite emaks/isaks, aga palju huvitavam oleks lugeda, kui ka beebipildil oleks tähendus.

 

 

Ma ei väida seda, et kõik inimesed on sellised. Ikkagist on fb hea koht, kus olla tuttavate eluga kursis, aga lihtsalt mõttetute postituste hulk ületab huvitavate postituste kogumit mitmekordselt.

 

Ära siis lisa neid kes mõttetuid postitusi teevad. Ma kahtlen, et inimesed kes endale uusi maju ja autosi ostavad igapäev selfisi teevad ja neid üles topivad. Kindlasi need on veidi vanemad ning arukamad inimesed. Auhinnamängudega võidab, tuleb lihtsalt vaadata millest osa võtad. Igaüks kes neid loose teeb kindlasti tegelikku võitjat ei vali aga ma olen isegi võitnud mitu korda loosidega.

 

Beebidest pannakse ilmselt sellepärast niipalju pilte, et asja emaks saanud inimene on õnnelik, et ta lapse sai.

Muudetud liikme Rizla'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aeg, kui sai reaalselt ka inimeste eluga kursis olla. Ei postitatud ühest asjast 10 erinevat uuendust. Kui inimene käis kuskil ja tegi pilte - tore oli neid vaadata. Või kui keegi ostis uue auto, korteri, kolis kuhugi. Leidis uue elukaaslase. Läks kuhugi mujale tööle. See oli aeg, mis mulle meeldis ja ma lausa nautisin vanade tuttavate ''uudiseid'' lugeda.

 

Nüüdseks aga on enamustel nutikad telefonid ja mõningad postitavad ühe päeva jooksul kolm erinevat täiesti tähenduseta pilti. Või ainult sheerivad mingeid auhinnamänge, mis on 100% reklaaminipp ning keegi ei võida nigunii. Õllemäng on ka juba üle mõistuse populaarseks saanud. Mis seal huvitavat on vaadata, kuidas täisealine mees joob pool liitrid õllet. Sounds like every second day for me.

 

Ma ei ole ei beebide, ega ka rasedate tüdrukute/naiste vastu midagi. Aga kas peab iga päev seda tegema erinevate riietega ja tekstiga ''ohoo, täna kõht ei kasvanudki'', ''beebi kasvas 0.0001mm võrreldes eilsega'', ''jejeje, uued papud beebil''. See on väga tore, et saite emaks/isaks, aga palju huvitavam oleks lugeda, kui ka beebipildil oleks tähendus.

 

 

Ma ei väida seda, et kõik inimesed on sellised. Ikkagist on fb hea koht, kus olla tuttavate eluga kursis, aga lihtsalt mõttetute postituste hulk ületab huvitavate postituste kogumit mitmekordselt.

Seda videot nägid kus lopsakate rindadega tüdruk valas end õllega üle ikka?

facebook4life

Rizlo, ma ikka üritan neid ajada jah. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võite minu Youtube channelit subida, ma luban teile, et ma ei palu teilt annetusi, et kanafileed osta. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda videot nägid kus lopsakate rindadega tüdruk valas end õllega üle ikka?

facebook4life

Rizlo, ma ikka üritan neid ajada jah. :D

 

Yep, see oli päris hea ;)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võite minu Youtube channelit subida, ma luban teile, et ma ei palu teilt annetusi, et kanafileed osta. :)

 

Mida rohkem üht nalja kuuleb/näeb, seda lamedamaks see läheb. Enough is enough. :D

 

Miks alati nii juhtub, et kui kell kuus hommikul on vaja ärgata ja ma juba kella kümnest voodis olen, keeldub uni tulemast. Homme tuleb küll väga kole päev sedasi. :(

 

Ega siis midagi, uuele katsele.

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ära siis lisa neid kes mõttetuid postitusi teevad. Ma kahtlen, et inimesed kes endale uusi maju ja autosi ostavad igapäev selfisi teevad ja neid üles topivad. Kindlasi need on veidi vanemad ning arukamad inimesed. Auhinnamängudega võidab, tuleb lihtsalt vaadata millest osa võtad. Igaüks kes neid loose teeb kindlasti tegelikku võitjat ei vali aga ma olen isegi võitnud mitu korda loosidega.

 

Beebidest pannakse ilmselt sellepärast niipalju pilte, et asja emaks saanud inimene on õnnelik, et ta lapse sai.

 

Sa ei saa minu kontekstist/suurest pildist aru.

 

Ma tahtsin öelda, et paljud inimesed võtavad facebooki liiga tõsiselt. St neist on saanud narkomaan, kes ei suuda luua keskteed enda elu jagamisel ning liigsel tüütul jagamisel. Kui sa käid oma facebooki vaatamas päevas 10 korda ja teed 4 uut postitust, siis selgesti oled sõltuvuses.

 

Ma ei ole väitnud, et FB on halb või ebapraktiline. Mina veedan päevas 3-4 tundi seal ja kulutan kuskil 1-3k dollari päevas - olen õnnelik, et selline asi eksisteerib.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa ei saa minu kontekstist/suurest pildist aru.

 

Ma tahtsin öelda, et paljud inimesed võtavad facebooki liiga tõsiselt. St neist on saanud narkomaan, kes ei suuda luua keskteed enda elu jagamisel ning liigsel tüütul jagamisel. Kui sa käid oma facebooki vaatamas päevas 10 korda ja teed 4 uut postitust, siis selgesti oled sõltuvuses.

 

Ma ei ole väitnud, et FB on halb või ebapraktiline. Mina veedan päevas 3-4 tundi seal ja kulutan kuskil 1-3k dollari päevas - olen õnnelik, et selline asi eksisteerib.

 

Selle jaoks sotsiaalmeedia ongi, kui keegi tahaks ainult oma enda elust kirjutada siis seda võib teha -> https://www.blogger.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea, viskan tavaliselt korra päeval ja korra õhtul pilgu oma facebookile peale.

Kokku ehk kuskil ~30 minutit päevas.

 

Pole seal midagi muud teha kui vaadata mis teistel inimestel head/halba juhtunud on või sugulaste ja sõpradega suhelda.

Aegajalt leiab ka facebookist kasulike postitusi.

 

Varem istusin ka suht pikalt facebookis päeva jooksul aga ajaga muutus suht mõtetuks seal vahtimine enam-vähem nagu Desty kirjutas.

Varem oli sisu ja mõte, enam pole.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahvlist leiab igapäev kordades lollimat juttu kui facebookist.

 

Aga ma nüüd lahinasse ära, head und kõigile kes veel üleval :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Ettevõte Supercell, Soomest pärit telefonimängude tootja, teenib hetkel 2,4 miljonit dollarit päevas 2 mänguga. Mängude nimeks Clash of Clans ja Hay Day.

Kokku 138 töötajat (ajakiri Forbes andmete põhjal).

 

Accel Partners invested $12 million in Supercell in 2011

In October 2013 it was announced that Japanese companies SoftBank and GungHo Online Entertainment had acquired 51% of the company for a reported $1.5 billion.[6]Supercell on kokku teinud 4 mängu, Hay Day, Clash of Clans, Battle Buddies ja Boom Beach.

Kohe näha, et tõusev staar mängude valmistajate valdkonnas, kui suured firmad investeerivad nii julgelt.

__________________________

 

Hiina suhtlusportaal QQ on Facebookile järgi jõudmas.

 

Kuidas nii?

Sest Hiinas on Facebook blokeeritud :D

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.