Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Tüsedam jah :D

Vana Mazdaga on nad vägevaid vigureid teinud, lasnamäel kellu kooli juures on üks bobitamis nurk, ükskord sai seal suurema karjaga bobitatud ja tulid sõitsid haige vilega nurga tagant otse ette ja hüppasid autost välja, mina ja mõned targemad panime jooksu aga pointless on joosta kui ta lasnas kõiki nimepidi teab :D

 

Mitte midagi ei saanud, kuna nó pic, no proof ja kätte kohapeal ka ei saanud :D

 

Aga noh, neil on neid autosid palju tegelt, kord on Nissan, ükskord oli isegi vanem mitshu perse all.

Sõidavad ka isiklike autodega.

 

 

Nende põnev trikk kuidas sulle suitsetamisega topelt protod väänata on see, et nad tulevad ja küsivad sult suitsu, kuna näevad et suitsetad ja kui paki välja võtad näitavad märki (omamine ja tarbine 2 eraldi protot), kui ütled ei ole siis näitavad ka märki :D

 

Jep samad inmesed siis :D normaalset huumorit korraldavad Lasnas siis, meil vedas.

Vaatasin numbrimärki ka aga läks meelest ära juba, teinekord teaks vähemalt.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Boom, Belgia. Nüüd vist mingi USA variant ka vist, kui ma ei eksi.

 

Jep TomorrowWorld.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Robbie Williamsi kontserdi jaoks tehti paar kaadrit. Mu nägu jõuab 32-40 miljoni inimese ette :D

 

http://www.tallinncity.ee/1312868/tahad-robbie-filmis-osaleda-mine-tana-komeedi-kohviku-terrassile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi oleks nii hea ja shareks töötavat far cry 3 ja nfs most wanted 2012 torrent linki?

 

Kõik töötavad, vaja osata lihtsalt õigesti installida. Enamasti saab kommentaaridest või faili descriptionist palju infi tpb's. Seederite järgi järjesta, siis on kindel mats, et esimesed töötavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nonii, 60h jooksul 3h magamist, peaks vist korralikult välja magama nüüd..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nonii, 60h jooksul 3h magamist, peaks vist korralikult välja magama nüüd..

 

Mul viimati oli sama lugu GrindFestil. Olin 80 tunni jooksul maganud 4-5 tundi. Magama sain, siis magasin 17 tundi järjest, ärkasin ja olin veel mingi 10 tundi üleval ning siis magasin veel 15 tundi.

 

Miks magamine nii raske olema peab? Kui ma nii väsinud, et kohe ära kustun ei ole, siis magama ma ei jää mingi valemiga. Damn you insomnia, passin lihtsalt ööd läbi üleval. -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Päris tihti juhtub, et kuttidega läheb joomaks mingi 35-40 tundi järjest, siis magan ka ebareaalselt mitu ööd ikka selliseid 12-13h satse. Nii kui üks öö jääb vahelt ära, magad kaks ööd seda tagasi ja kolmas on ka veel selline pikk ja väsitav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Laksan kohvi ja kuulan tommorowkat ;=) im so hapy that parents are not in home :P

 

At home :D

Vastik ärgata laupäeval äratuse peale, vaja vennale appi minna -.-


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.