Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tegelikult oli selle koera kunagine nimi Vene Toy Terrier ja siis vahetati nimi Vene Kääbuskoeraks. Kunagi ema kasvatas/aretas neid, nüüd neid meil 5 tükki alles (Vanim kuskil 8-9 aastane). Toredad koerad, erilist hoolt ei vaja, tihtipeale võite kuulda kuidas inimesed ütlevad, et nende koerad on lastesõbralikud, siis need koerad EI OLE. Arvatavasti kuna nad on nii väiksed, siis lapsed kipuvad neid väntsutama vm. Öeldakse, et kui see koer peaks metsas hundiga kohtuma, siis jääks ta peale, kuna hunt naerab end surnuks.

Sul ema aretas siis sitasti :D Mul naabril sama koer ning ta mängib mu vennaga niiet annab olla :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin vennal abiks täna -.- Soojustasime maja, kaevasime kraavi, saagisime jne. Päris läbi võttis.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keri putsi...

 

Kerin ptsi... ai-ai, Capten!

Veel midagi?

 

Muide, kui ma pean ptsi kerima siis kuidas ma pedepoiss olla saan, loogika eest annaks su üritustele 0.

Ma ei viitsi enam jaurata, pointless waste of time, nagunii sa midagi tarka ei räägi.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Stfu türajünger

 

Ei usu, et see midagi lahendaks.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oo poe poe :D

 

 

Üritad omada ?

Sitasti tuleb välja sul sitakal.

 

Muide, kui ma pean ptsi kerima siis kuidas ma pedepoiss olla saan, loogika eest annaks su üritustele 0.

Ma ei viitsi enam jaurata, pointless waste of time, nagunii sa midagi tarka ei räägi.

 

Why do you heff do be mad, valesse veeni lasid?

 

 

Reportisin juba siis kui ta esimese postituse tegi topeltkontode eest aga not working ilmselt... :S

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muide, kui ma pean ptsi kerima siis kuidas ma pedepoiss olla saan, loogika eest annaks su üritustele 0.

Ma ei viitsi enam jaurata, pointless waste of time, nagunii sa midagi tarka ei räägi.

 

Why do you heff do be mad, valesse veeni lasid?

Esimesele lausele, äkki hakkad normaalseks ? (Heteroks)

Stfu jah

 

Üritad omada jälle ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.