Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Väga haiged tüübid ikka. Praegu mõtlen, et mis nende vanemad tunnevad.

 

vanemad? mul oleks hea meel, kui mul selline laps surma saaks. Vähem muresid lol. Aga ilmselt vanemad samasugused.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
No mina ütlen üht.. Kodune kasvatus mängis rolli..

 

oleneb, ega ei saa ju last kontrollida, kui sa ise pole kõrval tal...


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oota, aga mis nad suhu ei lase kuskile? Uudistes midagi rääkis pidi joovastava tune tekitama vms.

Nad tõmbavadki seda otse kopsu, olen kuulnud, et nad näevad selle tagajärjel mingisuguseid nn 'viirastusi', hakkavad ette kujutama endale, mida tegelikult reaalsuses pole.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sama hästi võiks nad siis natukene tervislikumat asja tarbida - kanep. Tõmmaku üle ja näevad igasuguseid asju ja kujutavad veel endale ette ka. :D

Täpselt, kuid kanep on sellega võrreldes ikka vägavägapalju kallim. Kui saad nt gaasipurgi mingi 2euriga poest kätte siis noh.. Arvesta ise :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täpselt, kuid kanep on sellega võrreldes ikka vägavägapalju kallim. Kui saad nt gaasipurgi mingi 2euriga poest kätte siis noh.. Arvesta ise :D

Mida ma pean arvestama? Tõsiselt arvad, et kui sa oleks neile enne seda tegemist pakkunud rohelist kõrval, siis nad oleks kohe selle odavama võtnud? Pigem oli see hulljulgus minu arvates ja maksis ühele poisile karmilt kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida ma pean arvestama? Tõsiselt arvad, et kui sa oleks neile enne seda tegemist pakkunud rohelist kõrval, siis nad oleks kohe selle odavama võtnud? Pigem oli see hulljulgus minu arvates ja maksis ühele poisile karmilt kätte.

No kui neil raha poleks olnud nii palju siis nad oleksid kindlasti võtnud selle odavama varjandi. Sellessuhtes arvesta et gedo kuskil ~kakskümpsi v odavam ja gaas 2euri purk.. 10 purki selle 1gedo eest :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kellelgi Crysis 2 origin key-d peaks üle olema juhuslikult võib teada anda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui kellegil on üle mingisugune steam või origini key ja on lahke, et jagada siis võib mulle pm'iga saata :) oleks väga tänulik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.