Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Keegi omab siit äkki Sony xperia V või L, ning oskab tuua välja vigu/häid külgi. Ning kas on ka tunda kasutades, et kuskil jookseb kokku vn. Et segab kasutamist jne.

Oman Xperia V'd. Aku kestvus on vist suurim probleem, eriti veel kui aktiivselt mängid, surfad netis. Üldiselt xperiatega palju jamasid tuttavatel olnud, kuid siiani on enda oma heas korras ning probleeme pole esinenud. Kvaliteedi ning hinna suhe on igati paigas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Targemad noored selgitage palun mis teema siis on.

 

http://www.reporter.ee/2013/12/10/alkoholi-ost-pole-noorele-enam-vaartegu/

 

Lubatakse alaealistel alkot osta ja samas jääb kehtima keeld seda noortele müüa. So confusing.

Wut? Imelik...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Põhimõte siis selles, et noor kahjustab sellega niigi ennast, miks teda veel karistada?

Et alaealine ei tohi alkoholit ikkagi omada, kuid selle omamist ei loeta enam väärteona, seega ei saa keegi sulle trahvi teha.

Mina sain nii aru, et kui ment su käest alaealisena alkoholi leiab, siis selgitatakse müüa välja, ta saab trahvi ning sina saad vabalt koju, kuid alkohol võetakse ära.

 

Persekukkunud seadus. Alaealine alkoholit osta võib, kuid talle seda müüa ei või. Tekib küsimus, kust siis saab :D.

Muudetud liikme Postiljon'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On kellegil annaabis 100 punkti, palun?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rohkemgi kui 100 ainult!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No ma olen näinud, et mõnel on lihtsalt lõpmatu arv neid.

 

Rohkemgi kui 100 ainult!

 

PM!

/short

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui raha palju, siis osta.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas macbook prod oleks mõtekas osta? Airi ei osta sellepärast, et see tundub kuidagi imelik.. :D

Oleneb mille jaoks ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina ostsin ca nädal aega tagasi uue MacBook Airi. Tükk aega pidasin endaga aru, et kumb oleks mõttekam võtta, kas Pro või Air. Esialgu häiris mind viimase juures selle välimus (just see hõbedane kest, Pro on ekraani ümbert musta värvi), aga seda ei pane tegelikult tähelegi, või noh see ei sega absoluutselt. Olen ära harjunud ja Pro kõrval tundub enda oma isegi ilusam, soliidsem. Pro pluss on retiina ekraan (vanemaid ilma retiina ekraanita MBP-sid ära mitte mingil juhul vaata). Nii uuel Airil kui Pro Retinal on haswelli protsessorid, mis tõstavad aku kestvust ebanormaalselt palju. Hetkel on akut 66% ja Remaining battery on 7:43. Täis akuga võib netis surfata ja muusikat kuulata üle 13h. Kuna ma tegelen aga palju kujundamise ja disainiga, on mu keskmine aku kestvus ~7h. Mitte midagi halba ei ole MBA kohta öelda. Paar aastat tagasi omasin 09 aasta Pro-d ja neid kahte ei anna praegu isegi mitte võrrelda. Uue Pro ainus eelis Airi ees on Retina ekraan, mis on peaaegu 2x teravam kui teistel mudelitel.

 

Lühidalt,

 

Kui tahad PRO-d, osta kõige uuem Retina ekraaniga, vanemad versioonid jäävad Airile arvuliselt igas kategoorias alla ja on üldse parajad juustud.

Kui sa just mingi hull gamer ei ole, võta kindlasti Air. Sellega saad kõik oma tegemised sujuvalt ja kiirelt tehtud ning võimsust ja kõike muud jääb veel kõvasti ülegi. Märgiks ära ka selle, et mängurile ei sobi Pro ka mitte.

 

Mina olen kahe käega Airi poolt ja mitte lihtsalt sellepärast, et ma valisin just selle.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Põhimõte siis selles, et noor kahjustab sellega niigi ennast, miks teda veel karistada?

Et alaealine ei tohi alkoholit ikkagi omada, kuid selle omamist ei loeta enam väärteona, seega ei saa keegi sulle trahvi teha.

Mina sain nii aru, et kui ment su käest alaealisena alkoholi leiab, siis selgitatakse müüa välja, ta saab trahvi ning sina saad vabalt koju, kuid alkohol võetakse ära.

 

Persekukkunud seadus. Alaealine alkoholit osta võib, kuid talle seda müüa ei või. Tekib küsimus, kust siis saab :D.

Saad asjast valesti aru. Räägid justkui oleks vanusepiirang kaotatud. Alkoholi tarbimine ning omamine alaealisena on siiski karistatav. Lubati alkoholi ostmine alaealisel, kuid pudeli omamise eest saad endiselt trahvi kaela. Ehk siis enne oli võimalik lisa 80€ väänata alkoholi ostmise eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

AC Milan vs Ajax Amsterdam @tv6

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selles reporteri videos öeldi veel, et riik plaanib teisi alkoholiseadusi veel karmimaks muuta. Tundub nagu lihtsalt plaan poodidelt rohkem raha trahvide näol lüpsta.

 

Kui siiani oli niimoodi, et alkoholiga vahele jäänud noor sai trahvi selle omamise (ja pruukimise) eest ning lisaks ka selle ostmise eest - ka see on kuritegu, siis nüüd väänatakse see viimane rikkumine lihtsalt poe kaela. Alakas võib küll osta, aga poed ei tohi müüa. Pood saab müümise eest igal juhul suurema trahvi, kui alaealine ostmise eest - - - - - - > riigile rohkem raha


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selles reporteri videos öeldi veel, et riik plaanib teisi alkoholiseadusi veel karmimaks muuta. Tundub nagu lihtsalt plaan poodidelt rohkem raha trahvide näol lüpsta.

 

Kui siiani oli niimoodi, et alkoholiga vahele jäänud noor sai trahvi selle omamise (ja pruukimise) eest ning lisaks ka selle ostmise eest - ka see on kuritegu, siis nüüd väänatakse see viimane rikkumine lihtsalt poe kaela. Alakas võib küll osta, aga poed ei tohi müüa. Pood saab müümise eest igal juhul suurema trahvi, kui alaealine ostmise eest - - - - - - > riigile rohkem raha

 

Tavaliselt vabateemast osa ei võta, aga sellele lollusele lihtsalt pidin vastama.

Seaduses võis ju punkt olla, et alaealine saab alkoholi ostmise eest trahvi, kuid selle pruukimisega vahele jäämisel ei tõesta sul enam keegi ära kes seda ostis või kust seda said. Keegi ei viitsi sellega tegelda ja määratakse see 20 eurine trahv ära. Täiesti mõttetu surnud seadus oli, kena on, et see lõpuks ära tühistati. Ahja, alkoholi ostmine ei olnud kuritegu vaid väärtegu.

 

See,et riik üritab siit mingit lisaraha teenida on küll vabsje lollus. Kui varem jäi müüja alakale alkoholi müümisega vahele oli trahv sama krõbe, nüüd vist lisati paar euri juurde, mis on ka loogiline, ilma neid müüjaid mõtlema panna ei saa. Usu mind, see paar tuhat mis võib-olla kuus tuleb kokku nende müüjate trahvimistega ei ole mingi näitaja riigi jaoks. Lihtsalt tehti asi loogilisemaks.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegin ajaloos presentatsiooni 4h :D fun


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Spotify nüüdsest ka mobiilrakendusena tasuta, ilma nädalase piiranguta. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.