Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Sain lõpuks oma windowsi enda arust ilusamaks :D

 

Näita


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas on võimalik panna torrent (mäng) laadima, ilma et vaadata kui suur see mäng on ja mis kiirusel tõmbab? öelge mulle pls

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga mingi vähe nutikamat tutorialt pole jagada kellegil rainmeteri kohaselt ? nagu näha õpetatakse et jaja, lased selle alla vajutad peale install ja korras aga no asjad minu jaokse ei toimu nii.. Lasen deviantartist mingi next level tsiki theme peale tulevad ainult mingi ringid, ikoonid ega midagi ei muuta ja lambikad pöörlevad junnid tulevad keset ekraani :fp:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
blät, käisin ujumas meres, astusin kivi peale, mis oli nii libe, et jalg libises vupsti pealt ära ja libises teise terava kivi otsa, mööda varvast korralik lõige sees, veidi aega oli valus, aga nüüd enam pole, lisaks tuli ka palju verd, aga enam ei tule.

 

thank you for reading.

 

 

thank you for bleeding***

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas on võimalik panna torrent (mäng) laadima, ilma et vaadata kui suur see mäng on ja mis kiirusel tõmbab? öelge mulle pls

keegi viitsib siis vastaku

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
IMG_0160.jpg

 

teab keegi kudas seda mulli kutsutakse ja kust neid võimalik saada oleks?:P

 

Paf-ball.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

täitsa perses, tädi sõitis maanteel 140ga, nägi menti ning võttis kiirust maha. mendile jäi peale 118. sõitsid järgi ning toimetasid seal ja värki, tädil oli veel ülevaatus ning mingi siuke asi veel tegemata. pakkuge palju trahvi sai? 0€, pääses täiesti lampi. ma ei tea, kahtlustan et imes mendilt lahti või midagi...


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.