Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Egas kellegil pole ostetud arvutikeskusest R.A.T 5 hiirt ?

 

Arvutitargast pole, aga muidu mul on R.A.T. 5 küll. Soovitan kindlasti osta, 5kuud hetkel ilusti ilma probleemideta töötanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvutitargast pole, aga muidu mul on R.A.T. 5 küll. Soovitan kindlasti osta, 5kuud hetkel ilusti ilma probleemideta töötanud.

Mul on vaja garantii tsekki võinii kuna ise ostsin arvutikeskusest, läks paar päeva tagasi puruks ja arvutitark välja ei vaheta. Nüüd olen suhelnud mingi paar päeva madcatzi supportiga ja kui keegi scanniks selle tseki sisse ja saadaks mulle PM-iga siis saaksin uue hiire. Mul enda garantii tsekk kadunud :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

[video=youtube_share;KBxSntGGm8U]

 

Lmao


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on vaja garantii tsekki võinii kuna ise ostsin arvutikeskusest, läks paar päeva tagasi puruks ja arvutitark välja ei vaheta. Nüüd olen suhelnud mingi paar päeva madcatzi supportiga ja kui keegi scanniks selle tseki sisse ja saadaks mulle PM-iga siis saaksin uue hiire. Mul enda garantii tsekk kadunud :(

Äkki kellegil on anda garantii tseki ?? PLZ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Äkki kellegil on anda garantii tseki ?? PLZ

Photoshopi endale üks tsekk :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Photoshopi endale üks tsekk :D

Peaks jah :D

 

Siis enda garantii läheb, või kuidas?

Ei, pmst mina saadan tõendi, et ostsin selle arvutikeskusest. Nagunii sa enam selle arvutikeskuse tsekiga midagi ei saavuta :D

 

Still Looking :D

Muudetud liikme WrongDrums'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi odavat valmisfirmade müügi kohta teab või kuidas see käik käib vb mõni targem seletaks :) ?

 

Ega seal midagi erilist ei ole. Maksad raha ära ja oledki firma omanik. Paar taotlust peab täitma.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pead uuesti ostma, nüüdsest kestavad annetajad ainul 3 kuud.

 

Kust selline info pärineb?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oi tervist. Tuli just elekter tagasi peale seda pikka tormi :P Pärnusmaal oli kusagil 60k inimesi ilma elektrita, nüüd tuli vist tagasi. Mul naabritel suuri mände lendas tohhuia igas suunas :( Majade peale, liinidele, aedadele, kõik oli sodi põhimõtteliselt. Elektrit polnud 2 päeva ning autoteedel oli haigelt puid täis, maanteel olid suured ummikud, kooli katus mõtles ka et lendab minema. Suht hull torm oli :D Endal vedas niipalju, et maja jäi püsti ja ise viga ei saanud, see põhiline :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oi tervist. Tuli just elekter tagasi peale seda pikka tormi :P Pärnusmaal oli kusagil 60k inimesi ilma elektrita, nüüd tuli vist tagasi. Mul naabritel suuri mände lendas tohhuia igas suunas :( Majade peale, liinidele, aedadele, kõik oli sodi põhimõtteliselt. Elektrit polnud 2 päeva ning autoteedel oli haigelt puid täis, maanteel olid suured ummikud, kooli katus mõtles ka et lendab minema. Suht hull torm oli :D Endal vedas niipalju, et maja jäi püsti ja ise viga ei saanud, see põhiline :D

Kuidas koolis oli siis ? Elektrita hea õppida ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pärnumaal oli ~12k elektrita ju. Kogu eestis natukene üle 60k.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pärnus elab ~40000 inimest. :D

 

Pärnumaal ja öeldi ajalehes niipalju :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pärnus elab ~40000 inimest. :D

 

Pärnumaal ~90k :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.