Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Imo, see jätab halva mulje vahvlist. Mis kuradi foorum see selline on kuhu saadakse reklaamide abidega inimesi!? Hea foorum on selline foorum, kus inimestel meeldib ise olla, ilma peale pressimatta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahvel pole mingi mängu server, mida hädasti reklaamima peaks. Lihtsalt minu arvamus.

Nu, aga kuidas see siis kuulsaks sai???Ikka raske töö ja reklaamimisega, sest ega inimesi taevast ei kukkunud registeerima ju? ;)

 

Imo, see jätab halva mulje vahvlist. Mis kuradi foorum see selline on kuhu saadakse reklaamide abidega inimesi!? Hea foorum on selline foorum, kus inimestel meeldib ise olla, ilma peale pressimatta.

Peale pressimiseta?Ma ei pressi ju peale, paljud inimesed ei teagi sellest kohast, aga vb just otsivad sellist kohta, ja mina aitan neil leida :)


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nu, aga kuidas see siis kuulsaks sai???Ikka raske töö ja reklaamimisega, sest ega inimesi taevast ei kukkunud registeerima ju? ;)

 

 

Peale pressimiseta?Ma ei pressi ju peale, paljud inimesed ei teagi sellest kohast, aga vb just otsivad sellist kohta, ja mina aitan neil leida :)

Siis inimesed küsivad. Ja minu arust ei ole vahvlile mingit SUURT promo tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Imo, see jätab halva mulje vahvlist. Mis kuradi foorum see selline on kuhu saadakse reklaamide abidega inimesi!? Hea foorum on selline foorum, kus inimestel meeldib ise olla, ilma peale pressimatta.

Reklaam on selleks, et teada saada, et see asi üldse eksisteerib. Mis pealepressimisest sa räägid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Krt kell alles 10 läbi ja ma juba väsinud wtf :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No tule eile meile ausalt' date=' Teine reklaamib vahvlit,sina vahid kusekõvaga facebookis naisi raudselt, toob see foorumile midagi head? ei. Ärge kritiseerige, teine teeb midagi vähemalt.[/quote']

 

jh sest neid 12-aastaseid on siia veel juurde vaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

reklaami saab mitmekülgselt võtta, üks on see, et levitad nime ning reklaamid, et selline asi on olemas.

Teine on see, et saad reaalseid kliente juurde, kes ostavad ning hakkavad püsiklientideks.

 

Vahvli kuulsus on siiani tulnud RSist ning rahalist reklaami vast polegi tehtud vahvlile, pole ka mõtet minu arust, foorum on kõige parem siis kui inimesed ise leiavad või siis keegi kutsub neid ning see ka neile huvi pakub.

Liikmed, kes mingi raha pärast reganud tavaliselt kauaks ei jää.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa aru, kui nad ennast ära tapavad, miks nad siis üldse aski teevad? :fp:


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitage telefone, mille pildikvaliteet oleks hea, saaks muusikat kuulata ja piisavalt kiirelt netis liikuda/ka mõnda app'i kasutada. Hind võiks püsida samas võimalikult madal, võib anda ka mingeid linke kust odavamalt saada kui esindustest jne.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Huvitav, kas Fortumo saadab mu perse kui soovin, et nad kahe kasutaja sissetulekud kokku kombineeriks, et teha väljamakse? On keegi proovinud vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitage telefone, mille pildikvaliteet oleks hea, saaks muusikat kuulata ja piisavalt kiirelt netis liikuda/ka mõnda app'i kasutada. Hind võiks püsida samas võimalikult madal, võib anda ka mingeid linke kust odavamalt saada kui esindustest jne.

anna teada kui miskit leiad


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
anna teada kui miskit leiad

http://www.zopomobileshop.com/134-zopo-c2-16gb-platinum-5-inch-fhd-mt6589t-android-smartphone-international-version-black.html#.UhCDLD__y5k

 

Enamus võivad nüüd öelda, et hiina saast. Kuid lugesin algselt siis hinnavaatlusest ja nüüd ka mõjalt, oldakse rahul telefoniga.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.zopomobileshop.com/134-zopo-c2-16gb-platinum-5-inch-fhd-mt6589t-android-smartphone-international-version-black.html#.UhCDLD__y5k

 

Enamus võivad nüüd öelda, et hiina saast. Kuid lugesin algselt siis hinnavaatlusest ja nüüd ka mõjalt, oldakse rahul telefoniga.

 

Ainuke negatiivne, mis leidsin antud telefoni kohta, et vibratsioon oli nõrk. See oli ka kõik :D

Väga võimas telefon hea hinna eest.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ainuke negatiivne, mis leidsin antud telefoni kohta, et vibratsioon oli nõrk. See oli ka kõik :D

Väga võimas telefon hea hinna eest.

 

Kurdeti ka nende alumiste(Home,back) nuppude halba valgustust. Kui peas ei ole kohad, siis ei ole neid nähagi. Sellegi poolest on minu järgmine telefon vist kindel. :)


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.zopomobileshop.com/134-zopo-c2-16gb-platinum-5-inch-fhd-mt6589t-android-smartphone-international-version-black.html#.UhCDLD__y5k

 

Enamus võivad nüüd öelda, et hiina saast. Kuid lugesin algselt siis hinnavaatlusest ja nüüd ka mõjalt, oldakse rahul telefoniga.

 

Mõtlen siin, et oleks võinud oma Xperia V asemel hoopis midagi säärast osta. :D Muude näitajate kõrvalt on ka disain üpris kena.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.