Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ei ole :D selles pole probleemi

20 hetkel veel.

 

Tänud lingi eest. Sellist varianti oleks just vaja http://www.amazon.co.uk/JEREMY-Year-Panama-70cl-Bottle/dp/B0071IX95C/ref=pd_sim_sbs_grocery_1/275-6511011-4925924

 

Deeem: We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below. Learn more

Muudetud liikme kaurr'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kellel aega ja viitsimist, kuulake-vaadake. Öelge oma arvamus ka. Mina leian nii poolt- kui vastuargumente

 

http://www.youtube.com/watch?v=r4Yva2W4jKQ

 

ma hakkasin juba esimese 4 sekundiga südamest naerma. thx

 

neid omast arust valgustatud tegelasi ei hakka ma kunagi tõsiselt võtma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sellessuhtes, miks mul matemaatikat on vaja elus? Kas mu vanemad on vajanud kunagi oma elus igasugu ruutjuure ja asju? Saan, aru et protsendid ja asjad, mida on vaja ka igapäevaelus, isegi poes. Nibin nabin.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aju arendamiseks on need asjad. Et sa ei manduks. Tegeled raskemate asjadega, siis pärast teisi asju kergem teha...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellessuhtes, miks mul matemaatikat on vaja elus? Kas mu vanemad on vajanud kunagi oma elus igasugu ruutjuure ja asju? Saan, aru et protsendid ja asjad, mida on vaja ka igapäevaelus, isegi poes. Nibin nabin.

 

matemaatika arendab loogilist mõtlemist ja üleüldist ajutegevust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tema jutujärgi tehakse vaktsiine selleks, et maailma populatsiooni all hoida

For real, ma loodan et teda koolis kiusatakse


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult ei ole midagi koolis mida reaalses elus vaja ei läheks ju :D

Kõik sõltub sinu enda tuleviku plaanidest, kas tahad saada tuumafüüsikuks või tahad saada ehitajaks.

Igat asja annab mingilmoel rakendada kuhugile.

Seniks kuni tulevikuplaane pole valmistad ennast kõigeks ette.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleks minu teha, siis kaotaks 3-4 ainet küll keskkoolist ära. Muusika, kehaline ja kunst näiteks. Kes tahab tegeleb nendega kooliväliselt. Vähendaks sellega lihtsalt õppekoormust või paneks nende asmele näiteks keeleõpet või muud asjaliku juurde.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Androidi puhul võta lahti seadistus, sealt edasi mine "Mobiilsideandmete" Seal näed palju kasutatud on. Seda, palju "nuti7.99"l internetti antud ei oska kahjuks öelda.

5gb peaks olema, endal 4.99 pakett ja iga kuu 5gb+ netti kasutanud ja mingit lisatasu pole olnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oleks minu teha, siis kaotaks 3-4 ainet küll keskkoolist ära. Muusika, kehaline ja kunst näiteks. Kes tahab tegeleb nendega kooliväliselt. Vähendaks sellega lihtsalt õppekoormust või paneks nende asmele näiteks keeleõpet või muud asjaliku juurde.

 

Kunst ehk tõesti, kellel on kunstis annet sellel on, kahtlen, et see kunsti tund väga kunsti oskusi muudab, vähemalt minul ei muutnud see paberitele kritseldamine midagi.

Õpetaja andis tehnikaid küll, näe tõmba nii ja nii aga no sittagi sealt lõpuks kokku ikka ei tulnud :D

 

Muusikas on hääletoonid blablabla asjad seega see siiski pigem arendab sinu laulu oskusi/teadmisi muusikas.

Samuti oleneb tuleviku plaanidest, heliloojaks tahad saada siis noodid, nende õige kasutus blablabla peab selge olema.

 

Kehaline on selline aga.. teema, ehk on see selleks, et kellel ei ole võimalusi kooliväliseks treeninguks siis saab mingisugust tegevust teha koolis. Põhjuseid võib palju olla.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan, et õppeainete valikut kaalutakse sügavalt enne kui need õppekavasse pannakse. Kunsti tund pigem ei ole oskuste jaoks vaid sinu vasaku ajupoole arenguks, ehk loovaks arenguks. Kas see oli Einstein kes ütles, et kui me kõik ühtemoodi mõtlema, siis keegi meist ei mõtle, nii et on vaja loovaid inimesi ja on vaja tarku inimesi.

Kui sa ülekaalulisele lapsele ütled, et kehalisse tulema sa ei pea, aga võid ise trenni teha, siis mis sa arvad et ta teeb v? See muidugi käib kõigi ainete kohta, vabast tahtest ei kiputa asju tegema. Ja kehaline nüüd küll eriline õppekoormus pole. Pigem aitab verevarustust parandada ja suurendab toitainete liikuvust kehas ehk ka toitainete liikuvust ajju.

 

Minu endine kunstiajaloo õpetaja (lasti lahti) on kuldvillakus ja tema tunnis paraku ei õppinud midagi, kuna tunnid olid väääääääga üksluised. Ja neid asju õpetatakse pigem, et tõesti silmaringi arendada, et meil oleksid arukad inimesed, kes teavad vähemalt üldisemaid asju maailmas. Mul on küll näiteks häbi kui satun vestlusesse ja ei tea millest räägitakse, sest muidu tekivad need inimesed, kelle peale me naerama, et haha ei tea kes on Da Vinci, aga kui talle seda keegi ei õpeta, siis ta teada ei saagi.

Muudetud liikme Princeps'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmm, lõpuks ometi üks põnev arutelu ka vabateemas :)

Kunstiajalugu ma ei teagi eriti kus seda kasutada saaks :D, kunsti asjatundia, mingisugune muuseumi -, kunsti ateljee tegelane, Eestis pole vast midagi sellega peale hakkata jah :D

 

Laiendab su silmaringi ?

 

Seda ka.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaidleks vastu :) , vähemalt meil koolis seob kunstiajaloo õpetaja seda palju nö tavaajaloo sündmustega. Kõikide hoonete ja nende stiilide õppimine polegi nii igav kui see väljastpoolt paistab. Pole kunstnik, ei saa normaalse inimese joonistamisegagi hakkama kuid kunstiajalugu tõsiselt meeldib... Muidugi oleneb ka õpetajast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.