Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Mis sellel nii halb on siis?

 

Win7 parem ja win8 võib arvuti aeglaseks teha, kui rohkem tahad infot, siis googelda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal Win 8 ja tundub sama kiire kui Win 7. Paned Startisback'i peale ja ei saa arugi et Win 8 :D Esimest korda sisse logides ehmatas veits ära küll see Win 8.

//Algul mõtlesin ka, et Win8 mingi jama...


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kle nsm, sa mine tee 20 posti kuskil ära :D

 

//EDIT: to m6uk, njh mul üks läpakas kus win8 peal ja see aeglane + sugulane pani ka proovi mõttes win8 peale ja ütles, et nüüd aeglasem aga jamh, oleneb arvutist ka vb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
fe9BsOC.png

Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
eus^^;2392693']Mul win8 juba päris tükk aega peal olnud.Ei usu ' date='et ta midagi aeglasemaks teeb ,kui korralikud specid ka on. [img']http://puu.sh/5OBrd.png[/img]

Mitu korda kõvem kui minu masin :D


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seda küll ,aga mul oli paar kuud tagasi Win8 ka arvutis ,millel olid enam-vähem samad specid mis sinu omal.Protsessor oli ainult sipa võimsam ja ma ei ütleks ,et ta nüüd win7 kõrval aeglaseks oleks jäänud.


Untitled-1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ojea


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
doge coin wannabe bitcoin? :D

Neid "wannabesi" on muidu sadu. Doge on tegelikult 6 kuud vana projekt, mis 2 nädalat tagasi rängad tuurid sisse tõmbas. Näiteks paar päeva tagasi müüdi ebays 1M doge 600 dollariga. Endal atm mineb 30-50k/day, sest difficulty tõusnud ja GPU pole just kiita.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Neid "wannabesi" on muidu sadu. Doge on tegelikult 6 kuud vana projekt, mis 2 nädalat tagasi rängad tuurid sisse tõmbas. Näiteks paar päeva tagasi müüdi ebays 1M doge 600 dollariga. Endal atm mineb 30-50k/day, sest difficulty tõusnud ja GPU pole just kiita.

 

Ehk siis 12-20 päevaga teenid 600dollarit?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ehk siis 12-20 päevaga teenid 600dollarit?

 

Ei, sest diff on tõusnud ja tõuseb arvatavasti edasi, võimalik, et alles järgmine nädal, hinnad sellegipoolest muutunud, kuid endiselt väga kõrged. Otse eurosse eesti panka saaks näiteks 1M = 200€, pikemate jamamistega peaks bitcoini kaudu vähe rohkem saama. Kalkulaator olemas sellisteks asjadeks, http://www.dogetools.com/calc.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.