Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Praegu avasin selle kirja kaudu rs-i ning seal pidi panema oma panga pini, rsi oma, sisestasin suvalise numbri sest mul ei olnud bank pini ja see oli õige :D ja seal kirjas mu kiri ning statuse all on removed due the system error ja evidence view, järelikult oli neil mingi süsteemiviga nagu aru saan ja mul kõik ok??

 

arvatavasti oled oma kontost ilma ka nüüd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Praegu avasin selle kirja kaudu rs-i ning seal pidi panema oma panga pini, rsi oma, sisestasin suvalise numbri sest mul ei olnud bank pini ja see oli õige :D ja seal kirjas mu kiri ning statuse all on removed due the system error ja evidence view, järelikult oli neil mingi süsteemiviga nagu aru saan ja mul kõik ok??

 

issand kui loll sa oled ausalt, 100% oled kasutajast ilma nüüd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hei, vajaks rs-i alast abi.

Nimelt ise ei mängi enam mõnda aega kuid kasutajad on alles ning täna tuli emailile kiri et mu kasutaja on tegelenud raha müümisega irl raha vastu või kasutaja müümisega. Ise rs-i praegu ei mängi ja ilmselgelt millegi sellisega ei tegele. Et äkki keegi teab miks mulle selline kiri saadeti ? Nad hoiatasid ka et kui veel teen saan trahvi.(käisin kõikides kasutajatest ka praegu sees ja ban meter ja kõik asjad nullis, probleemi ei näinud) Kas peaks kasutajad kustutama, emailid muutma või mis?

Tänud ette nendele kes aidata oskavad.

Mulle tuleb ka neid kirju siiamaani, kuigi ei mängi juba ammu. See petuvärk ilmselge..

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Praegu avasin selle kirja kaudu rs-i ning seal pidi panema oma panga pini, rsi oma, sisestasin suvalise numbri sest mul ei olnud bank pini ja see oli õige :D ja seal kirjas mu kiri ning statuse all on removed due the system error ja evidence view, järelikult oli neil mingi süsteemiviga nagu aru saan ja mul kõik ok??

 

jeesus kristus abista. do you even junk mail?

 

mulle tuleb mingi 20 kirja kuus "jagexilt". umbes 10 korda olevat mind kohtusse kaevanud juba jms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi tunneb hästi Sony Vegast või muud video töötlus tarkvara ja tahab teenida lisaraha?

 

Mul on vaja kokku panna kuskil 15 videot. Hetkel olemas 10-20s klipid(iga teema kohta kuskil 10-15 klippi) ja nendest oleks vaja teha üks 1-2 minutiline video.

 

Tegemist siis landscape/tourism teemaga. Videod peaksid olema siiski hästi monteeritud, mitte lihtsalt tõestetud üksteise ette.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Keegi tunneb hästi Sony Vegast või muud video töötlus tarkvara ja tahab teenida lisaraha?

 

Mul on vaja kokku panna kuskil 15 videot. Hetkel olemas 10-20s klipid(iga teema kohta kuskil 10-15 klippi) ja nendest oleks vaja teha üks 1-2 minutiline video.

 

Tegemist siis landscape/tourism teemaga. Videod peaksid olema siiski hästi monteeritud, mitte lihtsalt tõestetud üksteise ette.

 

ma sony vegast oskan kasutada, aga ei tea kas nii heal tasemel.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jeesus kristus abista. do you even junk mail?

 

mulle tuleb mingi 20 kirja kuus "jagexilt". umbes 10 korda olevat mind kohtusse kaevanud juba jms

 

Kasutajast ilmselgelt suva kui ilma jäin ei m2ngi nagunii enam ja tõesti polnud sellega varasemat kokkupuudet seega ei osanud pettust kahtlustada, aga tänan selgitamast sellegipoolest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi tahab odavalt 2 paypal kasutajat? Ühel 5.20€ peal, see full limited, ja teisel 2.62€ ja saab whitdrawida, aga ei saa saata.

Annan väga odavalt ära kui keegi soovib.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lund sajab :angry:


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lund sajab :angry:

 

Kus sa elad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.