Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

ega see reklaamindusega teenimine on üks keeruline ala, aga oi raisk kuidas toob sisse...

 

Tegelikkuses ei ole see nii keeruline.

 

Tänapäeval on olemas sellised lehed, mis näiteks salvestavad kõiki fb reklaame. Lähed lihtsalt sinna lehele, otsid sealt ad koopiad:

lotsof.png

 

Ma võtsin selle -> Prantsusmaa. Nagu näha on tegemist muskli kasvatamise tootega. Kohe näha, et ammu pole lastud.

Järgmiseks sammuks ma vaatan missugusele lehele reklaamil klikkides ma sattun. Ohoo, mulle meeldib selle LP(landing page). Copy/paste oma hostingule ja tadaa, mul on muskli reklaam Prantsusmaale valmis. Nüüd leiad enda adnetworkist pakkumise(muscle rohtude müük Prantsusmaale). Järgmiseks otsin karjaga pilte 30-40 ja erinevaid tekste, et kokku panna erinevad reklaami koopiad. Sisestan need kõik FB reklaamidesse(seal saab ka valida intreste ja vanust jnejne) ja panen igale ad koopiale budjeti nt 1-2 euri peale. Siis lasen neile joosta. Landing page ja müügi pakkumise vahele on selgesti pandud mingi tracker, mille alusel saan analüüsida, milline reklaami koopia mulle kõige rohkem raha sisse tõi. Facebookist saan jälgida, millisel oli kõige parem CTR(click thru rate, mida suurem, seda odavam kliki hind mulle). Siin annab veel palju kõigega mängida, kasutada erinevaid landig page erinevate ad koopiatega.

 

Kui leian endale võitjad ad koopiad, lasen neile joosta suuremate summade eest. Üldjuhul saab sama koopiat kasutada nädalaid, vahepeal kuid ja ikka teenid raha. Tänapäeval kõik marketerid varastavad teiste pilte ja tekste ja LP-ge.

 

Eks kogu protsessi sees on palju asju veel, Facebook on väga raske platvorm, kus reklaamida.

 

Tegelikkuses ei ole midagi rasket, kui asjaga tegeleda ja igapäevaselt, siis selgesti potensiaal on suur.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Desteny palju sa sellega ise hetkel päevas teenid?

 

Seda on raske öelda, kuna üks päev väga palju, teine päev vähem. Kahjumis ei ole olnud pool aastat kindlasti. Mul on ka advertisement firma USA-s ja sain just eelmine nädal endale VÄGA suure kliendi, jooksutan nende reklaame ja haldan fb kontosid. Kõik kokku viiekohalise numbri teenin ikka.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wait what.. Viiekohaline? See ikka kuus siis?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa aktsiatega oled tegelenud?

 

Ma olen uurinud aga pigem ei. Mingit kasumit küll saanud ei ole. Forexiga tegelesin kunagi, aga selle ala jaoks on palju rohkem raha vaja, kui mul siis oli.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://thisguyhasmyhtc.tumblr.com/

Well... :D Phone security these days :D

 

Ühel tüübil varastati telefon, varga tehtud pildid jõuavad aga endise omanikuni, kes on teinud need oma blogis avalikuks...head nautimist


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi mafiiniku käes on see telefon. :D

 

[spoiler=BEST]"I did not and still don’t know what to think of the following pictures. First of all I find rather weird to see their kid grow up so fast. Secondly I’m happy he lays aside some money once in a while though. "

 

tumblr_inline_mtslquuNuH1qcpko9.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Heil heil the J


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tulin vanaemale külla, mõtlesin et lükkan speedtesti käima..

 

3013711059.png


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.