Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ma kutsun sulle rammleri peale ;)

Ma ässitan sulle NAVY ja boweri kallale :D

 

Teen IRL sama mis RP servudes pidevalt -_-

 

http://i.imgur.com/2kpUlya.gif

Jäid auto alla?

damn, tarkuse hammas valutab...

 

#pesenhambaid


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui tuleb nii tugev tuul, siis pean kõvasti kütma. Aknad on vanad, lasevad kõvasti külma vahelt läbi, pole haruldus, kui tuule pärast 15 kraadi sooja oleks.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui tuleb nii tugev tuul, siis pean kõvasti kütma. Aknad on vanad, lasevad kõvasti külma vahelt läbi, pole haruldus, kui tuule pärast 15 kraadi sooja oleks.

 

Heh, see torm on hea ettekääne kooli mitte minna :D Muidugi oleneb ka kohast kus elad, rannikul eriti tugev torm veel :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Finnishile! :)

 

 

 

Kuule tsau, sa rääkisid, et võid teha mulle. Mul oleks hoopis vaja 1 vaheklippi mis kestab umbest 3-5 sekundit ja saab panna erinavatele kohtadele videodes. Nagu Smosh Gamesil on näiteks. Nimed mis peal võiks olla, on siis Tegers suurelt kuskilt ja siis all äkki News and Games?

 

Mul endal idee otsas, mõtlesin, et kui juba rääkisid, siis võiksid teha intro selle teise asemel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Taanis mõõdeti tuule kiiruseks 54 m/s :O!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Finnishile! :)

 

 

 

Kuule tsau, sa rääkisid, et võid teha mulle. Mul oleks hoopis vaja 1 vaheklippi mis kestab umbest 3-5 sekundit ja saab panna erinavatele kohtadele videodes. Nagu Smosh Gamesil on näiteks. Nimed mis peal võiks olla, on siis Tegers suurelt kuskilt ja siis all äkki News and Games?

 

Mul endal idee otsas, mõtlesin, et kui juba rääkisid, siis võiksid teha intro selle teise asemel.

http://vahvel.net/private.php?do=newpm&u=39981

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Elan Pärnus, merest 1km ja vihma ainult sajab. Tormi küll hetkel pole või tugevat tuult, nõrk tuule iil puhub ainult.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Finnishile! :)

 

 

 

Kuule tsau, sa rääkisid, et võid teha mulle. Mul oleks hoopis vaja 1 vaheklippi mis kestab umbest 3-5 sekundit ja saab panna erinavatele kohtadele videodes. Nagu Smosh Gamesil on näiteks. Nimed mis peal võiks olla, on siis Tegers suurelt kuskilt ja siis all äkki News and Games?

 

Mul endal idee otsas, mõtlesin, et kui juba rääkisid, siis võiksid teha intro selle teise asemel.

 

Saada pmi link selle vahevideoga :/ ja skype ma ei ole smosh gamesi jälginud seega ma ei tea millest sa räägid :D

Siin pole tormist haisugi, tuulevaikne vihm lõppes ja väljas kiskus soojaks :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
loodan et kagu eesti midagi ei tule muidu jama :D

Jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täitsa normal tuul juba jah.

 

Elion tegi oma kontorist ruuterile tarkvarauuenduse just, asi jookseb paremini kohe :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saaremaal kena tulleke


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Homme küll kooli ei lähe, varjun voodi all...


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleks mul ka selline võimalus :D

Kui just maja ukse ette pole hommikuks mõnda puud kukkunud siis vist peab ikka kooli lendama..


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tuulekiiruse piir ka olemas millal ei pea kooli enam minema? :D


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vist mitte. Aga kui ikka 3 tundi oled üritanud bussipeatuse poole minna aga uksest kaugemale pole saanud siis vist võid rahulikult koju tagasi minna.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.