Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Hea nali, Paul.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Külm dušš soojal päeval on lihtsalt üle kõige!!


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
uued isad foorumis!!

 

Foorumi jumalad peaksid ise rohkem inimesi paika panema, siis ei saa keegi isa mängida. Keegi peab ikka ju midagi ütlema. :D Debiilne on see, et üks ütleb, siis teised lähevad samamoodi asjaga kaasa. Nagu üheskorrast ei piisaks. Kuigi ´tegelt siin nendele jobudele peabki 3-4 matsi midagi ütlema, siis saavad aru äkki.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Foorumi jumalad peaksid ise rohkem inimesi paika panema, siis ei saa keegi isa mängida. Keegi peab ikka ju midagi ütlema. :D Debiilne on see, et üks ütleb, siis teised lähevad samamoodi asjaga kaasa. Nagu üheskorrast ei piisaks. Kuigi ´tegelt siin nendele jobudele peabki 3-4 matsi midagi ütlema, siis saavad aru äkki.

Nojah, aga siin midagi ei saavuta vist sellega kui ütled neile midagi, mõni ikka väga retarded vend.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
minecraft pingi pask, toksi klotse, mis ruudu kujulised.(bullshit.)

 

mhm:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna oli ka super ilm

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Name of movie ?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nojah, aga siin midagi ei saavuta vist sellega kui ütled neile midagi, mõni ikka väga retarded vend.

 

Seda küll, aga loota võib alati. Ma ei suuda lihtsalt vahest midagi ütlemata jätta. See on umbes nagu "The world will not be destroyed by those who do evil, but by those who watch them without doing anything" - Albert Einstein ütles. Samamoodi on ka mõnes mõttes foorumis. Foorumi maine ei lange kuna siin idioodid suud avavad, vaid selle pärast, et keegi nendega midagi ette ei võta ja neid vaikima ei pane. Need warnid on näiteks(minu arust), täiesti mõttetud. Seal ei avaldu sellist otsekohesust, nagu kui kellegile midagi konkreetset ja karmi vastu postitada. U feel my point bro? Osad siin võibolla püüavad jah isa mängida, aga mulle jäävad need tolgused ette kogu aeg ja ma olen vägagi otsekohene inimene.

 

 

Täna saab koju! Kaks pool tundi Viking linega loksuda. Pain in the ass, aga saab puhata.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda küll, aga loota võib alati. Ma ei suuda lihtsalt vahest midagi ütlemata jätta. See on umbes nagu "The world will not be destroyed by those who do evil, but by those who watch them without doing anything" - Albert Einstein ütles. Samamoodi on ka mõnes mõttes foorumis. Foorumi maine ei lange kuna siin idioodid suud avavad, vaid selle pärast, et keegi nendega midagi ette ei võta ja neid vaikima ei pane. Need warnid on näiteks(minu arust), täiesti mõttetud. Seal ei avaldu sellist otsekohesust, nagu kui kellegile midagi konkreetset ja karmi vastu postitada. U feel my point bro? Osad siin võibolla püüavad jah isa mängida, aga mulle jäävad need tolgused ette kogu aeg ja ma olen vägagi otsekohene inimene.

 

 

Täna saab koju! Kaks pool tundi Viking linega loksuda. Pain in the ass, aga saab puhata.

I know what u feel bro, ma tavaliselt viskan 5 punkti spami eest osadele "idiootidele", saavad siis kuu aega rahuneda veidi.

 

Kas keegi eile krossi käis vaatamas Ainja rajal?

Muudetud liikme Robert'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Parin kohvi sort?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.