Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Lelelele, snapchat päris tore asi :D :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Meil räägiti koolis üldse nii, et keelpille hääestatakse mingi db järgi, 440 oli vist vms, et a noot mängib 440db oli vist.

 

Päris hea, lükkad Liquid DnB mixi käima ja istud lebosse, koolis ka vähe teha ja üldse ei pinguta koolis, aga hinded on kõik 4-d ja 5-d, üks 3 on.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Meil räägiti koolis üldse nii, et keelpille hääestatakse mingi db järgi, 440 oli vist vms, et a noot mängib 440db oli vist.

 

Päris hea, lükkad Liquid DnB mixi käima ja istud lebosse, koolis ka vähe teha ja üldse ei pinguta koolis, aga hinded on kõik 4-d ja 5-d, üks 3 on.

 

lebo jp, üks kaks ja kaks ühte, ülejäänud 4-5


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teab keegi, miks ma oma netipulgaga torrenteid ei saa downloadida?


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Teab keegi, miks ma oma netipulgaga torrenteid ei saa downloadida?

 

Interneti pordid torrentite allalaadimiseks on teenusepakkuja poolt kinni pandud.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Meil ka gümnaasium ei lasta lebotada, midagi tegemata kohe üks vabandusi vastu ei võeta. 3 põhjusetapuudumist - käskkiri. Vähemalt tehakse tunnis rohkem ära, kodus ei jäeta palju ja tund vaiksem/rahulikum.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Meil ka gümnaasium ei lasta lebotada, midagi tegemata kohe üks vabandusi vastu ei võeta. 3 põhjusetapuudumist - käskkiri. Vähemalt tehakse tunnis rohkem ära, kodus ei jäeta palju ja tund vaiksem/rahulikum.

Ning kolme käskkirjaga kaaneb välja viskamine? Kutsekas selles mõttes lebo. Peamiselt on nii, et kui käid tunnis kohal, siis saad ka hinde kätte. Aga kuna eriti tagant ei utsitata, siis need kohalkäimised on nagu on. 3 käskkirja oleks selle aastaga juba käes. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Meil ka gümnaasium ei lasta lebotada, midagi tegemata kohe üks vabandusi vastu ei võeta. 3 põhjusetapuudumist - käskkiri. Vähemalt tehakse tunnis rohkem ära, kodus ei jäeta palju ja tund vaiksem/rahulikum.

Mis gümnaasium see veel on ,kus saab 3 põhjuseta puudumisega käskkirja ?Meil on küll ikka 10nega siis saab käskkirja

 

Interneti pordid torrentite allalaadimiseks on teenusepakkuja poolt kinni pandud.

Oleneb ,sest omal ka netipulk ja saan ilusti tõmmata.

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Elisa'ga ei lase tõmmata, DHT port on lukus.

Ise vahepeal saan, ja vahepeal ei saa tõmmata mint pulgaga. A kui saan siis laseb ilusti 5mb/s :D

 

Pole kindel, aga nüüd kus ma hoian pordiks seda: Siis olen koguaeg ilusti tõmmata saanud.

 

port.png

Muudetud liikme daYum'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise vahepeal saan, ja vahepeal ei saa tõmmata mint pulgaga. A kui saan siis laseb ilusti 5mb/s :D

 

Pole kindel, aga nüüd kus ma hoian pordiks seda: Siis olen koguaeg ilusti tõmmata saanud.

 

port.png

Proovin ka järgi.Varem lasigi mul öösel tõmmata, aga nüüd pole üldse lasknud, eks proovib ehk laseb selle pordiga, aga kahtlen.


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Meil ka gümnaasium ei lasta lebotada, midagi tegemata kohe üks vabandusi vastu ei võeta. 3 põhjusetapuudumist - käskkiri. Vähemalt tehakse tunnis rohkem ära, kodus ei jäeta palju ja tund vaiksem/rahulikum.

 

Well meil igas tunnis väga aktiivne töö ja siis veel antakse kodutöid tohhuija. -.-


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.