Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

keegi annaks lingi ,kus ma saan endale steam banneri panna signatuuri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

The roof is on fireeeeeee,who let the dogs out.......wooof wooof:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
al-uida-toopakkumine

 

Keegi huvitatud?

 

Kunagi oli kuskil taoline leht kus said tellida appi neid mingi kõva raha eest. :D

 

Suht epic värk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol meie kallis Hea skiller on administraator, Freetime foorumis, Eh?

Paistab, et siin kaubale ei saanud siis pidi kolima teise foorumisse üle.

 

Lugupeetud PeeterSaan,

 

Ma olen ka vsurf.eu foorumis administraator (gravity) ja freetime's (Example).

Ma küll praegu aru ei saa milles probleem on. Kui sa nüüd tagasi freetime foorumisse lähed siis saad aru, et ma üritan seda seost vahvliga seal ära kaotada. Tegin uued embleemid (Vahet pole, et need rõvedad on), sest praegused olid vahvli koopia ja ma ei leia miks peaks keegi kasutama mõne teise foorumi embleeme. Muutsin alafoorumite pealkirju ja kirjeldusi, sest need olid ka sarnased vahvel.neti omadega.

Samas ei saa ma aru miks sul oli vaja tulla kraaksuma sinna foorumisse, mis sa sellega tõestada tahad?

 

Nagu juba Henry ütles, et sellised foorumid ei jõua kaugele. Tal on selles vägagi õigus, sest minu prioriteet ei olegi seda teha paremaks kui vahvel, aga ma tahan lihtsalt oma oskusi arendada.

 

NB! Mina olen freetime foorumis alates eilsest ja üritan ära likvideerida selle saasta mis on vahvlist kopeeritud. Kui sul on veel ütlemist, et ma seal admin olen siis võibolal kirjutad Viljandi Surfi foorumisse ka kirja?

 

Dumby on ka teises foorumis admin ja ma ei arva, et see halb on. See on minu enda vaba valik kus kohas olen ma admin või mitte.

 

Vahvlist ei ole ma kuskile kadunud, sest vahvel on üks kõige paremaid foorumeid ning külastan seda aktiivselt iga päev :)

 

 

 

Parimatega, Hea Skiller.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lugupeetud PeeterSaan,

 

Ma olen ka vsurf.eu foorumis administraator (gravity) ja freetime's (Example).

Ma küll praegu aru ei saa milles probleem on. Kui sa nüüd tagasi freetime foorumisse lähed siis saad aru, et ma üritan seda seost vahvliga seal ära kaotada. Tegin uued embleemid (Vahet pole, et need rõvedad on), sest praegused olid vahvli koopia ja ma ei leia miks peaks keegi kasutama mõne teise foorumi embleeme. Muutsin alafoorumite pealkirju ja kirjeldusi, sest need olid ka sarnased vahvel.neti omadega.

Samas ei saa ma aru miks sul oli vaja tulla kraaksuma sinna foorumisse, mis sa sellega tõestada tahad?

 

Nagu juba Henry ütles, et sellised foorumid ei jõua kaugele. Tal on selles vägagi õigus, sest minu prioriteet ei olegi seda teha paremaks kui vahvel, aga ma tahan lihtsalt oma oskusi arendada.

 

NB! Mina olen freetime foorumis alates eilsest ja üritan ära likvideerida selle saasta mis on vahvlist kopeeritud. Kui sul on veel ütlemist, et ma seal admin olen siis võibolal kirjutad Viljandi Surfi foorumisse ka kirja?

 

Dumby on ka teises foorumis admin ja ma ei arva, et see halb on. See on minu enda vaba valik kus kohas olen ma admin või mitte.

 

Vahvlist ei ole ma kuskile kadunud, sest vahvel on üks kõige paremaid foorumeid ning külastan seda aktiivselt iga päev :)

 

 

 

Parimatega, Hea Skiller.

 

Kui sa siiani aru pole saanud, siis dumby ei tee foorumitest koopiaid. Brainer..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pigem kutsuda võru gang eesotsas revoga

 

Revo ehk see kuulus scammer?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa siiani aru pole saanud, siis dumby ei tee foorumitest koopiaid. Brainer..
no ta on seal admin vist jah, aga see on iseasi kui ta midagi seal üldse teeb, sest nagu näha nad jagavad neid adminne ja modesi igale suvakale kes vähegi oma avaldusse midagi kirjutab.Kui teil vähegi kuulsust vahvlis on, saate juhtkonda

tumblr_m3hkebuR981rtavawo1_500.gif

OMG JOEL IM UNGRY

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa siiani aru pole saanud, siis dumby ei tee foorumitest koopiaid. Brainer..

 

Kas mina teen? Kulla inimene vaata millal ma selle foorumiga registeerusin ja kui vana on see foorum. Mina üritan seda saasta sealt kaotada nii et ära tule siin mingi lolli juttu ajama. Ise oled eeskujulik ja tõstad lärmi mingi koopia foorumi peale? Kas sa lugesid sealt, et ma tegin uute embleemide teema? Mulle ka ei meeldi, et seal mingid vahvli embleemid on, sest see näitab ainult freetime foorumit halvast küljest. Liiga lihtsalt jagatakse siin neid eeskujulike embleeme. Ma tõesti ei saa aru mis sa veel tõmbled siin kui ma väljendasin ennast selgesti eelmises postituses. Edaspidi saada mulle postkasti kiri, sest vaevalt et teised sellist lolli juttu kuulata tahavad.

 

 

Aitähh!


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas mina teen? Kulla inimene vaata millal ma selle foorumiga registeerusin ja kui vana on see foorum. Mina üritan seda saasta sealt kaotada nii et ära tule siin mingi lolli juttu ajama. Ise oled eeskujulik ja tõstad lärmi mingi koopia foorumi peale? Kas sa lugesid sealt, et ma tegin uute embleemide teema? Mulle ka ei meeldi, et seal mingid vahvli embleemid on, sest see näitab ainult freetime foorumit halvast küljest. Liiga lihtsalt jagatakse siin neid eeskujulike embleeme. Ma tõesti ei saa aru mis sa veel tõmbled siin kui ma väljendasin ennast selgesti eelmises postituses. Edaspidi saada mulle postkasti kiri, sest vaevalt et teised sellist lolli juttu kuulata tahavad.

 

 

Aitähh!

 

 

Ahh ära seleta enam ja ma palun ära kirjuta mulle midagi vastu nüüd, mul su lollist jutust siiber juba ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ahh ära seleta enam ja ma palun ära kirjuta mulle midagi vastu nüüd, mul su lollist jutust siiber juba ..

 

Mina ei oleks sulle midagi kirjutanud kui sa oma vaimusünnitusega pole keksima tulnud. Jätsid praegu endast väga kehva mulje. Sellepärast arvangi, et 14 aastased ei peaks saama eeskujulikuks. Lõpeta see loll jutt nüüd ära, ma üritan selle saasta sealt ära koristada ja teen kõik ümber. Sa hakkasid rääkima nendest probleemist mida mina eile juba likvideerima hakkasin. Luban sulle, et varsti ei ole seal ühtegi faktorit mis sarnaneks Vahvliga. See teema on nüüd lõppenud ning ma loodan, et sul ei ole enam plaanis mingit lolli juttu ajada, et mina olen mingi loll inimene, kes ise oma peaga mõelda ei oska.

 

 

Parimatega, Hea Skiller.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.