Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
hakkad kasvõi rääkima midagitaolist et "ma tean küll et sul on rohkem vms" või siis 2 variant on see et otsid kõik võimalikud kohad läbi kuni lõpuks midagigi juurde leiad(nagu mina)

 

Ega ma mingi vandaal pole, et ma vanainimese majja murran ja seal tuhlama hakkan....


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hakkad kasvõi rääkima midagitaolist et "ma tean küll et sul on rohkem vms" või siis 2 variant on see et otsid kõik võimalikud kohad läbi kuni lõpuks midagigi juurde leiad(nagu mina)

Mis äsja? Käid penskarite juures vargil? :D Muidu vanurid on väga säästlikud, eriti kui elavad kahekesi. Neil on lihtsalt kulud nii väiksed, seega sukasäärde peaks ikka kogunema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kus te seda mängite ja kellega?

 

Ma mängiks ka muidu aga kõik sõbrad on praktiliselt terve eesti peale laiali läinud suveks... Vb mõni on üldse välismaal jne. Ja see staadion siin Mustamäel on ikka alla igasugust arvestust :thumbsup:

Sõpradega mängime jalkat:DEsimese 10sec jooksul jõudsin teha esimese värava:D

Aga väga hea on ikka mängida,kui õues pole üldse tuult ja on väga soe ja lämbe:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis äsja? Käid penskarite juures vargil? :D Muidu vanurid on väga säästlikud, eriti kui elavad kahekesi. Neil on lihtsalt kulud nii väiksed, seega sukasäärde peaks ikka kogunema.

 

ei, isiklikud kogemused vanaema kodust ütlevad. seal ma tean praktiliselt igat kohta kus raha võib oodata... eelkõige riidekapp :D

 

Sõpradega mängime jalkat:DEsimese 10sec jooksul jõudsin teha esimese värava:D

Aga väga hea on ikka mängida,kui õues pole üldse tuult ja on väga soe ja lämbe:D

 

amatöör oli väravas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No siis see on su enda süü et sa lähed vabatahtlikult kellegi suvalise juurde keda sa ei tunne, muru niitma

Sina lähed tööle ainult sunniviisiliselt we? Kui vana inimene raha vähem annab, siis lähed röövid penskaril korteri tühjaks mingi paari euro pärast ja istud lõpuks mingi Igoriga kongimajas ja tantsid talle? Võta tuure maha ja ära targuta kogu aeg. Krooniline värk vist...:thumbdn:

Kell 19:00 täna JK Rannu Vald vs JK Villiger Puhja. Teeme Puhjale pähe ära ja asi ants :P:D

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
amatöör oli väravas?

Tundub küll ,et oli amatöör.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina lähed tööle ainult sunniviisiliselt we? Kui vana inimene raha vähem annab, siis lähed röövid penskaril korteri tühjaks mingi paari euro pärast ja istud lõpuks mingi Igoriga kongimajas ja tantsid talle? Võta tuure maha ja ära targuta kogu aeg. Krooniline värk vist...:thumbdn:

Kell 19:00 täna JK Rannu Vald vs JK Villiger Puhja. Teeme Puhjale pähe ära ja asi ants :P:D

 

Agreed, realist, targutad sa tõesti palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mängid ka üldse või soojendad pinki seal?

Otseloomulikult mängin. Põhikoosseisus ja keskkaitses...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mille järgi osta üldse jalka palli?Äkki keegi oskab mõnda head palli soovitada,sest oleks vaja uut:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No siis see on su enda süü et sa lähed vabatahtlikult kellegi suvalise juurde keda sa ei tunne, muru niitma

 

Oleks olnud suvaline mutt, oleks ma juurde kysinud. Just neilt keda sa tunned on raskem juurde kysida


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mille järgi osta üldse jalka palli?Äkki keegi oskab mõnda head palli soovitada,sest oleks vaja uut:D

Ei soovita osta vanemaid adidase palle. Põrkavad liiga palju lihtsalt. Uuemad on normaalsemad juba ja nendega kannatab mängida kah. Endale mul ei meeldi kui pall on liiga kerge( lihtsalt siis kaob see tunnetus ära ja kõrged pallid võtab tuul kaasa). Nike pallid on suhteliselt head minu arvates. Nad ei tee oma tehnoloogiaimedega neid palle millekski muuks kui jalka mängimiseks, erinevalt adidasest. Mina ostaks sinu asemele Nike palli. Head tugevad pallid ja mõnus nendega mängida :P


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oleks olnud suvaline mutt, oleks ma juurde kysinud. Just neilt keda sa tunned on raskem juurde kysida

 

Rahast tuleks enne töö alustamist rääkida.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Rahast tuleks enne töö alustamist rääkida.

 

No olen eelnavalt ka niitmas k2inud, ja siis sain 5 euri tund, eeldasin et sama kursiga t66tan


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sry ei saanud paremaid pilte(ja ei viitsinud neid kohandada ka) sest võtsin google mapsist...

Aga seal mängin mina tavaliselt korvpalli.. :thumbsup:

http://i48.tinypic.com/4glv03.jpg

Ning sellel põllumaal mängin ma jalgpalli ning jooksen 400´t meetrit. oleneb mis pidi seda vaadata aga sealt paremale või siis vasakule jääb üks koht kus saab ka kaugust hüpata.

http://i48.tinypic.com/10dbn7a.jpg

 

Üldiselt ju treeningtingimused on väga head. :thumbup:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No olen eelnavalt ka niitmas k2inud, ja siis sain 5 euri tund, eeldasin et sama kursiga t66tan
Ega jah, vanade inimestega ongi nii, et maksavad nii kuidas tuju on. Endal on nii olnud, et tegime sõbraga vanakesel katuse lumest puhtaks ja saime 15 mindi ees kumbki 300EEK. Siis järgimine kord tegime kõvasti raskemat tööd ja ka aega läks ikka omajagu ning saime kahepeale 150EEK ainult.

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sellep2rast ongi rolluga hea s6ita, tekitad maheda tuulekese endale :)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sry ei saanud paremaid pilte(ja ei viitsinud neid kohandada ka) sest võtsin google mapsist...

Aga seal mängin mina tavaliselt korvpalli.. :thumbsup:

http://i48.tinypic.com/4glv03.jpg

Ning sellel põllumaal mängin ma jalgpalli ning jooksen 400´t meetrit. oleneb mis pidi seda vaadata aga sealt paremale või siis vasakule jääb üks koht kus saab ka kaugust hüpata.

http://i48.tinypic.com/10dbn7a.jpg

 

Üldiselt ju treeningtingimused on väga head. :thumbup:

 

Sa nagu vahvli ekraani kah näed, pool ekraani neid...uhm...search bare täis.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa nagu vahvli ekraani kah näed, pool ekraani neid...uhm...search bare täis.

 

lol see oli tehtud mozillaga sest chrome kaudu ei lasknud google maps seda mehikest vms sinna teatud kohtadesse lohistada... Üldiselt kasutan ikkagi chrome´i... pealegi, Jah ma näen küll vahvri ekraani

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.