Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kunagi ei tea milline inimene on foorumi pulti lastud. Kui tahab, võib ta sulle niimoodi keerata, et naerukrampidesse jääb tema. Ole oma tegudega ettevaatlik, ole valmis vastutama, isegi olukordades, kui see tundub bullshit nagu praegu. See on hetkel muidugi mingi üsna tühine juhtum, aga jäta see elutarkus meelde.

 

@Mystery - #1. Kõige mõttetum ja koledam embleem. Peale koleda embleemi sellega muud kaasa vist ei saa? Ehk siis mõttetu. Aga noh, kui embleemid meeldivad, siis miks mitte.

No ma tahaks seda küll näha kui nad politseisse läheks sellise asja pärast :P Ja no mida see politsei sellises olukorras ka teeks ? Ma arvan nad kutsuks FBI appi vms :D Vandersellid

 

Aa unustasin öelda et Vandersellid teavad mu elukohta ja nime kah :P Nad head GOOGELDAJAD

Muudetud liikme Gofey'i poolt

35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma tahaks seda küll näha kui nad politseisse läheks sellise asja pärast :P Ja no mida see politsei sellises olukorras ka teeks ? Ma arvan nad kutsuks FBI appi vms :D Vandersellid

 

Aa unustasin öelda et Vandersellid teavad mu elukohta ja nime kah :P Nad head GOOGELDAJAD

 

your-mama-tell-me-you-a-fag.jpg

 

Nüüd jää vait...


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No mida sa tuled siia ulguma...

Spammi eest ei tehta midagi, healjuhul õpetatakse kuidas kustutada ja sinusuguseid tainaid bannida.

 

Jõle vant oled küll, käid teiste foorumites spammimas ja siin oled mingi kõva vend "ei usu, et lähevad, nad kõvad googeldajad"...


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No mida sa tuled siia ulguma...

Spammi eest ei tehta midagi, healjuhul õpetatakse kuidas kustutada ja sinusuguseid tainaid bannida.

 

Jõle vant oled küll, käid teiste foorumites spammimas ja siin oled mingi kõva vend "ei usu, et lähevad, nad kõvad googeldajad"...

 

Sa kirjutama liiga kiiresti...

Ma quotema ennast, et saaksid lugeda.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No mida sa tuled siia ulguma...

Spammi eest ei tehta midagi, healjuhul õpetatakse kuidas kustutada ja sinusuguseid tainaid bannida.

 

Jõle vant oled küll, käid teiste foorumites spammimas ja siin oled mingi kõva vend "ei usu, et lähevad, nad kõvad googeldajad"...

Ooioioi kuri tädi tuli välja :P


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuri tädi ?

Vaata mis tatt sa oled.

 

Spammid kuskil foorumis ja siis tuled teise foorumisse "nad on kõvad googeldajad, ma ei usu, et midagi juhtub"

Mine pese puhtaks ennast vahelduseks, sinusugust lolli oinast pole ammu näinud.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hahh hea nali :P

 

Jää vait juba palun.

Isegi kui lähevad menti siis on see paras sulle kui sealt midagi väänatakse.

 

Minumeelest on üldse hackimise jms. eest karistus vabadusekaotus ~1 aasta.

 

Kusjuures, fun fact teile, tegelikult ei tohi eestis isegi inimeste vahelist suhtlust avaldada.

Seda nimetatakse sõnumisaladuse rikkumiseks ja on karistatav suure rahatrahviga :S

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jää vait juba palun.

Isegi kui lähevad menti siis on see paras sulle kui sealt midagi väänatakse.

Ei jää ma midagi vait.

See asi lihtsalt väga naljakas

Tegin sulle midagi et lambist hated ? Iga postitus mida teen pead nussima seda ?

See et ma minecrafti mängin ei anna põhjust hatemiseks :P


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega me sellepärast ei hate sind, et sa minecrafti mängid. Sa lihtsalt ajad (vabandust väljenduse pärast aga) puhast paska enda suust välja praegu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kusjuures, fun fact teile, tegelikult ei tohi eestis isegi inimeste vahelist suhtlust avaldada (pilt/logid).

Seda nimetatakse sõnumisaladuse rikkumiseks ja on karistatav suure rahatrahviga :S

 

 

Sain seda veebikonstaabel Maarialt või mis ta oli, ükspäev teada :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kusjuures, fun fact teile, tegelikult ei tohi eestis isegi inimeste vahelist suhtlust avaldada (pilt/logid).

Seda nimetatakse sõnumisaladuse rikkumiseks ja on karistatav suure rahatrahviga :S

 

 

Sain seda veebikonstaabel Maarialt või mis ta oli ükspäev teada :D

Ohh

Tell me more

 

Ja mis "paska" ma siis ajan ?


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma lihtsalt ütlesin, täiesti teemaväliselt?

Mida sa tõmbled...

 

Jätka pmis kui sul kõvataja tunne sees on endiselt... (jäta skype ka juba, ma ei viitsi sinuga mingi kuradi pmi teel lammutada)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma lihtsalt ütlesin, täiesti teemaväliselt?

Mida sa tõmbled...

 

Jätka pmis kui sul kõvataja tunne sees on endiselt... (jäta skype ka juba, ma ei viitsi sinuga mingi kuradi pmi teel lammutada)

Kes kus tõmbleb ?

Teie tõmblete ju ?

Ma räägin nii nagu asi on ja see asi ajab naerma :D

 

Keri tahapoole seda teksti nüüd ja sa neäd isegi. Umbe kõvajoloswagtroll vend, et mingi teiste foorumis spämmimas käid?

Ei kujuta ette mis kõvamehetiitlit sa siit kerjata lootsid omale

Mis kuradi tiitlist sa räägid ?


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ole lihtsalt natuke aega tasa! Selliseid politsei jutte räägitakse tavaliselt peresiseselt, mitte ei tulda foorumitesse uhkustama.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gofey ,sa vait ei tahaks juba jääda ?Sa ajad juba seda teemat siis 4lk ja ikka korrutad ühte ja sama asja.Tee oma blogi ja kirjuta sinna siis.

Tõsiselt ,kedagi ei kotti see teema .


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Gofey ,sa vait ei tahaks juba jääda ?Sa ajad juba seda teemat siis 4lk ja ikka korrutad ühte ja sama asja.Tee oma blogi ja kirjuta sinna siis.

Tõsiselt ,kedagi ei kotti see teema .

Mmm, tegelt ?

Oleks võinud kohe öelda et ei koti mitte mingi paukuma lihtsalt eksole :D

Täis haiged tüübid ikka


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.