Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sai selle Humble Bundle pack ostetud ära. Saab hakata mängima :P Mida soovitate proovida sealt esimesena? Pole ühtegi varem mänginud ja soovitavalt võtaks mitmikmängud ette enne.

 

Populous key origin-

C3JA-TWJ3-WVMJ-ZVY2-HTVN

 

Muudetud liikme p j god'i poolt

Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sai selle Humble Bundle pack ostetud ära. Saab hakata mängima :P Mida soovitate proovida sealt esimesena? Pole ühtegi varem mänginud ja soovitavalt võtaks mitmikmängud ette enne.

 

Populous key origin-

C3JA-TWJ3-WVMJ-ZVY2-HTVN

 

burnout


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Medal of honor kindlasti


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sai selle Humble Bundle pack ostetud ära. Saab hakata mängima :P Mida soovitate proovida sealt esimesena? Pole ühtegi varem mänginud ja soovitavalt võtaks mitmikmängud ette enne.

 

Populous key origin-

C3JA-TWJ3-WVMJ-ZVY2-HTVN

 

 

Battlefield 3.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi sooviks vahetada p2p rs pinni steami v LoLi kasutaja vastu? PM :D


*

www.Nodam.eu

* e-post: info@nodam.eu

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sai tallinnas täna käidud, ise kui pärnakas on nii imelik seal olla, iga teine on venelane ja eesti keelt linna peal ei kuulegi, iga poemüüja on ka venku ja ei saa eesti keelest arugi mis sa räägid talle.

 

 

Mine vaata parem mis Narvas toimub. Tallinnas on veel enamvähem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
loli kasutaja ala level 10 kuskil :_D

 

30 ikka :D


*

www.Nodam.eu

* e-post: info@nodam.eu

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kindlasti proovi ära Battlefield 3, see vast kõige uuem mäng ka mis saadaval. Samas Burnout tundub kah suht hea, ise ammu mänginud ei ole aga nimi juba kõva :D

 

OFF: Keegi saaks mulle Humblebundle soetada? Endal PayPali/krediitkaardi võimalus puudub. Kasutan Swedbanka. Võin anda Origin BF3 key ka sellele heale, kes otsustab aidata. Kannaksin 4 euri - natuke jotsi töö eest kah. PM kui võimalus (jh see pole turg, aga tahaks täna kätte saada, andke andeks)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kindlasti proovi ära Battlefield 3, see vast kõige uuem mäng ka mis saadaval. Samas Burnout tundub kah suht hea, ise ammu mänginud ei ole aga nimi juba kõva :D

 

OFF: Keegi saaks mulle Humblebundle soetada? Endal PayPali/krediitkaardi võimalus puudub. Kasutan Swedbanka. Võin anda Origin BF3 key ka sellele heale, kes otsustab aidata. Kannaksin 4 euri - natuke jotsi töö eest kah. PM kui võimalus (jh see pole turg, aga tahaks täna kätte saada, andke andeks)

 

Battlefield 3 story sai kuidagi kiiresti läbi, Medal of honor ma ei tea, mul hekel story pooleli aga Medal Of Honor on jätnud parema mulje, rohkem laskmist, saad vahepeal sõita ntx ATV-ga mida Battlefield 3 storys ise ei saa, saad kaasreisijana aint olla. Graafika battlefieldil tõesti parem võibolla, aga Medal Of Honoril ka midagi viga pole. Medal Of Honoris ka mõni selline "spy" mission, pead hiilima ja on silenced relvad mis mulle väga meeldis. Eriti need relvad.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Damn meri täiesti peegelsile, kõik tallinna tuled peegeldavad 0.0


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tere ma preagu olen wifiga aga tahaks olla kaabeel internetiga kuigi kaabel internetti ei tule.

 

kui ma wifi välja lülitan ja kaabli sisse panen siis peaks tulema kaabel internet aga ei tule.. keegi oskab öelda milles asi vms?

 

Jah, mina olen sarnase probleemiga käsikäes tegelenud.

 

Paljudel teenusepakkujatel on MAC kood(ruuteris või arvuti võrgukaardi kood) registreeritud. Kui pista kaabel teise arvuti taha, nett ei tule läbi, kuna selgesti on igal kaardil oma kood. Et seda vahetada, peab ühendust võtma teenusepakkujaga ja registreerima uued andmed.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.