Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Autokooli, byebye.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvan, et ta ainult sellepärast eelmine kord ei saanudki eeskujuliku embleemi, et ta ei osanud õigekirja. Nüüd on veel hullem, nüüd on tal neid "omaloodud" sõnu seal avalduses nii palju, et peaaegu iga kord, kui ma seda avaldust vaatan, leian mõne. Õigekiri on tal endiselt vale.


Drum'n'Bass

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii kena teist ju :)


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal oli arvuti tunnid juba teisest klassist. Nii imelik kui see ka pole. Praegu teeme mingi rastel graafika jms.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii kena teist ju :)

Oleksid võinud vähemalt hoolega läbi lugeda ju.

 

Kanditeerin siis uuesti auastleme: EeskujulikV.png

 

Nimi: Mati K.

 

Vanus: 20a

 

Kanditeerin siis uuesti Eeskujuliku auastmele , kuna eemaline kord olin saanud mõnadelt moderaatoritelt positiivset tagasi sidet, ning Soul leidis,et mul jääb veel puudu sellest . Täna aga ütles üks tore Vahvli moderaator,et ma võiksin uuesti proovida. Mõtlesin ja siis võitsin sõnasabast kinni .

 

Olen Vahvlis kasutaja olnud juba Rs2eesti ajast ja olen külastanud seda foorumit ikka igapäev pole tähtis mis kell on aga midagi arvutis teha pole siis tulen käin ka Vahvlis tiiru ära. Olen olnud viimased aastad korralik liige siin foorumis,et ei ole mingi pc koguja vend olnud ja trollija ka . Õige kirja ausalt mina ka aga vahest tulevad sellised apsakad sisse. Ja enamus vanuliikumeid teavad mind ka kindlalt. Aga mina olen enda vigadest õppinud ja olen aru saanud ,et mis ei vii edasi .

 

Iseloomult olen selline huumoririkas , proovin ikka tülid sõnadega lahendada mitte kohe lõuga anda . Saab ka asju rahulikult ajada mitte ainult vägivallaga oleme ausalt mõnikord on seda kõksu ka ikka vaja . Aga siis selle avaldusega on kõik ma usun,et siis ootan teie tagasi sidet . :)

 

 

Parimat Soovides Teh King :sneaky:

 

Ma ei ole mingi grammar nazi, aga nata liiga palju vigu :D

Sinu koma kasutamist ei hakanud esile tooma, aga üldpilt on lihtsalt kole + sõnade järjestus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ära võta tõsiselt aga ma olen sinult 6 aastat noorem ja oskan paremini kirjutada imo.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole maakas, olen elanud 12 aastat oma elust linnas :D:D Suur asi, mingi koma jäi vahelt puudu. Kohe kuul vaja pähe lasta ?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suhteliselt igav, kõht ka lahti. Keskkõrvapõletik ka tegelikult, aga koolis käin ikka, ja perearsti juurde ei ole veel läinud. Peaks lähiajal ära käima, kes teab, mis üllatusi see kõrvapõletik täis võib olla.


Drum'n'Bass

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.