Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

agility nii igav level 07mes :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi millagil Sportsdirectis tellimust ei tee ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Head ja vead selle rolleri kohta paluks. http://www.soov.ee/vi/2359549.htm


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi millagil Sportsdirectis tellimust ei tee ?

 

Varsti näeb ehk Sportlandis odavat kraami, Sportsdirect omab nüüd 60% Sportland grupist Eestis :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Varsti näeb ehk Sportlandis odavat kraami, Sportsdirect omab nüüd 60% Sportland grupist Eestis :D

Nad ei tõmba hindasid väga alla arvatavasti.. Eks sellepärast see ära osteti, et Baltikumi rahvas on nõus riiete eest rohkem maksma kui teised. Aga võiks mingi hea üllatus küll tulla. Vähemalt saab siis sportlandis riideid proovimas käia ja ei pane enam sportsdirectist tellides suurustega pange :)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nad ei tõmba hindasid väga alla arvatavasti.. Eks sellepärast see ära osteti, et Baltikumi rahvas on nõus riiete eest rohkem maksma kui teised. Aga võiks mingi hea üllatus küll tulla. Vähemalt saab siis sportlandis riideid proovimas käia ja ei pane enam sportsdirectist tellides suurustega pange :)

 

Jep seda pole mõtet loota. Aga proovimise asi küll kasulik tõesti, ise ka kaks korda sealt tellinud, osad asjad väga parajad, teised jälle nagu XXL (enamus asjad valin M/L).

 

Aga hakkasin mõtlema, et Tallinna kesklinna tuleb H&M, seal samas on Pull&Bear. Kas siis H&M tuleb ikka oma odavate hindadega peale, või vaatavad, et kõik riided suhteliselt kallid ja panevad hoopis kõrgemad hinnad?

Loogilisem oleks vist, et Pull&Bear ja teised on sunnitud hindasid langetama veidikene?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olen nagu ise mitmelt poolt lugenud sportsdirectist et, inimesed tellivad suureus 32 ntx pyksid, aga on sama suur nagu 34, peaks tellima siis 30 omale? voi on lootus saada ikka 32 oige suurusena?


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
olen nagu ise mitmelt poolt lugenud sportsdirectist et, inimesed tellivad suureus 32 ntx pyksid, aga on sama suur nagu 34, peaks tellima siis 30 omale? voi on lootus saada ikka 32 oige suurusena?

 

Seal leheküljel on suurused olemas ja igal riidel on erinev number ju.

Praegu ,mis ma olen tellinud on olnud kõik õiged ja parajad suurused.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seal leheküljel on suurused olemas ja igal riidel on erinev number ju.

Praegu ,mis ma olen tellinud on olnud kõik õiged ja parajad suurused.

 

Jah aga see sõltub täiesti firmast. Aga õnneks saab väikse summa eest riided tagasi saata, kõik toimis ja sain raha tagasi. Paari odavama asja puhul pole mõtet saata muidugi, pigem mingile tuttavale anda/müüa.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no seal püksid on näiteks kahte mõõtu. Teksapükste peal on mul suurus 32 (mulle paras), aga SD-s on 32W R/L . Mida need R ja L tähendavad?


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
no seal püksid on näiteks kahte mõõtu. Teksapükste peal on mul suurus 32 (mulle paras), aga SD-s on 32W R/L . Mida need R ja L tähendavad?

 

L stands for long, good for taller people

R is for regular length- the inseam or leg length fits most people

r=regular, s=short, l=long.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jep ise võtan tavaliselt L pikkusega.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga hakkasin mõtlema, et Tallinna kesklinna tuleb H&M, seal samas on Pull&Bear. Kas siis H&M tuleb ikka oma odavate hindadega peale, või vaatavad, et kõik riided suhteliselt kallid ja panevad hoopis kõrgemad hinnad?

Loogilisem oleks vist, et Pull&Bear ja teised on sunnitud hindasid langetama veidikene?

 

Pull ja bear ning H ja M on minu arvates suht samas hinnaklassis olnud. Vähemalt nii palju kui mina käinud olen. Võin ka muidugi eksida, kuna TLNA Bearis olen käinud ehk 2-3 korda.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pull ja bear ning H ja M on minu arvates suht samas hinnaklassis olnud. Vähemalt nii palju kui mina käinud olen. Võin ka muidugi eksida, kuna TLNA Bearis olen käinud ehk 2-3 korda.

 

Sa käid Spainis Pull ja Bearis eks? Kui ise Kreekas käisin, siis seal olid küll täpselt samad hinnad mis Eestis, aga Tallinnas küll Pull&Bearis kõrgemad hinnad kui soome H&M'is.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa käid Spainis Pull ja Bearis eks? Kui ise Kreekas käisin, siis seal olid küll täpselt samad hinnad mis Eestis, aga Tallinnas küll Pull&Bearis kõrgemad hinnad kui soome H&M'is.

 

Ei ole suhteliselt sama võib öelda ikka, olen käinud väga palju HMis ja ka Pull and Bearis, ning ütleks HM on Pull and Beari kõrval paras sitt. Mõni asi võib öelda, et HMis on odavam, aga HMi kvaliteet on halvem mu arvates.


28042g2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.