Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea, et me Taneliga teistest ette jõudsime:D. Ma ise mõtlesin, et kandideerin täpselt siis, kui 5.aastat foorumis täis saab. Vedamine...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Gratz embleemi puhul.

Kiidos.:D

Kõige suurem viga nendel, kes praegu embleemi soovivad, ongi see, et nad hakkavad kohe sokkima õigekirjast ja siis närvitsedes üritavad ise mitte eksida, kuid topivad siis komasid täiesti x-kohtadesse. Sama asi nagu koolis tahvli ees olemine- kui keegi teine on tahvli ees, siis tead kõike, aga tahvli ees ise olles..... on kaputt.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kiidos.:D

Kõige suurem viga nendel, kes praegu embleemi soovivad, ongi see, et nad hakkavad kohe sokkima õigekirjast ja siis närvitsedes üritavad ise mitte eksida, kuid topivad siis komasid täiesti x-kohtadesse. Sama asi nagu koolis tahvli ees olemine- kui keegi teine on tahvli ees, siis tead kõike, aga tahvli ees ise olles..... on kaputt.

 

Dat sentence, is soo true !

Muudetud liikme PeeterSaan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kiidos.:D

Kõige suurem viga nendel, kes praegu embleemi soovivad, ongi see, et nad hakkavad kohe sokkima õigekirjast ja siis närvitsedes üritavad ise mitte eksida, kuid topivad siis komasid täiesti x-kohtadesse. Sama asi nagu koolis tahvli ees olemine- kui keegi teine on tahvli ees, siis tead kõike, aga tahvli ees ise olles..... on kaputt.

 

Suurim viga on neil see, et nad kas on liiga ülbed ja ei saa aru kes teeb selle otsuse või nad on liiga tundmatud. Sul võib 200 posti olla aga sa võiksid vähemalt mulle tuttav olla kuskilt. Ma sain ka embleemi mingi 200-300 postiga kuna ma teadsin juhtkonda ja ma ei olnud siis veel ülbe.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma usun, et kedagi ei huvita kellegi grammatika või õigekiri, kui see on enamasti loetav ja arusaadav. Kui aga järjepidevalt kirjutatakse avaldustesse mingisugune mõttetu lause ''toetan õigekirja,'' samas endal avaldus vigu täis, siis ilmselgelt ma ei jäta vastamata ning ütlen, et tehku avaldus korda. Mainin ära, et avaldusega, mis on kellegi pealt poolenisti kopeeritud, embleemi ei saa. Tõesti on raske enda peaga mõelda?

 

Õnnitlused Marrk ja Rustoniale, well earned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik avaldusi kirjutama :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ulmelisi õpetusi tehakse siin foorumi ikka :D

Hääd ööd teile siis :)

 

Hääd ööd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mmkay.

Yeap, kui ego >= infinity siis muud valikut ei ole.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oeh. Pikk päev. Autokoolist otse Mäkki sööma, rahabosside värk.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.