Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Pole kõlareid, oli Logi z2300


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Trennis käidud hää olla, kahju, et Cemty endale täna vaba päeva on võtnud ja pool päeva tellimust olen oodanud, ei saanudki majutust täna kätte... väga pettunud.

 

// Äkki kellegil on ta msnis sisse logitud?

Muudetud liikme Stenkaa'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuule, ega sa ei leidnud aega selle arvamusloo tegemiseks*? :S

 

Omg läks juba meelest ära, anna see teema uuesti ja punktid, teen käppelt ära.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Omg läks juba meelest ära, anna see teema uuesti ja punktid, teen käppelt ära.. :D

 

Kirjutada arvamuslugu ''Internetiohud'', märksõnad vihikus, hiljemalt 5.oktoobriks.

 

1. aeg ja kohustused

2.sekkumine eraellu

3.vägivalla propageerimine

4. tervis

5. internetipettused

 

 

 

Tänud :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kirjutada arvamuslugu ''Internetiohud'', märksõnad vihikus, hiljemalt 5.oktoobriks.

 

1. aeg ja kohustused

2.sekkumine eraellu

3.vägivalla propageerimine

4. tervis

5. internetipettused

 

 

 

Tänud :D

 

Hm, seleta veits mulle mis sa selle eraelu all mõtled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Joobes,vessu,chil,üksikodu, homme lebokool, homme reede, Laupäeval võistlused ja ARK-i sõit. NORMAL olek :D

 

Internetiohud

 

 

(aeg ja kohustused)

Väga palju tänapäeva noori istub arvuti ees, mis tõttu jääb neil vähe aega tegeleda hobidega või kohustustega, seda võib nimetada arvuti sõltuvuseks. Tänu liigsele arvuti ees istumisele võib koolis hinded alla minna, ei käi piisavalt väljas sõpradega „hängimas“ ning palju muud. Arvuti ees istudes võid kaotada aja taju ning istud päevast päeva tühja ja seda aega pole võimalik enam tagasi saada. Noorsuses mõtled küll, et see pole midagi kuid ükskord kui juba pensionäri eas oled siis kahetsed seda, et enda nooruse arvuti ees istudes paigutasid, kui oleks võinud hobidega jms tegeleda.

 

(sekkumine eraellu)

Interneti kaudu leitakse palju sõpru, tuttavaid või isegi natuke lähedasemaid kaaslaseid kui muidu. Kuid sama hästi võivad ka need sama lihtsalt lõppeda. Mõne sinu sõbra, tuttava või sõbra lolli nalja käe läbi. Või mõne muu isiku, kes peab sinu vastu viha ning üritab kätte maksta. Kuna sotsiaalvõrgustikud on tänapäeval üks suur osa meie elust, kus info liigub kiiresti ning on peaaegu kõigile kättesaadav siis pole probleemi mingi laimu levitamisel. Selliste asjadega võid rikkuda tema ja tema sugulaste elu. Kuna see jääb pikaks ajaks interneti levima.

 

(vägivalla propageerimine)

Paljud lapsed mängivad enda vanusele mitte vastavaid mänge ning see võib jätta talle psühhikasse väikse häire. See võib hakata teda segama, võtame kasvõi mõne 11. aastase poisi, kes mängib mõnda sõja mängu, ning vähese mängu kogemuse tõttu võib see teda närvi ajada kuna ta ei saa mängimisega hakkama. Lapsevanemad peaksid jälgima missuguseid mänge nende lapsed mängivad ning seda piirama, kui asi käest ära hakkab minema.

 

(tervis)

Kuna noored istuvad enamus aeg arvuti ees, see tõttu on nende silma nägemine halvem ja füüsiline vorm on nõrgem, ning paljud ei pruugi saada kasvõi kehalise tunnis harjutustega hakkama. Siiski peaks vaatama kaua arvutis istud ning kindlasti peaks pidevalt silmi puhkama. Vähemalt kord päevas peaks väljas käima värsket õhku hingamas ning jalutama õues. Kindlasti on ka tänu arvuti ees istumisele häiritud ka toitumine, sest nii mõnigi on laisk ning ei viitsi omale süüa teha või seda võtma minna.

 

(interneti pettused)

Internetis liigub palju pettureid kuna on utukesi kes langevad kergelt ohvriks ning usaldavad liigselt teiselpool ekraani istuvat isikut, tänu sellele on ka neil lihtsam petta. Kindlasti peaks alati vaatama kas ja kellega üldse interneti kaudu äri teha. Ja alati pole internetis odavam asja soetada kui seda mõnest kaubamajast või muust asutusest osta.

 

Täna ei lähe see teema kohe mitte, eesti keeles oli kirjandi kirjutamine ning sain väga sita teema mis tõmbas kuuli täiega kokku. Vaata tekst üle, paranda, lisa jne. Enamus teksist on teemast täiega mööda, eile oli sitaks mõtteid kuid täna kõik juba kadunud.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma muudan teemat, aga kas keegi oskab öelda miks kasutaja ''Run4Gold'' say bänni?

Mitte, et mul oleks sooja või külma temast. Aga ma ütlesin talle privas, et sellise suhtumise ja sõnavaraga kaua sa siin ei püsi ...


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Yeah, homme mingi õpetajate päev ja 3 tundi ainult:D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma muudan teemat, aga kas keegi oskab öelda miks kasutaja ''Run4Gold'' say bänni?

Mitte, et mul oleks sooja või külma temast. Aga ma ütlesin talle privas, et sellise suhtumise ja sõnavaraga kaua sa siin ei püsi ...

 

Kui ma ei eksi siis ta oli scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

käisin jälle kossu mängimas, raisk vihkan kui jalad hakkavad valutama...

 

unustan alati ära, et ei tohi kohe hakata lippama ja kargama.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol, jõhker kui kiiresti ikka juuksed kasvavad.. 2 nädalat tagasi ajasin nulliga ning juba oli lõng peas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.