Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Räägivad kõik, et lasevad jalga. Pärast ikka tagasi või samas olukorras kuskil mujal


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma mõtlesin seda 300€ palgana aga see selleks, mina jään endiselt enda arvamuse juurde ja varem või hiljem lasen siit jalga. :D

 

Muidugi, ega siia mõtet jääda pole.

 

Räägivad kõik, et lasevad jalga. Pärast ikka tagasi või samas olukorras kuskil mujal

 

On inimesi kes ei taha Eestis elada ja on inimesi kes ei suuda siin elada. Mina ei suuda siin näiteks elada ja arvan, et tulen eluga toime kusagil mujal. Kindlad sihid on juba paika pandud, et saavutada oma põhilist unistust.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Muidugi, ega siia mõtet jääda pole.

 

 

 

On inimesi kes ei taha Eestis elada ja on inimesi kes ei suuda siin elada. Mina ei suuda siin näiteks elada ja arvan, et tulen eluga toime kusagil mujal. Kindlad sihid on juba paika pandud, et saavutada oma põhilist unistust.

 

Jep, algul on muidugi kõigil raske aga kui jalad alla saad siis kõik tipptopp. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii lambi keiss minuarust, üks vend kirjutab et läheb kell 7 hommikul lennukiga Ireland > UK, siis tuleb järgmine vend ja kirjutab "Hommik"

Liiga lamp teema no :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma olengi lamp.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kus see kirjas oli, et ma pole riigilt väiksena raha saand, paska pole vaja ka nüüd toota.

 

"Kus juures, ma laseks ka sest eesti riik pole mulle sittagi andnud, "

"Riigilasteaiad lasteaedadeks, räägin toetustest jne üleüldiselt"

 

Tegelikult lähebki suur osa rahva rahast sellistele jobudustele nagu seda on toetused ja muu sotsiaalne rämps.

Kui nüüd järele mõelda, elavad vangid eurovanglas paremini kui miiniumpalgaga töötavad inimesed.

Siis veel maksab riik/vald suureperelistele igast toetust, kuna mõni ei oska kummi ümber tõmmata.

Ja oi issand mis saab kui sünnib vaimselt väärakas laps - nagu sitt pilpa peal tehakse kõik eest ja tagant ära. Las aga normaalse lapse vanemad maksavad kinni kõik.

Ma ei kiida eesti riiki, kuna saaks palju paremini, kui oleks juhtimine õigete inimeste käes, aga ma ka ei laida eesti riiki, sest toit ja katus on mul olemas olnud koguaeg


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"Kus juures, ma laseks ka sest eesti riik pole mulle sittagi andnud, "

"Riigilasteaiad lasteaedadeks, räägin toetustest jne üleüldiselt"

 

Tegelikult lähebki suur osa rahva rahast sellistele jobudustele nagu seda on toetused ja muu sotsiaalne rämps.

Kui nüüd järele mõelda, elavad vangid eurovanglas paremini kui miiniumpalgaga töötavad inimesed.

Siis veel maksab riik/vald suureperelistele igast toetust, kuna mõni ei oska kummi ümber tõmmata.

Ja oi issand mis saab kui sünnib vaimselt väärakas laps - nagu sitt pilpa peal tehakse kõik eest ja tagant ära. Las aga normaalse lapse vanemad maksavad kinni kõik.

Ma ei kiida eesti riiki, kuna saaks palju paremini, kui oleks juhtimine õigete inimeste käes, aga ma ka ei laida eesti riiki, sest toit ja katus on mul olemas olnud koguaeg

 

Endiselt polnud mul seal kirjas, et ma pole väiksena lasteraha saand!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Kus juures, ma laseks ka sest eesti riik pole mulle sittagi andnud, "

"Riigilasteaiad lasteaedadeks, räägin toetustest jne üleüldiselt"

 

Tegelikult lähebki suur osa rahva rahast sellistele jobudustele nagu seda on toetused ja muu sotsiaalne rämps.

Kui nüüd järele mõelda, elavad vangid eurovanglas paremini kui miiniumpalgaga töötavad inimesed.

Siis veel maksab riik/vald suureperelistele igast toetust, kuna mõni ei oska kummi ümber tõmmata.

Ja oi issand mis saab kui sünnib vaimselt väärakas laps - nagu sitt pilpa peal tehakse kõik eest ja tagant ära. Las aga normaalse lapse vanemad maksavad kinni kõik.

Ma ei kiida eesti riiki, kuna saaks palju paremini, kui oleks juhtimine õigete inimeste käes, aga ma ka ei laida eesti riiki, sest toit ja katus on mul olemas olnud koguaeg

 

Tänu sinu vanematele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Endiselt polnud mul seal kirjas, et ma pole väiksena lasteraha saand!!!

 

Lasteraha on ka toetus :)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise ka ei tea, mis kaitseväega saama hakkab. Muidu oli ilge isu sinna peale kooli minna, aga see aasta mõtlesin ümber. Tuttavad, kes see aasta lõpetasid teenistuse ütlesid, et see on seal ikka täielik passimine. Esimesed 2 kuud pidid jah ägedad olema, aga edasi pidi ikka laus passimine ja ajaraisk olema. Ise teen ka Eestist 3.aasta pärast minekut..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Homme lõpuaktus... Praktiliselt 24H aega mõelda, et kas minna sinna bussi, trolli või hoopis taksoga.. :smile:

 

 

Eks palju sõltub ka homsest ilmast.....

 

Aga mine hoopis politseiga :)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.