Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks mul arvuti sleepi peale läheb, kui alt + tabi vajutan? Seadeid pole kuskil näpind.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Opa,vaat kes tagasi :D Vahel oli ju Banned embleem ? :D

 

Tundub, et ma siit minema jah ei saa. Ühtegi normaalsemat foorumit pole olemas ja lisaks sellele, ei käi ma enam väljas nii palju. Ehk võimatu eemal olla Vahvlist. Panin matsu, rangluu läks puruks, nüüd ei ole väljas nii palju teha ka. Mänge arvutis mängida ei saa, närvid ei kannata. Kui kerge valu sees kogu aeg ja rõve ebamugavus, siis need närvid on nii nagu nad on. Shit happens, aga miks minuga...

 

kui sul banned embleem, siis saad ikka foorumis ringi hängida ? RpS_biggrin.gif

 

Ei saa, kui just bann maha pole läinud ja embleem peale jäänud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

ning veidi share&care ka, kes iganes kuulab house.

 

http://www.facebook.com/pages/Deepest-Sides-of-House/258448480937896?ref=stream


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tundub, et ma siit minema jah ei saa. Ühtegi normaalsemat foorumit pole olemas ja lisaks sellele, ei käi ma enam väljas nii palju. Ehk võimatu eemal olla Vahvlist. Panin matsu, rangluu läks puruks, nüüd ei ole väljas nii palju teha ka. Mänge arvutis mängida ei saa, närvid ei kannata. Kui kerge valu sees kogu aeg ja rõve ebamugavus, siis need närvid on nii nagu nad on. Shit happens, aga miks minuga...

 

Selle foorumi teema pealt on sul nüüd küll täiesti õigus, külastasin vahepeal neoneti foorumit, aga no sealt tulin kiiremas korras ära. Ma ei saa aru kas polegi enam peale vahvli normaalseid foorumeid või olen vahvliga ära harjunud ja teistega raske kohaneda? :smile:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Selle foorumi teema pealt on sul nüüd küll täiesti õigus, külastasin vahepeal neoneti foorumit, aga no sealt tulin kiiremas korras ära. Ma ei saa aru kas polegi enam peale vahvli normaalseid foorumeid või olen vahvliga ära harjunud ja teistega raske kohaneda? :smile:

 

Pigem ei ole vist. Koffer oli täitsa enam vähem, aga elust jäi väheks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle foorumi teema pealt on sul nüüd küll täiesti õigus, külastasin vahepeal neoneti foorumit, aga no sealt tulin kiiremas korras ära. Ma ei saa aru kas polegi enam peale vahvli normaalseid foorumeid või olen vahvliga ära harjunud ja teistega raske kohaneda? :smile:

 

Ma ei tea kuidas teistele aga hinnavaatluse foorum on minu arust küll vahvlist parem, kasvõi sellepärast et seal on poole rohkem teemasid jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei tea kuidas teistele aga hinnavaatluse foorum on minu arust küll vahvlist parem, kasvõi sellepärast et seal on poole rohkem teemasid jne

Hinnavaatluses on foorumis kord ja iga teine jõmpsikas ei saada sind vittu. Paraku korda siin on raske tekitada


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Neonetil pole ka midagi viga.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis teete ?


Knock knock! <span style=✊"><span style=🚪">Who's there?<span style=❓">Daisy<span style=🌺">Daisy who?Daisy me rollin' they hatin' rfpozmEsQkGrhICq5LJW_RP4al5S.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

me saime tünni tünni – tünni – tünni

me saime tünni ja tünni – tünni jee

me saime tünni tünni – tünni – tünni

me saime hästi suure tünni beibe jeä


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.