Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

On tõesti igav, und ei leia kusagilt...


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Läksin peale kella 6 magama hetkel kell 8 ning pole endiselt und tulnud, mis seal ikka tuleb jälle üks unetu öö. Viskan parem mõne filmi käima ja hakkan seda vaatama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Läksin peale kella 6 magama hetkel kell 8 ning pole endiselt und tulnud, mis seal ikka tuleb jälle üks unetu öö. Viskan parem mõne filmi käima ja hakkan seda vaatama.

 

Uskumatu vend. :D

 

Eniveis, mul hambavalu mingi üüberhulluks läinud.. Eile õhta regasin ära, loodan et helistavad ja ütlevad et saan kohe täna arstile aja. :(


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hm, olen kuulnud, et osades kohtades on nn "valutund" kus võetakse patsiendid kellel on suurem mure kui paar hamba auku kohe ette. Kahjuks ei oska selle kohta väga rääkida kuid mingi pool aastat tagasi oli tuttaval ka mingi jama hammastega siis hommikul helistas ning paari tunni pärast oli tal kohe aeg olemas. Helista lähimal olevasse hambaarsti keskusesse ja küsi üle ja räägi, et hullud valud ect ehk võtavad kohe hommikul ette.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Shadow, hoia jäätükki pöidla ja nimetis sõrme vahel, seal kus see v täht moodustub, ehk see koht kust nad ühendatud on nahaga. Seal pidid olema valuretseptorid mis vähendab valu 50% võrra hammastel.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks Makaveli banned on?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei tohi narrida krt

 

Ou juss, millal võla ära maksad? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol, siis ma ei saagi oma võlga kätte, sad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas üle terve riigi tuleb mingit udutavat ollust taevast alla?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õhtust, Vahvli jütsid!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mikk mis kellasele seansile lähed? 21:15? :D

Läksin 14:30 seansile ja tulin just praegu tagasi :D Suht norm ja põnev film oli.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hm, olen kuulnud, et osades kohtades on nn "valutund" kus võetakse patsiendid kellel on suurem mure kui paar hamba auku kohe ette. Kahjuks ei oska selle kohta väga rääkida kuid mingi pool aastat tagasi oli tuttaval ka mingi jama hammastega siis hommikul helistas ning paari tunni pärast oli tal kohe aeg olemas. Helista lähimal olevasse hambaarsti keskusesse ja küsi üle ja räägi, et hullud valud ect ehk võtavad kohe hommikul ette.

 

Õnneks leidsid mulle aja. 40 minutit.. Hamba juurekanal puuriti lahti, mäda välja, rohi sisse auk kinni.. 113€.

Aitäh eesti vabariik!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.