Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
väljas vöimatu olla, palavus tapab lihtsalt

on see runescape 3 free-to-play?

Kus pesitsed? Endal tunne, et kui õue minna peab kasuka selga viskama


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
miks seda arvad?

 

Registris ega midagi pole, pead firmana arvele võtma ju.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Praegu saab sul asju seal tellida, ametnike hakkamas hakkab kergelt sellise asja peale. Pane vähemalt kodukale kirja, et müüki veel ei toimu vms..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mäletan, kui Sander oma pinnipoe tegi ning järgmisel päeval maksuametnik kontakteerus Sandriga seoses pinnipoega. :D

Irw, tegelt? :D

 

Samas peaks siis Markusele ka õla peale koputama...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Jap :D

// Markusel on juba registreeritud ettevõtte, arvata on, et tal pole maksuametiga probleeme.

https://www.e-krediidiinfo.ee/11432501-DICE%20INVEST%20O%C3%9C

 

 

ettevõttel 16k eurot aastas maksuvaba tulu, tal on see käive arvatavasti kuus ruuni millidega, peaks nagu tegelt ikka olema küll, aga lihtsalt nii väikeseid asju ei vaadata... nagu tema ütles :D

 

ega ma teen ettevõtte ka varsti, lihtsalt teen poe enne ära.

pikemat aega plaanis juba


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Saksamaal, kell atm 9 ja väljas 33 kraadi

 

Wtf, nice :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ettevõttel 16k eurot aastas maksuvaba tulu, tal on see käive arvatavasti kuus ruuni millidega, peaks nagu tegelt ikka olema küll, aga lihtsalt nii väikeseid asju ei vaadata... nagu tema ütles :D

 

ega ma teen ettevõtte ka varsti, lihtsalt teen poe enne ära.

pikemat aega plaanis juba

 

 

Markus elab venemaal, teda ei saa kätte keegi, vaevalt, et ta peaks millegi pärast üldse muretsema.

 

Aga Eesti maksuametiga tasub VÄGA ettevaatlikult käituda. Ma olen maksuametit külastanud kokku 3 korda. Igakord sama probleemiga, miks su kontole laekuvad sellised rahad ja sa ei maksa makse Eestisse.

 

Hea teema oli mu sõbral Eesti rahapesu ametiga ka. Tal on mingi 10 edukat netilehte(foorumite stiilis) ja müüb reklaami firmadele. Kõik rahalised laekumised on Paypalile, tema muidugi kannab otse panka Paypalist. Ükspäev tuleb kõne rahapesu ametist, et teie pangakonto on blokeeritud ning olete sunnitud tulema Tallinnasse selgitama laekumusi ...Konto oli lukus poolteist kuud :) Maksis kuskil 1.5k euri advokaadile, et probleem lahendada. Nüüdeks ta elab ka Hispaanias, kus on 16miljonit elanikku ja inimesi ei sihita laseriga, kui ''musta'' raha laekub kontole.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma loodan, et piima. Noorus on hukas, 13 aastased ka paugutavad.

13? Nice1.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Markus elab venemaal, teda ei saa kätte keegi, vaevalt, et ta peaks millegi pärast üldse muretsema.

 

Aga Eesti maksuametiga tasub VÄGA ettevaatlikult käituda. Ma olen maksuametit külastanud kokku 3 korda. Igakord sama probleemiga, miks su kontole laekuvad sellised rahad ja sa ei maksa makse Eestisse.

 

Hea teema oli mu sõbral Eesti rahapesu ametiga ka. Tal on mingi 10 edukat netilehte(foorumite stiilis) ja müüb reklaami firmadele. Kõik rahalised laekumised on Paypalile, tema muidugi kannab otse panka Paypalist. Ükspäev tuleb kõne rahapesu ametist, et teie pangakonto on blokeeritud ning olete sunnitud tulema Tallinnasse selgitama laekumusi ...Konto oli lukus poolteist kuud :) Maksis kuskil 1.5k euri advokaadile, et probleem lahendada. Nüüdeks ta elab ka Hispaanias, kus on 16miljonit elanikku ja inimesi ei sihita laseriga, kui ''musta'' raha laekub kontole.

Haige ikka..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Elva tondikas oli krdi tore :D:D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mäletan, kui Sander oma pinnipoe tegi ning järgmisel päeval maksuametnik kontakteerus Sandriga seoses pinnipoega. :D Päriti igasugust infi (müügiga seotud) jms.

 

Markus elab venemaal, teda ei saa kätte keegi, vaevalt, et ta peaks millegi pärast üldse muretsema.

 

Aga Eesti maksuametiga tasub VÄGA ettevaatlikult käituda. Ma olen maksuametit külastanud kokku 3 korda. Igakord sama probleemiga, miks su kontole laekuvad sellised rahad ja sa ei maksa makse Eestisse.

 

Hea teema oli mu sõbral Eesti rahapesu ametiga ka. Tal on mingi 10 edukat netilehte(foorumite stiilis) ja müüb reklaami firmadele. Kõik rahalised laekumised on Paypalile, tema muidugi kannab otse panka Paypalist. Ükspäev tuleb kõne rahapesu ametist, et teie pangakonto on blokeeritud ning olete sunnitud tulema Tallinnasse selgitama laekumusi ...Konto oli lukus poolteist kuud :) Maksis kuskil 1.5k euri advokaadile, et probleem lahendada. Nüüdeks ta elab ka Hispaanias, kus on 16miljonit elanikku ja inimesi ei sihita laseriga, kui ''musta'' raha laekub kontole.

 

 

teen ettevõtte nagunii, lihtsalt mitte kohe, enne teen poe valmis, ettevõtte teen nii mõeldes ka sellele mis ma tulevikus teen, et saaks õppimisi ära kasutada enda ettevõttes. ettevõte teha mitme valdkonna peale.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
teen ettevõtte nagunii, lihtsalt mitte kohe, enne teen poe valmis, ettevõtte teen nii mõeldes ka sellele mis ma tulevikus teen, et saaks õppimisi ära kasutada enda ettevõttes. ettevõte teha mitme valdkonna peale.

 

Õige käitumine, jõudu ja jaksu.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
#justfun

 

justfun.png

 

Kettasse ajab see mustlaspoiss.. Kerjab kõigilt ühe ja sama renderiga signa ja siis kui valmis teed, ütleb, et "Väga ilus. Mulle tohutult meeldib." vms ja siis ise ei kasutagi seda signa ja jookseb teiste juurde kerjama kohe. Ei mina oma aega enam selliste peale kavatse raisata..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.