Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ajuvaba :fp:


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Such education... Business english aines poole aasta materjali peale töö homme. :D gg


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tänud Yela, et Tumblr viiruse külge andsid, hakkasin lambist vaatama ja mõtleisn, et pohh teen ka siis. 2 tundi möödas, 0 lehte raamatut loetud :)

Haha, ma kunagi arvasin, et täielik lambi jama, siis klassiõde saatis kogueag mingit pahna sealt ja siis jäin passima ja tegin ka kasutaja :D Muidu ma pole yela enam :D Mulle on uus hüüdnimi külge jäänud ''Rizla'' sellest tulenes ka uus vahvli nimi :D

 

Kas sa ei saa aru.

Ta ütles mulle, 10% või miinimum 1 eur, aga tegelikult skypes rääkis alguses 10% ja siis kui ma ütlesin summa soovis ta saada 1€.

Ma ei viitsi vaielda, nagu seinaga.

Sa vingud hetkel praegu paarikümne lisa sendipärast, päris imelik vend oled. Ma ei saa aru mida sa üldse halad, keegi ei käsi sul tema kaudu tellida üldse midagi, kui hind ei sobi siis hind ei sobi.

Muudetud liikme Rizla'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas sa ei saa aru.

Ta ütles mulle, 10% või miinimum 1 eur, aga tegelikult skypes rääkis alguses 10% ja siis kui ma ütlesin summa soovis ta saada 1€.

Ma ei viitsi vaielda, nagu seinaga.

 

Ja mis ta peaks siis 9sendi eest sulle asja tellima või? Nalja teed siin? Su põhimõtted teevad siin su naerualuseks. Ilmselgelt rääkis ta 10% oletades, et tegu siiski üle 10euri maksva asjaga, mitte 1eurise...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Raamat näeb päris hea välja ja võib mõnele fännile hea kohvilaua lugemiseks olla. Eesti keeles võib eriti mõnus olla.

Muudetud liikme Princeps'i poolt
oops my bad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas kellelgi on umbes aimu paljuga saaks Austraaliasse ühe otsa pileti kõige säästlikumalt?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas kellelgi on umbes aimu paljuga saaks Austraaliasse ühe otsa pileti kõige säästlikumalt?

 

Google teab: http://www.opodo.com/?arrivalAirportCode=SYD&departureAirportCode=TLL&gclid=CPDpz4e1gLwCFY5b3god_G8ASg

 

Ja mis ta peaks siis 9sendi eest sulle asja tellima või? Nalja teed siin? Su põhimõtted teevad siin su naerualuseks. Ilmselgelt rääkis ta 10% oletades, et tegu siiski üle 10euri maksva asjaga, mitte 1eurise...

 

Ei huvita, kas mu põhiõtted teevad mind naerualuseks vms. :D Aga Xenonite osas panid sa mööda, need xenonid sellise masina ees ei tee sul midagi eredaks.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei hakka vaidlema kuna tegu on väiksema reflektortulega ning asi vb tõesti ei ole nii hull. Aga fakt on see, et sinna tegelikult seda panna ei tohi ja autodel pimestab see vastutulijaid metsikult.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei hakka vaidlema kuna tegu on väiksema reflektortulega ning asi vb tõesti ei ole nii hull. Aga fakt on see, et sinna tegelikult seda panna ei tohi ja autodel pimestab see vastutulijaid metsikult.

 

Tavalised 2 rattalise lambid näivad sul 4m ette, millest auto näitab oma 15-20m või rohkem.

 

Ma arvan, et saab ka odavamalt, kui 1.8k.

 

Ameerika on lähemal kui Austraalia, sinna oli Einar Kuuse lennupilet 1100€ (?). Austraalia on kõvasti kaugemal ja pilet on kallim kui lennata üle Euroopa. Austraalia on teiselpool maakera. Kui sul on pilet ilma peatusteta, siis ongi väga kallis, kui aga sul on pilet mitme peatusega ja pead vahetama lennukit koguaeg, siis võid saada kõvasti alla 1000€, aga sellega kaasnevad ka omad riskid. Mõni lend hilineb, siis on kõik läbi.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal 9h jess


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sest tegu oli väga halva kaameraga, 2mpx.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ostsin endale sata to usb adapteri. Ootasin oma 2 nädalat ja nüüd tuli lõpuks ära. Ühendan sisse ja korraks tuli, et removable usb .... aga siis kui unplugisin ja uuesti sisse panin siis enam ei näita. :D GG WP Peaks vist tagasi hiina saatma ja ootama uuesti 4 nädalat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.